2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Darius Rice gelse iyi olur. Sutor skorer bir uzun. Hassan Adams da gelme ihtimali olan bir oyuncu nbade tutunabilecegini sanmam. sg/sf biri ama 6-4. Avrupaya gelir yada d-lige. Bizde 2,5 oynayabilir 1.94 olsa da. Marcus E.Williams genc bir oyuncu avrupaya gelmesi daha zor olabilir.

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":00257]Amerikadan gelen son haberlere göre Toronto'nun Luke Jackson'ı yada Jamario Moon'u bırakacağı.Bence Luke'u bırakacaklar ama.
Bir şeyi 40 kez söylersen olurmuş Gökçe sen 40 bin kez söyledin ne olacak bakalım???[/quote:00257]

abi ondan once chearlis gelmesi lazımdı

transfer mutlaka yapacaz mı bence yapmama ihtimali de var sank daha önce casa maçı öncesi olacak demişti murat özyer. sonra 2 gün önce hafta sonu olacabilir denmişti. bir de geçen haftaki maçdan sonra murat özyer gstvye oyuncu almak istiyoruz inşallah oyuncular bize gelmeyi kabul eder demişti. açık kapı bıraktı kabul etmeyebilirler. Ben transfer olacağı konusunda şüphelerim artıyor takım iyi casayı da yenersek 4te4 lideriz fln die transferden vazgeçmesinler de

yönetimin içinden duyumu olan yok mı yahu

Yabancı transferinde kafa karıstıracak bir sey yok. İstedigimiz adamlar belli. Bir kısmı da serbest bırakılmadı onu bekliyoruz. Cunku oncelikle 1 yabancı alacagız. 2.5-3 numara birini. Daha sonra belki bir kac ay sonra 5.yabancı alınacak ya da alınmayacak. Yonetim 5 yabancı istiyor teknik heyet 4. Simdilik 1 yabancı alacagımıza gore, oncelikli isimlerin bosa dusmesini bekliyoruz. Luke serbest bırakıldı da biz mi oyalanıyoruz?

timur ben bilgi amaçlı sordum verilen demeçlere bakınca sanki işler ters gidio gibi geldi. Bir de luke ile kesin anlaşıldı mı. Yani bırakılsa hemen bize mi gelecek? Gökçe ço iddialı ama bir duyumu var mı acaba

Ya bakın ben iddaalı filan değilim bak volkan demiş öle olsaydı chearlis gelirmiş. chearlis kimse.Herade Charles demek istemiştir.Neyse bana bakmayın siz.Bana bakınca olay uzuyor.Sizi düşünen de kabahat.Önce Ünsal abiyi kaçırdınız konuşmalarınızla şimdide başkalarını kaçırıyorsunuz.Size birşey söyleyende kabahat...

gökçe başkalarını bilmem ama beni yanlış anladın galia ya da ben yanlış anlattım luke ile ilgili bir duyumun mu var his mi var sadece bunu merak ediyorum yani luke ile ilgileniyormuyuz

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Ya bakın ben iddaalı filan değilim bak volkan demiş öle olsaydı chearlis gelirmiş. chearlis kimse.Herade Charles demek istemiştir.Neyse bana bakmayın siz.Bana bakınca olay uzuyor.Sizi düşünen de kabahat.Önce Ünsal abiyi kaçırdınız konuşmalarınızla şimdide başkalarını kaçırıyorsunuz.Size birşey söyleyende kabahat...

ewet gokce kardesım ole yazmak istedımde uyku sersemlıgımle yanlıs yazmısım neyse sen içinden gecenleri dıyosun içinde gecenler olucak diye 1 sart yok ;)

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Gökçe 1 hafta giremedim foruma çileden çıkarmışlar seni kardeşim yaa.Sen bakma millete ;)
Bizim Luke söylemimiz takım için en iyi ismin o olduğunu düşünmemizden kaynaklanıyor duyumlarla falan alakası yok sadece piyasada söylenenler ve ihtiyacımıza göre en mantıklı ve olası Luke geliyor kulağa sebep bu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...