2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boston bugün bıraktı dahntay jones'u. ayrıca guillermo diaz diye bi porto rikolu var boşa çıkan, 1-2 oynuyo çok hızlı,olağanüstü atlet ve müthiş delici boyu 1.90 ama dee ile ikisini düşünemiyorum bile.
bilirsiniz porto rikolular iyi penetre ederler ve bitiricidirler, diaz bu ekolün en heyecan verici oyuncularından biridir.

kısacası son birkaç günde işimize yarayacak birçok oyuncu boşa çıktı ilk aklıma gelenler derrick byars,dahntay jones,demetrius nichols eğer iki oyuncu alınacaksa diaz da düşünülebilecek isimlerden ayrıca filip videnov boştaymış, kulüp arıyor. piyasa bir hayli canlı

Basketbol dünyasında izledim.Bazı oyuncular,bir hafta önceden boşa çıkmış.Belki onlardan biri de olabilir.En fazla bir hafta bekleyeceğiz az sabır.

istanbulda olsam gidip luke jackson ı getirin diye pankart yapardım hadi artık bu gece bitsin bu çile 33 numaranın sahibi gelsin

Hafta başına kadar bir transfer gerçekleşir heralde. Gönlümden geçen isim tabiki Luka Jackson ama takımımız için en faydalı isim kadromuzua katılacaktır... 5. yabancı ise ilerleyen zamanlarda rotasyonda nerede eksiklik varsa orada kullanılabilir...

bence Luke arti Dahntay alinsin :) cok muazzam olur. Dee Brown-Dahntay-Luke-Gaines-Hüseyin. cok fena olur. ama bunlar hayal tabiki. bu ayarlarda oyuncunun gelecegini zannetmiyorum.

NBA'de Normal sezona 4 gün kala takımlarda 15 kişilik kadrolarını oluşturmaya başladı . Dün de 10 oyuncu takımlarının 2007-2008 kadrolarından çıkartıldı .

New Jersey , Atlanta , Minnesota , Boston , Orlando ve Pacers kadrolarından oyuncu çıkarttı . Hazırlık kamplarında performansı beğenilmeyerek bugün kadrodan çıkartılan oyuncular ;

Nets'den Eddie Gill , Atlanta'dan Antywane Robinson , Steven Smith ve guard Jamaal Tatum .

Indiana'dan Lukasz Obrzut ve Courtney Sims , Boston'dan guard Dahntay Jones ve Jackie Manuel .

Orlando'dan Kevin Kruger ve T-Wolves'ten John Edwards kadrodan çıkarılan isimler oldu .
kaynak:nbatr

Re:

Mehmet Tuncer' Alıntı:
NBA'de Normal sezona 4 gün kala takımlarda 15 kişilik kadrolarını oluşturmaya başladı . Dün de 10 oyuncu takımlarının 2007-2008 kadrolarından çıkartıldı .

New Jersey , Atlanta , Minnesota , Boston , Orlando ve Pacers kadrolarından oyuncu çıkarttı . Hazırlık kamplarında performansı beğenilmeyerek bugün kadrodan çıkartılan oyuncular ;

Nets'den Eddie Gill , Atlanta'dan Antywane Robinson , Steven Smith ve guard Jamaal Tatum .

Indiana'dan Lukasz Obrzut ve Courtney Sims , Boston'dan guard Dahntay Jones ve Jackie Manuel .

Orlando'dan Kevin Kruger ve T-Wolves'ten John Edwards kadrodan çıkarılan isimler oldu .
kaynak:nbatr

Dahntay Jones'u Memphis'ten beri tanıyorum, çok iyi bir oyuncudur, 1,98 boyuyla hem 2 hem 3 numara oynayabiliyor serbest kalmasına şaşırdım. Alınabilirse çok çok iyi olur.

el takımlarının çoğu kadrolarını tamamladı.bu saatten sonra el de oynıyacağını sanmıyorum.nbade kontrat yapmaya çalışacaktır ama tüm takımların kadroları şişmiş durumda insanın aklına acabalar geliyor.
ama önce luke :)

Dahntay Jones gerçekten süper bir oyuncu gelirse harika ve ötesi şeyler olur evet james watt'dan daha kariyerli ve daha iyi bir oyuncu ama gelirmi onu bilemem. . . Fakat Luke Jackson kesin gelmeli ki zaten içimden de hisler gelecek diyor ama Dahntay Jones çok zor:) Umarım 2'side gelir !

Dahntay mi Luke mu derseniz Luke derim kesinlikle. Cünkü Luke sip diye oturur bizim takima. Dis sutu, oyun zekasi itibariyle avrupaya uyum cok kolay gerceklesecektir. Dahntay daha cok spektaküler bir oyuncu ama White gibi uyum sorunu yasayabilir. onun da sutu fazla iyi degil. bize öncelikle iyi bir sutör lazim.

Dee'yi yedirdiler, Luke'i de yedirirler merak etme. Dünyada okadar cok üst sinif oyuncu var ki. iyi takimlarin sayisi onlari almaya yeterli degil ne yazik ki :)

Üst düzey takımların neredeyse hepsi kadrosunu kurdu bitirdi transferi.Dee de bu nedenle geldi, gelirse yeni oyuncuda bu şekilde gelecek.Bu dönemde sadece bizim gibi takımlar piyasada oyuncu kovalıyor.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Üst düzey takımların neredeyse hepsi kadrosunu kurdu bitirdi transferi.Dee de bu nedenle geldi, gelirse yeni oyuncuda bu şekilde gelecek.Bu dönemde sadece bizim gibi takımlar piyasada oyuncu kovalıyor.

bence su anki konumumuz itirbariyle dogru yapiyoruz. bir gün EL de oynayan üst düzey bir takim olursak böyle olmamasi gerekiyor tabiki ama su durumda vasat oyuncu alacagimiza bize seviye atlatacak oyunculari beklemek de zarar görmüyorum. sonucta eldeki kadroda ligi götürecek bir kadro.

Sonuçta Luke Jackson alabileceğimiz bir oyuncu...Büyük klüpler yaptılar transferlerini kadrolarını kurdular!Eğer iyi bir teklif sunarsak Luke bizdedir!

Doğru transfer yapılıp takım kimyası oturursa tabiiki doğrudur.Ama tam tersi olursa şu günü ararsak o zaman işte sıkıntı büyük olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...