2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu oyuncu vede bir 3 numara alırsak süper olur herkeze kafa tutarız

16 sayı ort nbaden değil tabiki geliştirme liginden biraz dikkatli olalım 16 sayı ortalaması olsa 5.5 asist ortalaması olsa wade ayaarında biri olmuş oluyor nerdese alalım da sonra yorum yapalım

Re:

berkancatal' Alıntı:
16 sayı ort nbaden değil tabiki geliştirme liginden biraz dikkatli olalım 16 sayı ortalaması olsa 5.5 asist ortalaması olsa wade ayaarında biri olmuş oluyor nerdese alalım da sonra yorum yapalım
yanlısımı düzelttiğin icin sana bin kere tsk ler kardes . ben heyecandan neyi doru sölediğimi bilmiyorum

Re:

Serdar Aslan' Alıntı:
Efsane oldu artık bu sayfa 300 üde gördük ya:) Takımımızın kötü transfer politikası yüzünden takım kimyası hala uyuşmadı.Avery bir euroleague takımıyla anlaşmış yeni transferimiz çok yakında gerçekleşiyor takımımız için en hayırlısı olması dileğiyle...
Serdar aslında buna kötü transfer politikası mı demeli yoksa riske girmek mi demeli tartışılır. Sonuçta biz bu branşta Avrupa´da sesimizi duyurabilmiş bir kulüp değiliz. Onun için kaliteli oyuncuların son tercihi biz oluyoruz, doğal olarak bu oyuncular da son tercihe sıra gelmeden bir kulüple anlaşıyor. Amacımız iyi oyuncu getirmekse NBA´den arta kalanların iyisini beklemek zorundaydık ve bekledik.

Murat Özyer ilk haftalardaki süpriz yenilgileri göze alarak bu riske girdi. Fikstür avantajıyla bu süreden alnımızın akıyla çıkacağımızı umuyorum.

Umarım alnımızın akıyla çıkarız. muhtemelen transfer ya da transferlerimizin yetişeceği ilk maç kaf kaf maçı olacak. Kafkaf maçı çok önemli çünkü kafkafın 4-5.'lik iddiası var. bunun güçlü bir iddia olduğunu düşünüyorum. en azıdnan beşibncilik için ciddi aday olabilirler çünkü Beşiktaş'ta daha ikinci haftada maddi sıkıntıalr boy gösterdi. yabancılardan antremena çıkmayanlar oldu. Ve karşıyakaya yenildiler. karşıyaka'nın beşinci ve biizm de dördüncü olduğumuz durumda play off'da onlarla eşleşiriz. buradaki kaybedeceğimiz bir maç ile seriye 1-0 geride başlayabiliriz. Umarım böyle bir sorun yaşamayız. ama bu noktada bir şansımız var gibi. muhtemelen asım'a 2-3 maç ceza gelirse bize karşı oynmaz. karşıyaka'nın yerli rotawyonunda asım'ın önemli bri payı var. neyse hele bir o gün gelsin deyatlı konuşuruz. bu arada galiba biz sene sonunda 400'ü de buluruz.

frank bizim oyun kurucu mevkıınde turkıyede ki en iyi takım olmamızı saglar gelırse gaiens vede owens cosar frank gelıce aldıkları paslarla onlar cosunca samclar gelır samclar geldıkce trubunler cosar trbunlar costukca seyırcı artar bide bakmısız sene sonun da hayal ettgımız sampiyonluk :D (hayalim

G.Saray Avery'i gönderdi .
Beko Basketbol Ligi'nde ikinci haftayı da galibiyetle kapatan Galatasaray Cafe Crown da takıma uyum sağlayamayan William Avery'nin sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Antrenör Murat Özyer, "Avery'nin yerine 2-3 numaralı pozisyonlarda oynayabilecek bir oyuncu arıyoruz" dedi. ABD'li oyuncu da Yunanistan'ın AEK takımı ile anlaştı.
Kaynak: Sabah

Bence burda önemli olan takım kadrosundaki oyuncuların ucretlerının zamanında odenmesi
yanılmıyorsam Arda Ezer yazmıstı gecen bır topıcte besıktasın ıyı transferler yaptıgını ancak ucret konusunda sıkısacakllarını
2 gundur gazeteler ergın atamanın ıstıfa edecegı oyunculara para odenmedıgınden bahsedıyorlar.
Murat hocayı tebrık etmek lazım ayagını yorganına gore uzatıyor belkı gec klaıyoruz ama ıyı oyuncular almaya calısıyor
ıyı bır transferle yukarılara kadar gıderız.
ama avrupa ıle turkıyede basarılı olmak ıstıyorsak sure ve sayı dagılımını ıyı yapmamız gerekıyor

Re:

Can Akan' Alıntı:
fitchin durumu ne oldu atlantayla anlaştımı yeniden bize mi gelecek gökçe haberler sende
Bekleyecez şuan için ama isteksiziz Fitch konusunda takım kimyasına uyacak yetenekli adam aranıyor gelecekte birkaç güne tahminimce.

Nicevic kafayı taşlara vuruyordur...keşke alabilseydik,apodaca da fena değil cok hızlı ve bizim sistemimize uygun,beşiktaşı kötü günler bekliyor bence,rakibimizde olsa bir an önce bu para problemini çözerlerde ligin tadı kaçmaz

Re:

Cihat Cetin' Alıntı:
Nicevic kafayı taşlara vuruyordur...keşke alabilseydik,apodaca da fena değil cok hızlı ve bizim sistemimize uygun,beşiktaşı kötü günler bekliyor bence,rakibimizde olsa bir an önce bu para problemini çözerlerde ligin tadı kaçmaz

bire bir katılıyorum. bugün milliyet'te de çıkmış haber. basketbolun paraları del bosque olayına "yolcudur abbas" olmuş!

ülkerciler bu sezon kime yaklaşık ne bütçe verdiler, rakam bilen var mı?

Eyüp bey şu anda Murat Murathanoğlunun programına bağlandı.Önce güzel bir reklamımızı yaptı saolsun.Alkışlar Eyüp bey e :)

arkadaşlar programı takip eden varsa murat murathanoğlu nun radyospor daki programına mesaj atsın.murat özyer kendisine danıştığı ismin nasıl bir oyuncu olduğu isim vermesine gerek yok.murathanoğlu büyük bir basketbol adamı ve galatasaray ın eksiklerini giderip gideremeyeceği hakkında bir yorum yaparsa çok güzel olur.

Eyüp abi her yerde :D

Bu enerji nereden geliyor abi ya her yerdesin valla..Helal sana..Ben dinleyemiyorum ama ya :)

Frank williams gündemdeymiş ama Dee ylede konuşulmuş ihtiyacımız olan bir oyuncu olmadığına karar verilmiş.(şükür)
Zaten annesi vefat ettikten sonra kendisine gelememiş.Gelirde kendini bulursa iyi oyuncu filan dedi tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...