2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu şöyle kendi halinde bir iyi aile çocuğu gelsin,takım mutlu mesut devam etsin diyoruz.Siz Solomon gelsin diyorsunuz.Ne işi var o manyağın bizde? :)

Ya Dee'nin 3 numara versiyonu lazım bize savaşçı,savunması iyi,takım oyuncusu,taraftarı coşturacak hareketleri yapan + şutör...Şu mu şey istedim acaba :D

solomon maccabide oynarken efes maçının sonunda topu mahmudiye atarak adam olmadığını göstermiştir.beşiktaşlılar nilaya nasıl tepki veriyosa şahsen bende şahsımca aynı tepkiyi veririm.

ki geleceğine ihtimal vermiyorum.biz başarıdan önce saygı istiyoruz.

Amerikadan gelen son haberlere göre Toronto'nun Luke Jackson'ı yada Jamario Moon'u bırakacağı.Bence Luke'u bırakacaklar ama.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Amerikadan gelen son haberlere göre Toronto'nun Luke Jackson'ı yada Jamario Moon'u bırakacağı.Bence Luke'u bırakacaklar ama.
Bir şeyi 40 kez söylersen olurmuş Gökçe sen 40 bin kez söyledin ne olacak bakalım???

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":41ded]Amerikadan gelen son haberlere göre Toronto'nun Luke Jackson'ı yada Jamario Moon'u bırakacağı.Bence Luke'u bırakacaklar ama.
Bir şeyi 40 kez söylersen olurmuş Gökçe sen 40 bin kez söyledin ne olacak bakalım???[/quote:41ded]
Ah ah benim verdiğim bilgilerin doğruluğuna herkes laf ediyor ama doğru çıkınca kimse birşey demiyor.Tekerlekli sandalyede de böyle oldu,Solomonda da.Ben 40.000 kere söylediysem insanlara bilgi aktarmak için söyledim.Herkes msnde transferi soruyor bana bende son gelişmeleri yazıyorum.Ama 40.000 uğurlu sayımdır 40.001'i yazmıcam.Gelmezse Luke tepemede binersiniz ya neyse...

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1cd9b][quote="Gökce Başaran":1cd9b]Amerikadan gelen son haberlere göre Toronto'nun Luke Jackson'ı yada Jamario Moon'u bırakacağı.Bence Luke'u bırakacaklar ama.
Bir şeyi 40 kez söylersen olurmuş Gökçe sen 40 bin kez söyledin ne olacak bakalım???[/quote:1cd9b]
Ah ah benim verdiğim bilgilerin doğruluğuna herkes laf ediyor ama doğru çıkınca kimse birşey demiyor.Tekerlekli sandalyede de böyle oldu,Solomonda da.Ben 40.000 kere söylediysem insanlara bilgi aktarmak için söyledim.Herkes msnde transferi soruyor bana bende son gelişmeleri yazıyorum.Ama 40.000 uğurlu sayımdır 40.001'i yazmıcam.Gelmezse Luke tepemede binersiniz ya neyse...[/quote:1cd9b]Gökçe senin uğurlu rakamın 40.000 ise tedavi olman lazım :D :D :D

Tepeden binmek yetmez komple binecem sana ben ;) Valla Gökçe hep olumlu yönlerini diyorsunda Charles Smith olayı var önümüzde o yüzden suss :) :D

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Tepeden binmek yetmez komple binecem sana ben ;) Valla Gökçe hep olumlu yönlerini diyorsunda Charles Smith olayı var önümüzde o yüzden suss :) :D
Jumaine jones desem gökçe :D :D

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Valla ben bilmem ben haber veririm inanan inanır,inanmayan inanmaz yahu.Jackson gelmezse de gelmez tepemede kimse binemez.Jumaine jones olayına bişey demedim ki.Hatta gelemz dedim ee geldi mi? Bakın şimdi Napoli de.Gelseydi binerdin Eyüp abi..Şimdi ben sana bindim. :) Aynı konu Burak çinde geçerli tekerlekli sandalyede.

