2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar ahmet dedehayır ın gs tv ye yaptığı açıklamalara göre bir şutör forvet diğeri uzun olacak uzunların içinden esteban batista nın gelmesini çok istiyorum.ve herzaman aynı açıklama ama dee den daa ii olacaklarmış.tıpkı lincoln den daha iyi olacagı gibi

Re:

Alp Erdem' Alıntı:
arkadaşlar ahmet dedehayır ın gs tv ye yaptığı açıklamalara göre bir şutör forvet diğeri uzun olacak uzunların içinden esteban batista nın gelmesini çok istiyorum.ve herzaman aynı açıklama ama dee den daa ii olacaklarmış.tıpkı lincoln den daha iyi olacagı gibi
2 oyuncu transferi mi düşünülüyo ?
hangi bütçeyle.. sakata gelmeyelim :)

sconnie penn mi offf efes çoşar. uzun forveti derken 3 mü oluo 4 mü galiba 4 oluo ne gerek var gainesle owensın uyumunu bozmaktan başka işe yaramaz

yaa arkadaslar ben su frank williams a kafayı fena taktım . hala onu bekliorum . eğer hafta ici gelip imzayı atarsa hem casa ted macı sov macı olur , hemde beko basketbol liginin kalitesi biraz daha artar . çekisme dozu biraz daha yükselir . beraber cok ii günler gecirceğimizi umuyorum

(bu arada scootie penn haberinin kaynağı nedir)

ben alper yılmaz tadında, iyi savunma yapan, şutu da istikrarlı olan bi 3 numaraya şimdiden fitim.. öyle yıldıza falan gerek yok. mümkünse fazla top tutmasın hatta..

hala büyük maçlarda savunma açısından zorluk yaşiyacabileceğimizi düşünüyorum..

Maçtan önce M.Hoca ile konuşma imkanım oldu çok kısa, 3 kişi ile görüşüyoruz bunlar istediğimiz an gelecek oyuncular ama benim çok istediğim 2 oyuncu var onları sonuna kadar zorlayacağım dedi.
Bu oyuncuların ikisinden birimi alınacak yoksa ikisinide almayamı çalışıyoruz anlayamadım.
Peki hocam 2 transfermi yapacağız sorusuna ise bakacağız dedi gülerek... ısrar edemedim soruya.

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Maçtan önce M.Hoca ile konuşma imkanım oldu çok kısa, 3 kişi ile görüşüyoruz bunlar istediğimiz an gelecek oyuncular ama benim çok istediğim 2 oyuncu var onları sonuna kadar zorlayacağım dedi.
Bu oyuncuların ikisinden birimi alınacak yoksa ikisinide almayamı çalışıyoruz anlayamadım.
Peki hocam 2 transfermi yapacağız sorusuna ise bakacağız dedi gülerek... ısrar edemedim soruya.

Abi neden magazincilik yapmadın :) Sende haber alamazsan kim haber alacak :) Eminim ki o istediğimiz iki oyuncudan birini alamıyacaz :) 3 oyuncuya kalacaz.Bence hedef bugunden itibaren büyümeli ve iki oyuncu alınmalı.Ulep'te de elden gelen herşey yapılmalıdır.

Bence bu sene bir kişinin eline bakan bi GS yok.Geçen sene Fitch Ondan önceki sene Malik e bakıyordu herkes.Ama bu sene bir çok yıldız var.Owens Gaines Hüseyin Dee Cüneyt.Bunlar iyi isimler.Birde bir 2-3 numara geldimi :D :D

Takım çok iyi savunma yapıyor tbl nin şuan a kadar en az sayı yiyen takımıyız ama sorun hücüm da büyük takımlara karşı bu ofens le oynayamayız topun el yaktığı zamanlarda çıkıp el üstünden üçlük atabilcek bir adam almalıyız.

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
eğer o iki oyuncu Murat Hoca'nın aklında kaldıysa o adamlar da baya bir iş vardır. Umarım biran önce transfer(ler) gerçeklerşir. Eğer iki oyuncu olursa biri 3 numara olacaktır. Diğeri uzun olursa uzun rotasyonu şişer kısa olabilir savunmacı-drive eden bir oyuncu. Bekleyip göreceğiz...

Scoonie Penn Efes Pilsen'de...

Efes Pilsen Amerikalı oyuncu Scoonie Penn'i kadrosuna dahil etti. 1.80 metre boyundaki oyuncu 1977 doğumlu ve oyun kurucu pozisyonunda görev yapıyor.

Ohio State Üniversitesi'nden mezun olan Penn, 2000 yılında Atlanta Hawks tarafından 2. tur 57. sırada draft edildi. Daha sonra Avrupa'daki ilk tecrübesini İtalya'da yaşadı. Sırası ile Pallacanestro Trieste ve Virtus Roma'da forma giyen Scoonie Penn, 2002'de NBDL Ligi'nden Asheville Altitude ve daha sonra Kızılyıldız takımlarında görev yaptı. 2003-04 sezonunda Hırvatistan'ın Cibona Zagreb takımına transfer oldu. 2004-05 sezonunda Yunanistan'ın Makedonikos, bir sezon sonra da İtalya'nın Scavolini Pesaro takımlarında oynadıktan sonra, 2005-06 sezonunda tekrar Cibona Zagreb'e döndü ve Avrupa Ligi'nde ikisi normal sezon, ikisi Top 16 olmak üzere Efes Pilsen'e karşı dört kez mücadele etti. Normal sezonda ilk maçta 27, ikinci maçta 28 sayı kaydeden Penn, Top 16 maçlarında da 23'er sayı kaydetti.

