2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Miroslav Radoseviç geçen sene 10sayı ortalamasıyla oynamış ondan önceki banvit ve telekom formasıyla geçen 4 sezonda maç başı ortalama 18 civarı atmış.Gerçekten gelirse 3 numara ve 2 numara için inanılmaz katkı sağlar düşüncesindeyim

dee brownun abd'de çok sevildiği forumları doldurduğu seyirciyi tribüne çekecek en ii oyuncu olduğunu söledi.

ayrıca halen transfere inanamamış durumlarda.çok şasırmışlar...

Re:

Timur Saglam' Alıntı:
Gokce dedigin oyuncu olympiakos'la anlasmıs,Lynn Greer.Acaba kim kimin ilk tercihiydi? dee brown-lynn greer / galatasaray-olympiakos
3 numaraya cek Petr Benda olmaz mı? hala cek cumh. nymburk takımında diye biliyorum pesinde takımlar vardır ama yine de makul bir maliyetle alınabilir.Savunması cok iyi, oyun bilgisi hicte fena degil, 3/4 gozukse de dısta iyi oynuyor, seyretmisinizdir zaten.
Bizim avery yerine düşündüğümüz adamdı o.Ama o gelseydi nasıl bir düzen olurdu bilmiyorum.Neyse hayırlısı. :)

3 numara almayabılırler boylece skoru takıma dagıtıp tam takım oyunu oynamaya calısacak olabılırler. daha sert daha savunmacı ve hızlı hucumlara cıkan bır takım olabılırız. bence her topu potaya sallayan uc numaraya ıhtıyacımız yok. ılk tercıhımız her zaman pota altı olmalı. emınım dee gaınese pek cok alley oop pası verecektır

arkadaşlar alınacaksa 3 numara bu niye türk olmasın hem federasyona artı para ödenmez.
cenk akyol(1.98) olabilir bence hem genç milli takımda.
mustafa abi(1.98) de olabilir savunması çok iyidir.

(benim görüşüm) :)

Takım iyi oldu iyi.Ne demişler Guardın kadar konuş.Biz bu sene çok konuşacaz.
Ayrıca demiş ki birisi Gs'nin 3ükçüsü yok :? Bunu ne düşünerek söyledi bilemem.Avery,Cüneyt,Dee Brown,Brian Greene,Murat Kaya,Tufan Ersöz.
Bu oyuncular varken dış şut kötü demek ihanet olur :? Sorun o oyunculara boş şut yaratacak set hucumlarında ve hızlı basketbol oynamak ;)

arkadaşlar bide takımda 4 guard oldu bence İsmet'in genç bir takıma(alpella,darüşşafaka olabilir)gönderilmesi gerek.Orda en azından oynama şansı bulur bu sene hiç oynayamayacak gibi gözüküyo.

Re:

Mustafa Hado' Alıntı:
arkadaşlar bide takımda 4 guard oldu bence İsmet'in genç bir takıma(alpella,darüşşafaka olabilir)gönderilmesi gerek.Orda en azından oynama şansı bulur bu sene hiç oynayamayacak gibi gözüküyo.

Ama ordada yedek kalıcak bence 2.ligde bir takım İsmet Hacıoğlu için biçilmiş kaftan.2.ligde bir takımda direk oynama şansı var hem ;)

Re:

Mustafa Hado' Alıntı:
arkadaşlar alınacaksa 3 numara bu niye türk olmasın hem federasyona artı para ödenmez.

cem yılmazın gora filminde bi sahne vardı ya;
.... den element uydurmayın diye
bu da basketbol versiyonu :)
efes sanki bu adamları satılıga cıkardı,sanki ihtiyacı yok,yahu biraz mantıklı yorum yapalım

Re: Re:

Cihat Cetin' Alıntı:
[quote="Mustafa Hado":1563d]arkadaşlar alınacaksa 3 numara bu niye türk olmasın hem federasyona artı para ödenmez.

efes sanki bu adamları satılıga cıkardı,sanki ihtiyacı yok,yahu biraz mantıklı yorum yapalım[/quote:1563d]

zaten bu benim görüşüm dedim alta parantez içinde yazım biraz dikkat et.

>yerli oyuncu transferi kapandı yanılmıyorsam.ayrıca o treni sezon başında kaçırdık.caner öner,bekir yarangüme gibi 3 numaralardan biri,polat gibi dış şutu olan bir 4 numara alınabilirdi.geç kalındı.iyi bir kadromuz var.güzel bir salonda maçlarımız oynanayacağız.bunların keyfini çıkaralım,güzel bir sezon olmasını dileyelim ve takımımıza destek olalım.

Re: Re:

Mustafa Hado' Alıntı:
[quote="Cihat Cetin":d4008][quote="Mustafa Hado":d4008]arkadaşlar alınacaksa 3 numara bu niye türk olmasın hem federasyona artı para ödenmez.

efes sanki bu adamları satılıga cıkardı,sanki ihtiyacı yok,yahu biraz mantıklı yorum yapalım[/quote:d4008]

zaten bu benim görüşüm dedim alta parantez içinde yazım biraz dikkat et.[/quote:d4008]
görüşün olabilir görüşler mantıklı olur ,senin turk oyuncu transferinin kapanalı nerdeyse 1 ay oldugundan haberin yok galiba bu bir,ikincisi efesin bu oyuncuları vermeyeceğide kesinken durup dururken bu nerden cıktı!!!bilgi verme tarzında ilginc sanki kimse bu adamları bilmiyomus gibi herkes mustafa abiyi de cenki de tanıyor merak etme,ama olmayacak duayda amin denmez...

Valla arkadaşlar 3 numara konusu iyice karıştı artık transferde bitti.Takımın içinde bir 3 numara çıkaracak murat hoca.3 numara iyi savunma yapan dış atışları yüzdeli içeriye iyi drive edebilen takımın en önemli mevkisi bana göre.3 numara pozisyonunda avery i deneyebilir dee brownu guard yapar veya avery i guard yapar de brownu 3 numara oynatır.3 numara için erdem türetken,cüneyt,green,murat ta alternatif olabilir.Kadromuz geniş problem yok yani.

Şu anki fikrim transfer yapılmayacağı yönünde . Almış olalım yahu deyip de yapılan transfer yok . Nokta ve Galatasaray için maliyetli diyebileceğimiz transferler yapıldı . Bütçe bi transferi daha kaldırır mı orası bana göre meçhul .
Dee Brown transferi bazı önyargılarımı yok etti :)

Bu arada anlamadım gitt fakat Kartalbasket'tekilerin derdi büyük bu sıralar nedendir bilinmez geçen seneden koca büyük yaralarımı vardır nedir bilinmez. :D AZ mı geldi geçen sene bilinmez :D Bazı cahiller oyuncuların bölgesini bilmezken kendilerini şanslı görüyorlarmış :D Akşam akşam güldüm epey. :D Utah Jazz vasat takımmış :D :D :D Deron Wıllıams kıyağı var mış :D :D :D Allah Kimseyi Kıskanç etmesin ;) Yananlara buz ;)

besiktasla aramızdaki maclar cok iyi gececek,türk yabancı dengesi bakımından daha dengeli daha iyi bir takım oldugumuzu düşünüyorum,onlarında yabancıları cok iyi,ama türkler için aynı seyi söyleyemem,hazırlık macları ölçü değil asıl iş ligde,onların bizden cok daha erken ve iyi hazırlandıklarıda unutulmamalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...