2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re:

Veli Batmaz' Alıntı:
bence kesin gerald fitch gelmeli müthiş bi oyuncu bence avery gitmeli
keske diyorum bide slaughter olsa
Düşüncene sonsuz saygılıyım,ama bu üç dediğin birden olmaz ki...Hayalin mi böyle,yoksa bunlar gerçekleştiği takdirde herşey yoluna girer mi? Ya da yolunda olmayan birşeyler mi var?

Dee ve Fitch bir arada nasıl oynayacaklar çok merak ettim doğrusu.İkisinin yapacağı bireysel kavgalardan biz zararlı çıkarız.Kaldı ki Fitch'in gelme gibi bir durumu da yok.

Re: Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":2415f]Luke Jackson'ı direk unuttum mesela.Tam aradığımız biri.Ahmet abi 5 yabancılı sistem desede ben 5 yabancıyı kaldırabileceğimizi düşünmmüyorum ki mesela Luke Jackson'ı 3 numara koyarsın rahatlıkla.

Avery kalacak mı o zaman benchten başlatırım hiçte önemsemem açıkcası

Dee-Tufan-JAckson-Gains-Hüseyin yaparım...

Ama 5. yabancının geleceğini düşünmediğim için pota altında özellikle yedek bantında çok zayıf kalıyoruz.Bu da bizi geriye iten faktör oluyor.Bu yüzden Avery'nin gönderilebileceği kanaatindeyim.

uzun rotasyonu çokta kötü olmuyor be gökçe en azında geçen sene ilk 5 çıkan iki oyuncumuz kenarda bekliyecek.ikiside savunma boyutunda iyi işler yapabili gerek fatih gerek cemal.[/quote:2415f]
Şampiyonluk istiyorsak Fatih ve Cemal ile olmaz.

Luke tarzı bir 3 numara ve şutu olan bir uzun almak mantıklı. Böyle olunca Avery yedekten başlar. Tufan'da 2 nuamrada kendinden büyük olan kişilerle boğuşma zorunluluğunda kalmaz. Gaines takımda kalmalı ama eğer şutu olan bir uzun alnırsa. Ben de Avery'nin kalmsı ve 5. yabancının kullanılması tarfatrıyım. Avery benchten katkı daha rahat yapabilir. Ama 3 numaranın dışında şutu olan bir uzun almak lazım. Yoksa pota altına gömülen rakip uzunlarını dışarıya çekmeyiz. Bu da bizim pota altı etkimliğimizi azaltır. Ama adeta silbaştan yapıyoruz. Süre kısalmışken böyle birşey çok riskli. Ama bu takımda böyle ne yapabilir oda bir muamma. Bekleyip görmek lazım...

tblforum fatih kiraya verilebilir yazmış neden olarak oynamaması bence çok saçma ve kolpa haber fb zeleznikden 28 sayı fark yemiş

konumuz dışı ama aldıkları gasper 3 sayı atmış bu sene yine 4. olacaz ama fbyi geçecez

Timur Dudley'in post şutuna söylenecek bir şey yok. Wright'ın da öyle. ama ben baştan beri 3'lük atacak bir uzun istiyorum. 3'lük açısından demiştim. Uzunlarımız pota dibinde etkili. o yüzden rakip savunmanın dışarı çıkmasına neden olacak bir üçlükçü uzun gerekir diye düşünüyorum. Öyle bir oyuncu bulamazsak Hüseyin'i çok yıpratırız. ikili sıkıştırmalardaki mücalelerde çok yorarız ve yorgunluktan kaynaklı kolay fauller yaparak kenarda oturmaya başlar.

Burada Ahmet abi galiba yazmıştı şampiyonluk istiyorsak ligide 2. olmadı 3. bitirmek zorundayız.

Buna hiç katılmıcam.Ligi 8. bitirsek bile şampiyon olma ihtimalimiz 3. bitirmek ile şampiyon olma ihtimalimize yakın.Bence saçma bir düşünce.

Mesela çok absürt olacak ama 99 da Knicks de Doğuyu 8. bitirmişti ama nerelere geldiğini biliyoruz.

bence biz ilk turda fble eşleşiriz ya biz 4. oluruz ya onlar bi de yarı finalde bjk ile eşleşsek final o kadar da zor değil alınacak çok kaliteli 3 numara ve averynin gönderilmesiyle greenin tekrar alınmasına bağlı

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Burada Ahmet abi galiba yazmıştı şampiyonluk istiyorsak ligide 2. olmadı 3. bitirmek zorundayız.

