2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Of ben hariç herkes şaka yapıyor başta ben iki laf edeince ciddi oluyoruz.

Yazmayız bir daha ozaman.

Biraz önce Onur Abi aradı beni Karşıyaka maçının sonucunu sordu.Onlar takımın idmanına gitmişler Ankara'ya.Skoru da Murat Hoca sormuş.Sanırım En büyük gelişmeler Gsbasket Ankara ekibinden gelecek bu akşam merakla bekliyoruz ;)

Sorun orada Onur Abi beni aradğında nette değildim :? Ben nete girip skora bakana kadar Murat Hoca çoktan otobüse binmiş :) Gerçi herşeyde hayır vardır eğer ben konuşsam kesin kavga ederdim :D :) Özellikle transfer konusnda :D

abi süper 3 yabancımız var 1 taneside yolda daha neden kızıyosun anlamıyorum :) hiç bir zamanda anlıyamıyacağım sanırım :)

Bu sabah Hassan Adams,Darius Rice ve Marcus Williams kesildi.

Marcus Williams'ı Murat abi istiyordu.Bakalım gerçekleşebilecek mi :) ?

Re:

Semih Tuna' Alıntı:
Bu sabah Hassan Adams,Darius Rice ve Marcus Williams kesildi.

istemiş olabilir ama takımda 3üncü oyun kurucuyu gerek olduğunu düşünmüyorum.

2 gün önce murat özyer galatasaray tv nin sabah programına çıktı bi 15 dakika falan bu hafta sonu veya p.tesiye kadar transferi halletmek istediklerini söledi inşallah dediği gibi olurda sağlam bir 3 numara buluruz

Alp Erdem' Alıntı:
[quote="Semih Tuna":f190d]Bu sabah Hassan Adams,Darius Rice ve Marcus Williams kesildi.

istemiş olabilir ama takımda 3üncü oyun kurucuyu gerek olduğunu düşünmüyorum.[/quote:f190d]
Arkadaşlar ben Marcus Williams'ın serbest bırakıldığıyla ilgili bir haber görmedim NBA.com da eğer öyleyse de serbest bırakılan Marcus Williams oyun kurucu olan M.W. olamaz.New Jersey'de iyi bir çaylak sezonu geçirdi ve birkaç sene içinde Kidd'in yerini alacağını söylüyorlardı.Bahsedilen M.W. bu sene San Antonio tarafından seçilen M.W. olmalı.O da 2,01 boyunda kolej maçlarında forvet oynayan bir oyuncuydu.Oyun kurucu değil ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...