2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes kombineden falan bahsediyor pahalı veya başka bahanelerle bence tek gerekli olan belki kredi kartlarına yapılacak taksittir.bu da o kadar zor olacağını sanmıyorum.beşiktaş takımıda kombine kartı satışına başlıyor fiyatları protokol 700 ytl bench arkası 500 ytl protokol karşısı 300 ytl pota arkası 100 ytl.gerekli kıyaslamayı yapabilirsiniz.bizim fiyatlarımız pahalı değil sadece taksit imkanı sağlanırsa bence satışlar artar.

Hazırlık maçları italya kampı derken transferi unuttuk resmen :)
ligin ilk haftasına doğru gelicekse oyuncumuz hiç gelmesin. Bu arada tarıq kirksay şahane bi oyun çıkardı millilerimiz karşısında hayran kaldım keşke alabilsek :)

Re:

Sinan Soysal' Alıntı:
Hazırlık maçları italya kampı derken transferi unuttuk resmen :)
ligin ilk haftasına doğru gelicekse oyuncumuz hiç gelmesin. Bu arada tarıq kirksay şahane bi oyun çıkardı millilerimiz karşısında hayran kaldım keşke alabilsek :)
alabilseydik keşke ama artık imkansız,adam zaten rusyaya gitti

Forumda adı gecen oyunculardan Alan Anderson Virtus Bologna ile anlasmıs.
''İtalyan ekibi geçen sezonu NBA'de Charlotte Bobcats forması altında tamamlayan Amerikalı forvet Alan Anderson ile 2 yıllık kontrat imzaladı. Geçen sezon NBA'de 17 maça çıkan 25 yaşında ve 1.98 boyundaki başarılı oyuncu 5.8 sayı, 1.9 ribaund ve 1.2 asist ortalamaları ile mücadele etmişti. Dış atışlardaki yüksek isabet oranı ile tanınan Anderson'a daha önce Efes Pilsen'de talip olmuş ancak bu transfer gerçekleşmemişti.''
Yine onerilen oyunculardan Jarod Stevenson ulebdeki rakibimiz A.Gironayla anlasmıs.Grangerdan vazgecmislerdi.

Alan Anderson ve J.Stevenson alınabilecek oyuncular olarak gozukmustu bize, gittigi takımlara baktıgımızda bizden ustun ekipler.Bu da bize gelecek yabancının bu oyuculardan daha dusuk kalitede olacagının ipucunu vermiyordur umarım??
(İki oyuncu da kenan'ın ilk tercihleri degildi ama alınsa olumlu bakacaktı -keza bende- simdi kim gelecek bakalım..)

bizim alacağımız oyuncu kesinlikle stevensondan daha iyi olacak buna inanıyorum girona maçının sonucunu uzunlarımızın performasnı belirleyecek drobniak ve gasol zor adamlar

3 numara geciktikçe seçeneklerde azalıyo acaba nba'den son anda kesilecek bı oyuncuyla mı anlaşcaklar buda çok rikli fitch'de böle gelmişti ama tutması çok zor bidaha hadi artık alalım şu 3 numarıyı saygılar...

Alan Anderson alsaydık iyi olurdu ama Stevenson un gelmesini çok fazla istemezdim , şu 3 numara transferi gerçekleşsede rahatlasak , keşke Kareem Rush İndiana Pacers tarafında serbest bırakılsada alsak

evet rush ıyı bır sutor lakers'da çok beğenirdimde zor ya bıraksalar bise gelene kadar kaç takım var ama iyi oyuncu.

>avrupa ve nba'i yakından takip eden arkadaşlara bir sorum var;şu anda boşta olup,transferi mümkün olan 3 numaralar kimler?bunlar içinde bizim ekonomik gerçeklerimize uyan var mıdır?

slm beyler ben aranıza yeni katıldım bencede tariq kirksay çok iyi olurdu ama yeni transfer olmuş galiba
dün bizi dağıtan isimlerden biriydi

ne tarık kirksaymiş ama,2-3 sayfa adı gecmiyor sonra yine baslıyoruz=)))) bakın buraya yazıyorum 215.sayfadan sonra yine bu adamın adı gündeme gelir demedi demeyin

Fena oyuncu değil ama transferi olmuş bitmiş olduğu için adının gündeme gelmesi gereksiz bence...Kaldı ki almak istesek de bi Rus takımından almamız(Unics Kazan) çok çok zor...

Marcus Faison Bc Kyiv'e transfer olmuştu bu yaz başında...

Gerçekleşebilme ihtimali olan transferlere gelirsek...

Ira Clark (klüpsüz)
Jeff Trepagnier (klüpsüz)
Donatas Slanina (Gurovic'in gelmesiyle birlikte Prokom'dan gönderilebilir.)
Romain Sato (Siena'nın bu yıl yaptığı transferlerin ardından ve Vanterpool'u alacağı iddialarını göze alırsak gelme ihtimali var ama çok az)

Aklıma gelenler bunlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...