2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
skor bakimindan katki yapar ama istedimiz sekilde degil sutu ck duzensiz bir mac yuzde 70 atar diger mac 20 bizim istedimiz tarz bir oyuncu degil bundan eminim yuzden almasak daha iyi olur

Jeff Trepagnier süper olur.. Savunma açısından.. Fastbreakten de sayı buluyor sonuçta.. Bu sene skor yükümüz biraz daha pota altına dayalı olacak sanırım..

Re:

Berk Turanli' Alıntı:
Jeff Trepagnier süper olur.. Savunma açısından.. Fastbreakten de sayı buluyor sonuçta.. Bu sene skor yükümüz biraz daha pota altına dayalı olacak sanırım..

Jeff Trepagnier aradığımız adam değil.Tamamen top çalmaya konsantre olmuş,savunmada o nedenle iyi gözüken bir oyuncu.Şutu yok,ayrıca 3 numara için undersize da kalabilir.Tufanla hemen hemen aynı boya sahip ve ona oranla çok daha ince.Bize 2 metrelik,şutu keskin,içeri drive edebilen bir small forvet lazım ancak istediğimiz kriterlerde bütçemize uygun oyuncu bulmak oldukça zor

Bende trapagnier in gelmesini istemem bizi maç sıkıştıgı anda skor üreticek bir oyuncu lazım trapagnier böyle bir oyuncu degil . Bu andan sonra 2 metrelik şut atan , drive eden oyuncu bulmamız gerçekten çok zor çabuk davransaydık bulabiliridk ama transfer de geç kaldık trasferlerin italya kampına yetişecegi söyleniyordu ama kamp bitiyor hala 3 numara yok

yani sonuç olarak istedimiz adam şutu istikrarlı ceza şutlarını sokan ve ilk adımı hızlı 1.90-2.00 arası bır yuncu olmalı ve jeff bu standartların hiç birine uymuyor.

Dün akşam NBA patentli bir oyuncunun transferinin tamamlandığı şeklinde bir haber gelmişti bana ancak bunun da asparagas çıkma ihtimali çok yüksek gibi duruyor.Bu saatten sonra Denham Brown'dan iyisi biraz zor gelir.

Re:

Cem YILMAZ' Alıntı:
Dün akşam NBA patentli bir oyuncunun transferinin tamamlandığı şeklinde bir haber gelmişti bana ancak bunun da asparagas çıkma ihtimali çok yüksek gibi duruyor.Bu saatten sonra Denham Brown'dan iyisi biraz zor gelir.
Oyuncunun adını biliyormusun veya bir tahminin var mı

Re: Re:

Kenan Inan' Alıntı:
[quote="Cem YILMAZ":65966]Dün akşam NBA patentli bir oyuncunun transferinin tamamlandığı şeklinde bir haber gelmişti bana ancak bunun da asparagas çıkma ihtimali çok yüksek gibi duruyor.Bu saatten sonra Denham Brown'dan iyisi biraz zor gelir.
Oyuncunun adını biliyormusun veya bir tahminin var mı[/quote:65966]

Kenan Bey,oyuncunun adı hakkında bir bilgim yok zaten haberi bana ileten kişininde bilgisi yok ama bana haberin doğruluk payının çok yüksek olduğunu söyledi.Kendisi Michigan'da araştırma görevlisi.Amatör olarakta basketbol oynuyor.Denham Brown haberinide bana o vermişti.Zaten eğer doğruysa 1-2 gün içinde açıklanır

Valla ben birkaç gün önce filan Jalen Rose ile Jumaine Jones'un alınma ihtimalinin olduğunu ancak bizimkilerin sıcak bakmadığını duymuştum.Ama başkası olması çok yüksek ihtimal.

Kenan Bey,Jalen Rose'u Phoenix serbest bıraktı mı bir bilginiz var mı? Bildiğim kadarıyla zaten Michigan mezunu benim kaynağın adresten.Gökçe'nin haberide doğru ise acaba diyorum...

Jalen Rose diyoruz beyler :) Aman yavaş 34 yaşında genç bir 3 numara isim olarak evet büyük ama gözü kapalı sayı atar mı tartışılır ?

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Jalen Rose diyoruz beyler :) Aman yavaş 34 yaşında genç bir 3 numara isim olarak evet büyük ama gözü kapalı sayı atar mı tartışılır ?
Gözü açık atsa da yeter Burak. :)

Re:

Burak Barut' Alıntı:

Derrick Alston'un geçen yıl Telekom'a yaptığı katkıyı kimse küçümseyemez.Keza Mrsic'te öyle.Bu isimler TBL'de bu katkıyı yapıyorlarsa Jalen Rose TBL'ye 2 vites büyük bile gelir.

Valla Gökçe isim her ne kadar da büyük olsa da daha iyi isme gerek olduğunu düşünüyorum.4 numarada efektif değilde görev adamı alınca 3 numaranın değeri daha da arttı gözümüzde.O yüzden 3 numara Tarıq Kirksay tarzı adam şart oğlu şart :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...