2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zamanında bu mixtape geyiğine birini almışlardı ncaa e.Yanılıyor olma ihtimalim yüksek ama HotSauce du sanırım.Direk gönderdiler 1 ay sonra.

olympiakosun webber'e yıllık 12 milyon $ önerdiği dedikodusu dolanıyor piyasada....

kaya'nın transferi kesin değil ama bildiğim kadarıyla. zalgiris kaunasta kendisini çok istiyordu çünkü önceliği onlara verecektir..

bu tip oyuncular ancak show yapar.basketbol oynayamaz.emeğin için saol ama ne sen bu öneriyi bu forma yaz nede biz önerini görelim.sadece bizim izlmemiz için koyulan videolar olsun....

arkadaslar buyuk ihtimall murat hoca avrey de gonderıp nba den serbest kalıcak oyuncular ustune gıdıcek cunku daha nba ile sozlesme imzalamaya calısan oyuncalar var az daha sabır

arkadaşlar tamam nba de kontrat imzalamak için bekleyen oyunculardan bahsediyoruz ama murat hoca nın istediği tipte bir oyuncu bulabilecek mi ??(sadece bilgi için soruyorum)var mı böyle takımımızın eksiklerine cuk diye oturacak bir oyuncu??

tabıkı yaz lıgınde ilgılendıgı teklıf goturdugu oyuncular var bunlardan 4 için bastıracagını tahmın edıyorum 4 numaraya için oncelık verıo murat hoca 3 numarada takıp ettıgı oyuncular vardı ama suan kı oncelıgı 4 numara dee brown takıp ettgı teklıf goturdugu oyuncular arasınday dı unutmayalım tranferı 4 5 gun once bıttı avery de gonderırsek 3 numarada alıcaz gıbı 5 yabancıda mitcell olucak gıbı :D

Re:

2 yıl için konuşulmakta o miktar Furkan bey
Furkan Z.' Alıntı:
olympiakosun webber'e yıllık 12 milyon $ önerdiği dedikodusu dolanıyor piyasada....

kaya'nın transferi kesin değil ama bildiğim kadarıyla. zalgiris kaunasta kendisini çok istiyordu çünkü önceliği onlara verecektir..

Büyük paralar konuşuluyor gerçekten...Futbol takımında alan bile yoktur belki de...

----

Arkadaşlar , abiler...Kadro Forumuna Erkekler'e yeni transferlerimizin konusunu açtım.Oyuncularımız hakkında yorumlarınızı orada yapabilirsiniz.

Saygılarımla

Böyle olursa zaten Avrupa'nın en yüksek kontralı oyuncusu olur. En fazla Papaloukas alıyordu o da 2 milyondan biraz fazlaydı. Ama bizimde elimizi çabuk tutmamız lazım. Ben Kya'nın bize gelmesini pek istemem. Çünkü Gaines ile aynı tip oyuncu ayrıca Gaines son senesinde dahi iyidi. Bencede kesinlikle 5 yabancı hakkımızı kullanmamız lazım. 3 ve 4 pozisyonlarında eksikliklerimiz göze batıyor. Biraz daha sabredelim...

Yok bence Lynn Greer alıyor net 3.5 milyon dolar. :)

PArdon dolar değil Euro...

Yok Papa. daha az alıyor biliyorum.Ama bir ara LAkers yılda 6 miyon dolar önermişti Cska da o parayı vermiş olabilir.Rus mafyası verir verir. :)

Bilmeyenler icin acıklama yapalım; Yunanistan' da basketbol 1. spor ! Aynı Israil' de oldugu gibi ...
Basketbolda bir Avrupa takımının Chris WEBBER' e teklif yapması da, futbolda Ronaldinho' ya teklif yapmak gibi bir olay. NBA de tutunamayan Saras yıllık 3 milyon gibi bir ucret alacaksa, NBA de efsane olmus C-Webb e bu tarz kontratlar teklif edilmesi cok da buyuk surpriz olmaz.

Arda Abi ben Jasikevicius'un bir takıma getireceği havayı,C-Webb'in getirebilmesini zor buluyorum.Sonuçta yaşadığı sakatlıklar iyice belini büktü.Tabii ki üstün pas yeteneği,saha görüşü sayesinde birçok NBA patentli oyuncuya göre Avrupa'ya çok daha kolay adapte olacaktır,ne olursa olsun çok değerli bir oyuncu;ancak en azından kısa vadede Saras kadar yararlı olması bence çok zor.Ayrıca sakatlık yaşarsa Olimpiakos bu transferden çok zararlı çıkmış olacak.

Yok yaw daha durun Webber önce Detroit!i şampiyon yapacak.Ondan sonra gelir... ;)

Re: Re:

Murat İnal' Alıntı:
2 yıl için konuşulmakta o miktar Furkan bey
[quote="Furkan Z.":fae9f]olympiakosun webber'e yıllık 12 milyon $ önerdiği dedikodusu dolanıyor piyasada....

[/quote:fae9f]

yunan sitelerinin yalancısıyım açıkcası ama doğrudur bir yıl için o parayı vermek cidden manyaklık......

bu arada fenerbahçe ü. kısa bir zaman içinde bomba patlatacak transferde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...