2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diyalogları yazmasam daha iyi :) İsmet Bademle aralarında ne olduğunu düşünüyorum şu anda Eyüp Beyin :D
3 konudan bahsetti
-Transferlerimiz
-Ntv yayın olayı
-Efes Pilseninde ülker gibi yapması gerekliliği.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Frank williams gündemdeymiş ama Dee ylede konuşulmuş ihtiyacımız olan bir oyuncu olmadığına karar verilmiş.(şükür)
Zaten annesi vefat ettikten sonra kendisine gelememiş.Gelirde kendini bulursa iyi oyuncu filan dedi tabi.

Daha güzel olmuştur :) 2 oyuncu gerekir :) Bjk karmaşası güldürdü beni ya :D Ateş olmayan yerden duman çıkmaz :D

Ntv yayın akışı hakkında ne konuşuldu abi :)

Eyüp bey basketbola ilgi reyting artıyor neden tek maç yayınlanıyor dedi.
Murat Murathanoğlu da referandumu neden gösterdi ama ntv e ileteceğini söyledi.

Abi aramanı bekliyoruz :) Referendum'a katılım olacak mı katılım yüzde 50 bile olmaz :? Şahsen ben bile gitmeyecem :? Çok saçma.Ntv'ye bizler E-mail atalım derim.

Bu Kaan Abiyi tanıyan var mıdır abiler ? Oldukça bilgili ve yönetime yakın biri gibi görülüyor.Oo olur mu böyle şey adam doğruları söylerken durdular . . .

Iyiki devamını söylemediler Burak.Onların cevabı dahada kötü :)

Bak niye aramadım pat diye kesti en can alıcı yerde sonra saçma sapan şeylerden bahsediyorlar.PSV maçı sonrası Volkan Ballı ne alaka bu programla.

İsmet Badem'in Kanarya Tv'de programıyla alakası olabilir gibi geldi sanki bana abi :)
Tuğrul Demir Nur Germen Ahmet Dedehayır bu adamlar ne iş yapar :) Hepsi karıştı birbirine :) Kezman ve Hakan Şükür kıyaslaması ve daha sonra da Alex'e kadar vardı konuşma vay be Ah İsmet Badem Ah seni neden sevmiyorum acaba :?

Eyüp abi çok iyiydi.

Transfere gelirsek 3 oyuncu ile anlaşmışız.Frank Williams,Charlie Head ( ismi yanlış olabilir) ve bir adam daha.Ama bunlar bekletiliyor amacımız yaz liginde beğenilen ve serbest kalmasını beklediğimiz 2-3 adam.Onların ismini öğrenemedik.

Birkaç güne olacak inşalah transfer yada transferler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...