2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar M.Hoca'nın bir bildiği vardır illaki, açıkçası şöyle düşünüyorum sıradan bir 3 numara geleceğine DEE'nin alınması daha doğru olmuş....

Re: Re:

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Bülent Aydın":89383]oda olabilir eyüp abi ama bence transfer yapılmıcasksa en azından tolga tuulabilir tkımda fizik açıdan.

Tolga aslında kalabilirdi takımda son zamanlarında çok iyi maçlar çıkarmıştı ama sanırsam onun askerlik problemi var ondan dolayı şu aşamada pek mümkün değil[/quote:89383]
o da sorunmu ki??? bizim ülkenin genelkurmayı fenerlileri kurtarmakla mesgul,büyükanıt paşa söz vermemişmiydi tümere,bak bugün sözünü tuttu,tümeri mirsadı ibrahim kutluayı kurtarıverdi,yas sınır bıranda 35 e cıktı bugün,azizi nasıl kurtardıysa onlarıda kurtardı,büyükanıttan ne beklenirki???

arkadaşlar murat hoca nın gstv deki röpörtajında çok iyi bir 3 numara arıyorduk.bizim takımımızı 1-2 level atlatacak bir oyuncu bulamadık.o yüzden de yeni dee nin transferi yapıldı.bazı arkadaşlar neden avery i aldık demişler.dee ye daha önce teklif yaptık ama kesinlikle reddetmişti bizi.avery nin de 2 numara da oyanayabilme özelliğinden dolayı murat hoca böyle bir taktiksel varyasyonlar deneyerek diğer takımlara karşı olan dezavantajlarımızdan avantaj çıkarma eğleminde.ve şunu da üstüne basarak söyledi murat hoca"kesinlikle geçen sene ki gibi bir oyuncu bakan bir takım olmayacağız."hızlı tempoda tribünleri ve bizim istediğimiz bir basketbol sahada olacak diye.yalnız fiziksel olarak halen hazır değilmişiz.

oda olacak ttnet turnuvası neler gösterecek bu sene beklenen gs geri geliyor

Gokce dedigin oyuncu olympiakos'la anlasmıs,Lynn Greer.Acaba kim kimin ilk tercihiydi? dee brown-lynn greer / galatasaray-olympiakos
3 numaraya cek Petr Benda olmaz mı? hala cek cumh. nymburk takımında diye biliyorum pesinde takımlar vardır ama yine de makul bir maliyetle alınabilir.Savunması cok iyi, oyun bilgisi hicte fena degil, 3/4 gozukse de dısta iyi oynuyor, seyretmisinizdir zaten.

Murat hoca transferi tamamladık desede ben çok üst düzey olmasada bir 3 numara alınacak diye düşünüyorum çünkü Murat hoca kumar oynayayıp ya tutarsa mantığıyla düşünmez bence

Bence de çok üst düzey olmasada 1.99 cm boyların da iyi savunma yapan , boş kaldıgı zaman da şutları isabetli atan bir oyuncu gelse iyi olur

G.Saray'da kombine üzüntüsü
Galatasaray'da basketbol maçları için satışa sunulan kombine kartlara beklenen ilginin olmadığı açıklandı. Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Dedehayır, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, basketbol kombine biletleri için çağrıda bulunarak, taraftarların kombine biletlere ilgi göstermelerini beklediklerini ifade etti.
Kombine biletleri, son derece elverişli fiyat ve koşullarda satışa sunduklarını kaydeden Dedehayır, ''Kart satışlarımıza ilgi beklentilerimizin altındadır. Elbette ki takdir, her zaman olduğu gibi, Galatasaray taraftarınındır. Ancak şu kesin olarak bilinmelidir ki, bileti olmayan seyirciler bayan ve erkek takımlarımızın maçlarında salondan içeri alınmayacaktır. Bu sebepten ötürü takımlarımıza destek olabilmek amacıyla taraftarımızı basketbol kombine kartlarını almaya davet ediyorum'' diye konuştu.

http://www.sporx.com/basketbol/tbl/81226/

evet bu kadar çabaya bu kadar transfere bizde kombinemizi alarak karşılık verelimm. (tabi durumu imkanı olanlar.)

arkadaşalr asist programı var mı bugünde.varsa bakalım bugün ne konuşacakalr dee hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...