2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dışarıdan adeta çemberi dövüyoruz istikrarlı bir şutöre ihtiyacımız var. Eğer dışardan bu kadar kötü oynarsak övdüğümüz o pota altını kullanamayız. Greene bencede 5. yabancı olarak kalmalıydı. Ayrıca 5. yabancı hakkıda kullanılmalı.

arkadaşlar kızıcaksınız ama baktığımızda fitch gibi bi oyunu bulmak şu anda zor ve fitch de bi takımla anlaşmadı fitch biraz firenlersek yani bütün yükü ona yüklemessek bence gayet iyibi skorer zaten dee brown da var bence fitch gibi bulamayız adam belki hatalar yaptı ama kazandırdığı maçlar ortada bence fitch geri gelmeli ama sölediğim gibi sorumluluğu üstünden alırsak gayet iyi bi skor opsiiyonu olur bence bu riski almalıyız

Dee Avery Cüneyt Murat Tufan Fitch oh oh yemede yanında yat. :)

Avery yollansın dersiniz tabi. :)

Mehmet Tuncer arkadaşıma katılıyorum.Gerald Fitch her türlü bu takımda oynar..Antremana çıkmamış kafasına göre bırakıp gitmiş tabii ki bunlar hoş davranışlar değil..Taraftarın açtığı pankarta gitmemiş bu da güzel birşey değil hele ki bizim taraftarımıza karşı..Ama sahaya çıktığında terinin son damlasına kadar oynuyordu..Oyunu zevk veriyordu ve ezeli rakiplerimiz bile onu kıskanır olmuştu..Ligimizin sayı kralıydı ve skorerdi..Bize pankarta el sallayan ve yumruk şov yapan oyunculardan çok sahadaki oyunu ile gözümüze çarpan ve sayı atan skor üreten liderlik yapan bir oyuncu lazım..Bu saatten sonra Gerald Fitch'ten iyi bir oyuncu geleceğine inanmıyorum..Bu takımda daima yeri olan birisi King Mr Fitch.. :)

arkadaşlar bencede çok seviyodum. öyle demeyin bence kendini shaya verince mühemmel işler yapıcak adam bence kesin gelmeli.mr gerald fitch müthiş olur

arkadaslar brian greene ayrılmadı mı tam olarak anlamıs deılım sporx ve turbasket tekı yazılarda galatasarayın ıkı yneı transferı oynamdı dıoo

nba de free agent ların süresi 30 unda doluyor kontrat yapamyınlar avrupaya dönecek bir nba patentli oyuncu daha gelebilir

nba de free agent ların süresi 30 unda doluyor kontrat yapamyınlar avrupaya dönecek bir nba patentli oyuncu daha gelebilir

evet galiba öle olucak inşallah iyi bi oyuncu gelir

Gercekten harika bir karsılama olmuş umarım biz de o günleri görürüz gerçi sarunasın kariyeri muhtesem öyle bir oyuncu gelirse bir gün, biz de bayağı kalabalık bir karşılama yaparız heralde. Bu arada Lakovic önümüzdeki sezon nerede oynayacak bilgisi olan var mı

Murat Avery Cuneyt Fitch denmis iyi hos da Murat Avery Cuneytle zaten HAMUR gibi yumusacık bir takım oluyoruz bir de ustune undersize umursamaz Fitch gelirse her mac 80 yeriz. Fitch gibi biri sart skor yapamıyoruz ok ya fitch'in sertini bulacaksın yada diger 3 oyuncuyu degistireceksin.

Brown: Takımı sırtlayacağım
Galatasaray Cafe Crown'ın NBA takımlarından Utah Jazz'dan transfer ettiği Dee Brown, Türkiye'ye geldi. NTV'de yayınlanan Spor Servisi programına konuk olan Brown, "Galatasaray'da önemli bir oyuncu olacağımı ve takımı sırtlayacağımı düşünüyorum" diye konuştu

Sempatik hareketleriyle dikkat çeken ABD'li oyuncu, programın diğer konuğu Murat Murathanoğlu ve Burcu Esmersoy'a imzalı Galatasaray Cafe Crown şapkası hediye etti.

BEKO Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Cafe Crown'ın yeni transferi Dee Brwon, NTV'de yayınlanan Spor Servisi programında Burcu Esmersoy'un sorularını yanıtladı. Basketbol oynamaktan zevk aldığını ve her zaman kazanmayı istediğini belirten ABD'li oyuncu, "Büyük bir takımda olmak çok güzel. Takım oyunu oynadığımız zaman çok başarılı olacağımızı düşünüyorum. Enerjimi sayı atmak ve takım oyunu için harcayacağım" dedi

İnternetten mesajlar atarak kendisine destek veren sarı-kırmızılı taraftarlara teşekkür eden Brown, çok çalışarak takımın en önemli oyuncularından biri olmayı hedeflediğini söyledi.

- Neden Galatasaray'ı tercih ettin?

- Mehmet Okur ile görüştüm. Türkiye'den çok güzel bahsetti. Takımdaki bazı isimleri de biliyorum. Benim için en iyi seçenek Galatasaray Cafe Crown'dı.

- Olympiacos'un da sana bir teklif yaptığı yönünde haberler vardı...

- Yaz başında Olympiacos ve Utah Jazz ile bir görüşmem oldu. Ancak Galatasaray Cafe Crown'dan gelen teklif çok cazipti.

- Mehmet Okur'dan bahsettin. İyi arkadaş olduğunuzu biliyoruz. Sana İstanbul ve Galatasaray hakkında ne gibi şeyler söyledi?

- Takımla ilgili çok fikrim olmasa da, Memo İstanbul'un ne kadar güzel olduğundan bahsetti. Ben de burada olmaktan çok mutluyum.

- NBA'de oynuyordun ve NBA ile Avrupa basketbolu arasında fark olduğunu düşünüyorum. Bu konuda neler söyleyeceksin?

- Elimden geleni yapacağım. Tabii ki yeni bir takıma ve farklı kurallara alışmak çok kolay değil ama ben öğrenmeyi severim. Antrenörüm ne isterse onu yapmaya çalışacağım. Takımda iyi oyuncular olduğunu öğrendim ve onların da bana yardımcı olacağını düşünüyorum.

- Adaptasyon süreci hakkında ne düşünüyorsun?

Evet ilk haftalar biraz zor olacak. Farklı bir oyun tarzı kesinlikle. Takım da size bakacak, nasıl olduğunuzu görmeye çalışacak. Ben kolay öğrenen biriyim. Takım arkadaşlarımla kaynaşmam lazım. Çünkü basketbol bir takım oyunu. Utah'ta da yeni sisteme, yeni antrenöre alışmak zor olmuştu. Ama sonuçta ödemeniz gereken bir borç var. Galatasaray'da da kesinlikle önemli bir oyuncu olacağımı düşünüyorum. Takımı sırtlayacağımı düşünüyorum. Bir an önce takım arkadaşlarımı görmek ve onlarla tanışmak istiyorum. Bunun için gerçekten sabırsızlanıyorum.

- Peki beklentilerin neler?

Kazanmaktan başka bir şey düşünmüyorum. Bu dünyadaki en güzel duygu. Mümkün olduğunca çok sayı atmak istiyorum.

- Son olarak Galatasaray taraftarlarına neler söylemek istersin?

- İnternet sitemde taraftarlardan gelen çok sayıda mesaj vardı. Onlara teşekkür ediyorum. Sahaya çıktığımda en iyisini yapmaya çalışacağım. Taraftarlarımız bizi desteklesinler. Çok çalışacağız ve çok iyi bir takım olacağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...