Geçtiğimiz sezon Yunanistan'ın Olympiacos takımında forma giyen Penn burada 22 maçta 11.9 sayı, 3.4 asist ve 3.1 ribaunt ortalamaları ile mücadele etti. 2006-07 sezonunda Olympiacos forması ile Avrupa Ligi normal sezonunda Efes Pilsen'e karşı iki kez forma giyen Amerikalı oyuncu ilk maçta 10, ikinci karşılamada da 11 sayı kaydetti.

Scoonie Penn yarın (21.10.2007, Pazar) İstanbul'a gelerek yeni takımına katılacak.

Bu arada Beko Basketbol Ligi'nin ikinci haftasında sakatlanan Rashad Wright üç-dört hafta sahalardan uzak kalacak.
kaynak efes pilsen remi sitesi anlayamadığım wrightında 3 hafta sonra dönecegi yazıor nasıl olcak...

wright sakatlandı ender'i euroleague fantasy de düşünün ilk hafta....2 hafta sonra bırakır yeni oyuncu alırsınız
novak ve luke jackson dan biriyle mutlaka görüşülüyordur bence...sonuçta ikisi de uygun oyuncular...novak daha şutör ve bize uygun...jackson ise takımı taşıyabilecek yetenekte...ikisine de razıyım ama novak ın 2.05 olması nedeniyle ben onu istiyorum...çünkü adam soyunma odasından şut atabilecek bir adam

Re:

bülent aydın' Alıntı:
Scoonie Penn Efes Pilsen'de...

Efes Pilsen Amerikalı oyuncu Scoonie Penn'i kadrosuna dahil etti. 1.80 metre boyundaki oyuncu 1977 doğumlu ve oyun kurucu pozisyonunda görev yapıyor.

Ohio State Üniversitesi'nden mezun olan Penn, 2000 yılında Atlanta Hawks tarafından 2. tur 57. sırada draft edildi. Daha sonra Avrupa'daki ilk tecrübesini İtalya'da yaşadı. Sırası ile Pallacanestro Trieste ve Virtus Roma'da forma giyen Scoonie Penn, 2002'de NBDL Ligi'nden Asheville Altitude ve daha sonra Kızılyıldız takımlarında görev yaptı. 2003-04 sezonunda Hırvatistan'ın Cibona Zagreb takımına transfer oldu. 2004-05 sezonunda Yunanistan'ın Makedonikos, bir sezon sonra da İtalya'nın Scavolini Pesaro takımlarında oynadıktan sonra, 2005-06 sezonunda tekrar Cibona Zagreb'e döndü ve Avrupa Ligi'nde ikisi normal sezon, ikisi Top 16 olmak üzere Efes Pilsen'e karşı dört kez mücadele etti. Normal sezonda ilk maçta 27, ikinci maçta 28 sayı kaydeden Penn, Top 16 maçlarında da 23'er sayı kaydetti.

Geçtiğimiz sezon Yunanistan'ın Olympiacos takımında forma giyen Penn burada 22 maçta 11.9 sayı, 3.4 asist ve 3.1 ribaunt ortalamaları ile mücadele etti. 2006-07 sezonunda Olympiacos forması ile Avrupa Ligi normal sezonunda Efes Pilsen'e karşı iki kez forma giyen Amerikalı oyuncu ilk maçta 10, ikinci karşılamada da 11 sayı kaydetti.

Scoonie Penn yarın (21.10.2007, Pazar) İstanbul'a gelerek yeni takımına katılacak.

Bu arada Beko Basketbol Ligi'nin ikinci haftasında sakatlanan Rashad Wright üç-dört hafta sahalardan uzak kalacak.
kaynak efes pilsen remi sitesi anlayamadığım wrightında 3 hafta sonra dönecegi yazıor nasıl olcak...

Mesajın yeri yanlış olmuş...Ama Efes çok hırslandı...Gözleri hiçbirşey görmüyo...eşke şu Ülker maçları sonra olsaydı da bu transferi yapmasalardı...Blatt bu kadroya Euroleague de rahat F8 oynatır bence...

Deniz Baskın' Alıntı:
wright sakatlandı ender'i euroleague fantasy de düşünün ilk hafta....2 hafta sonra bırakır yeni oyuncu alırsınız
novak ve luke jackson dan biriyle mutlaka görüşülüyordur bence...sonuçta ikisi de uygun oyuncular...novak daha şutör ve bize uygun...jackson ise takımı taşıyabilecek yetenekte...ikisine de razıyım ama novak ın 2.05 olması nedeniyle ben onu istiyorum...çünkü adam soyunma odasından şut atabilecek bir adam
Gönüllerimiz bir:) Ama düzeltmek istediğim basit bişey var.Boyu 2,06 :D Hatta NBA.com dahil bir kaç sitede 2,08 yazıyor daha önce söylediğim gibi.
Novak'ın videolarını izleyip hele benim gibi şuta çok önem veren biriyseniz hayran kalmamanız mümkün değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...