Ayrıca

The personnel decision is simple: Is Jamario Moon, a 27-year-old rookie with mesmerizing athletic skills but zero NBA experience, worth keeping? Will he ever develop into someone who can contribute in the regular season? Is he more worthy of a one-year contract because of his skills or because he would be a feel-good story for the franchise? If the answers are yes, and Colangelo can?t work a deal, Toronto will have to eat the salary of someone with a guaranteed deal and the fact Luke Jackson hasn?t played a significant minute the whole pre-season would have him at the top of the list.

40.001 olsa da Galatasaray aşkı hep önde gidiyor.Anlayanlar için iyi haber.Ama bırakılması demek Galatasaray'a geleceği anlamına gelmez.Ben %90 desem de adamın kişilik sorunları varsa ve ille de Amerika diyorsa yapacak bişe yok...

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Abi 100 isim sallıyor tutunca biri ondan Kral yok :D Tutmayınca siteye 10 gün uğramıyor :D
Benim siteye girmediğim gün yoktur. Bu 1

Söylediğim 100 isimi çıkar sana Marmara hamsisi hediye edecem bu 2

Tutmazsa da tutmaz Galatasaray'a yararlı biri gelsin mutlu oluruz bu da 3.

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":61288]Abi 100 isim sallıyor tutunca biri ondan Kral yok :D Tutmayınca siteye 10 gün uğramıyor :D
Benim siteye girmediğim gün yoktur. Bu 1

Söylediğim 100 isimi çıkar sana Marmara hamsisi hediye edecem bu 2

Tutmazsa da tutmaz Galatasaray'a yararlı biri gelsin mutlu oluruz bu da 3.[/quote:61288]

Senin siteye girmediğin günleri yazmamı istemezsin bu 1 ;)

Ben hayatımda hiç deniz ürünü yemedim paran cebinde kalsın bu 2 ;)

Zaten avrupa'da 100 tane oyuncu bulmak ayrıca bir iştir saçmaladığının farkındasındır bu 3 ;)

Son isteğin hepimizin en büyük dileğidir bu da 4 ;)

Öpüldün Gökçe ;)

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Burak Barut":23442]Tepeden binmek yetmez komple binecem sana ben ;) Valla Gökçe hep olumlu yönlerini diyorsunda Charles Smith olayı var önümüzde o yüzden suss :) :D
Valla ben bilmem ben haber veririm inanan inanır,inanmayan inanmaz yahu.Jackson gelmezse de gelmez tepemede kimse binemez.Jumaine jones olayına bişey demedim ki.Hatta gelemz dedim ee geldi mi? Bakın şimdi Napoli de.Gelseydi binerdin Eyüp abi..Şimdi ben sana bindim. :) Aynı konu Burak çinde geçerli tekerlekli sandalyede.

Ayrıca

The personnel decision is simple: Is Jamario Moon, a 27-year-old rookie with mesmerizing athletic skills but zero NBA experience, worth keeping? Will he ever develop into someone who can contribute in the regular season? Is he more worthy of a one-year contract because of his skills or because he would be a feel-good story for the franchise? If the answers are yes, and Colangelo can?t work a deal, Toronto will have to eat the salary of someone with a guaranteed deal and the fact Luke Jackson hasn?t played a significant minute the whole pre-season would have him at the top of the list.

40.001 olsa da Galatasaray aşkı hep önde gidiyor.Anlayanlar için iyi haber.Ama bırakılması demek Galatasaray'a geleceği anlamına gelmez.Ben %90 desem de adamın kişilik sorunları varsa ve ille de Amerika diyorsa yapacak bişe yok...[/quote:23442]Adamı deli etme Jumaine önerildi hoca istemedi bunu biliyorsun...
sen ne demiştin jumaine için????
hatta ceza bile aldın!!!

eyüp abi şu an klüp içinden duyumu olan var mı ve bu duyum ne şekilde. Gökçe sen duyum mu aldın. Transfer kaç gün içinde kesin biter. Cevaplarsanız çok sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...