2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ülker takımı beklediğimden daha erken karıştı tanjevic-solomon kawgası ciddi gerçekleşmiş ve tanjevic benim olduğum yerde oynayamaz felan filan kadrodışı bırakmış kendine klüp bul demiş sakatlık felan bahaneymiş az bile bunlara daha beter olucaklar....:) solomonu efesten beri takip ederim adam winner kariyeri boyunca 2 oynamak için koçlarına yalwarmıştır örn;mahmudi avrupada efesteyken 2 oynadı sayılır hep hernese diyeceğim 2numara için süper olur murat özyer bu tip oyuncuları sewer sisteme uygun tabii bu bi fikir ..
saygılar...

Re:

hakanyıldız' Alıntı:
http://basketbol.tblstat.net/
Lider biz değilmiydik ? average hesapları ne zaman değiştide telekom lider oldu :p

averaj hesabında atılan sayı yenilen sayıya bölünüyor diye biliyorum ama öyle olsa dahi asnki hata var gibi. telekom:1,24 kafkaf: 1,15 ve GS:1,16 ce BJK:1,18 hepsi şu an 6 puanda
1-tlkm
2-bjk
3-GS
4-Kaf

olmalıydı.

konu dışı ama tanjeviç öngördüğümüz gibi solomonla problemler yaşıyormuş hatta real maçına bu yüzden cıkmamıs ve solomona klup bulması söylenmiş
kaynak:sabah

Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
basketbol dünyasına yazın arkadaşlar.
bu olay şu an için konu dışıdır fakat durumun ciddiyetine göre konumuzun içine de girebilir,solomonu kim istemez ki!! kendisi 2 numarada oynayabilen bir oyuncu,ayrıca 2 oyun kuruculu sistemede uydugu için konumuzun içindedir ,ama olay büyük ihtimalle yalanlanır o yüzden konu dısı dedim ama büyük bir iştahla da gelişmeleri bekliyoruz... :)

transfer için en kritik günleri yaşamaktayız.şu 2-3 günlük süreçte gelen oyuncu takımımıza bir üst seviye ya atlatır ya da pozisyon doldurmak için transfer yapılır.üst sıraları hedefleyen takımların kadrolarını oluşturdukları ve rotasyonlarını tekrardan yenilemek istememesi dolasıyla transferde bir adım önde olduğumuzu düşünüyorum ki bunda dee nin transferinin amerikada büyük bir yankı uyandırdığını varsayarsak...2-3 gün daha sabır bakalım ne olcak??

Re:

Cihat Cetin' Alıntı:
konu dışı ama tanjeviç öngördüğümüz gibi solomonla problemler yaşıyormuş hatta real maçına bu yüzden cıkmamıs ve solomona klup bulması söylenmiş
kaynak:sabah

Eğer Solomon bu takımdan gitsin yerine kim gelirse gelsin Fb hayatta şampiyon olamaz. ! O takımın 4'te 3'ü Solomon. NeyseLuke gelsinde artık bizde rahatlayalım :)

tanjevic varken zaten hayatta şampiyon olamazlar, solomonun varlığı pek etkilemez :D

o değil de kayıpsız gidiyoruz, bi 3 numaraya ihtiyacımız var. playoff dönemine doğru da ihtiyaca göre bi 4-5 alınırsa hedeflerimizi kovalayabiliriz bence.. uleb'te ne yapcaz ne etcez hiç bilemiyorum ama.. gerçi daha ilk senemiz avrupada, büyük şeyler beklemek biraz hayal olur..

bence Solomon bostaysa alinmali derim. SG olarak cok ise yarar. Bir SF bir de Solomon alinirsa bu ligde önümüze geleni yerle bir ederiz. Uleb de yolumuz uzun olabilir.

Bencil,kendisini düşünen,takım oyununa uymayan bir oyuncuyu takımımda neden görmek isteyeyim.Hırslı ve iyi üçlükçü olabilir ama takımdaş olmak bence herşeyin üstesindedir.

Solomon mu takım arasın mı ? feneri solomon tek başına şampiyon yaptı ne yapıyor ki bu tanjevic :) neyse aman bize ne ki , ama solomon u alırsak müthiş olacağı kesin.

Re: Re:

Ahmet Arif' Alıntı:
[quote="hakanyıldız":a4a4d]http://basketbol.tblstat.net/
Lider biz değilmiydik ? average hesapları ne zaman değiştide telekom lider oldu :p

averaj hesabında atılan sayı yenilen sayıya bölünüyor diye biliyorum ama öyle olsa dahi asnki hata var gibi. telekom:1,24 kafkaf: 1,15 ve GS:1,16 ce BJK:1,18 hepsi şu an 6 puanda
1-tlkm
2-bjk
3-GS
4-Kaf

olmalıydı.[/quote:a4a4d]

Konu disi olacak ama Bjk'nin puani 4.

Re: Re:

Tam ben yazacaktım Oğuzhan kardeşim yazmış.Adamların 2 galibiyeti var şurda o da maç fazlasıyla :)
Ahmet Arif' Alıntı:
[quote="hakanyıldız":12c16]http://basketbol.tblstat.net/

1-tlkm
2-bjk
3-GS
4-Kaf

olmalıydı.[/quote:12c16]

Yenilgiyede 1 puan veriyorlardı bilmeyeli yenilgi 0 puan mı oldu?

Ha Beşiktaş 4. o ayrı konu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...