Buna hiç katılmıcam.Ligi 8. bitirsek bile şampiyon olma ihtimalimiz 3. bitirmek ile şampiyon olma ihtimalimize yakın.Bence saçma bir düşünce.

Mesela çok absürt olacak ama 99 da Knicks de Doğuyu 8. bitirmişti ama nerelere geldiğini biliyoruz.

sana sonuna kadar katılıyorum.eğer bileğimizin gücüyle şampiyon olacaksak oradaki bizden başka 7 takımıda yenecek güçte olmalıyız.mesela ülkerle final oynaycaz onları ha ilk turda yenmişiz ha finalde şampiyon olmayı hek eden takım nerde olursa olsun kazanmak zorundadır.eğer kafamıza şampiyonluk koymuşsak kendimize rakip beğenmiyecez.

Re: Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":a3b8d]Burada Ahmet abi galiba yazmıştı şampiyonluk istiyorsak ligide 2. olmadı 3. bitirmek zorundayız.

sana sonuna kadar katılıyorum.eğer bileğimizin gücüyle şampiyon olacaksak oradaki bizden başka 7 takımıda yenecek güçte olmalıyız.mesela ülkerle final oynaycaz onları ha ilk turda yenmişiz ha finalde şampiyon olmayı hek eden takım nerde olursa olsun kazanmak zorundadır.eğer kafamıza şampiyonluk koymuşsak kendimize rakip beğenmiyecez.[/quote:a3b8d]

Ama 8.olarak girmekle 3.olarak girmek arasındaki farklarıda unutmamak lazım.
3.olarak playofflara giren bir takımın eşleşmelerde seriye 1-0 önde mağlup başlama ihtimali 8.olarak giren bir takımdan çok daha az.
Seriye 1-0 mağlup başlamada çok büyük bir handikap olsa gerek.Ve Şampiyonluk hayallerinin önüne kurulmuş büyük bir set olur..

Re:

berkancatal' Alıntı:
konumuz dışı ama aldıkları gasper 3 sayı atmış bu sene yine 4. olacaz ama fbyi geçecez

hani yabancıları kıyaslamak istemem ama fb nin elindkei kadro gs ve bjk den daha iyi artı bu kadronun senedir bir arada oynadığını varsayarsak bu sene 4 ün dışında kalacak takım bjk olur gibime geliyor...

furkan fb bu sene kötü olacak başarıya tamamen doymuş oyuncular zaten geçen sene 100 .yıl ayağına motive oldular artı aldıkları adamlar vidmar fln çok iyi değil pota altı kötü bence fenerin ve bu sene bakınca bizim bjknin ve telekomun pota altı bayağı güçlü bjk de dış şutu çok iyi atan drive atan apodaca ve dalmau da var bence fb ilk 5 e giremecek inşallah

Yanlış bilmiyorsan bu sene her seri 0-0 başlayacak.Yeni kural sanki böyle birşey duyduğumu hatırlar gibiyim.

hadi yaw bence aşırı saçma olur hangi avrupa ülkesinde nerede var bu kural çok saçma olur böyle bişey olamaz o zaman lig playoff hazırlık için 7 aylık bi hazırlık kampı olur madem o zaman amerikadan alalım teker teker adamlar deniyelim en iyi 4ünü alalım şamp. olalım çok saçma 30 maçın anlamı olmaz yoktur öle şey yahu

Arda Öztürk' Alıntı:
kardeşim istemiyoruz o siteyi ya istemiyoruz.

Neyi istemiyorsun kardşeim sanane Allah allah isteyen istediği msj ı yazar. İstersen bide yazdığımız msjları düzenlede snaa uygun olcakmı bakalım...

Fenerbahçe neye göre kötü olacak.Şu anda Efesle birlikte ligin en iyi kadrosuna sahipler.Preldzic-Vidmar ikilisini aldılar.Basden'ı yolladılar.İki Sloven gence,Serhat Çetin ve Ömer Aşık eklenince Fenerbahçe'nin gücü ortaya çıkıyor.Fenerbahçe bu sezonda şampiyonluğun en önemli adaylarından birisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...