2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slaughter ve luke hepimizin gönlünden geçen isimler ama Murat Hoca'mız yönetimin 5 kendisinin 4 yabancı istediğini söylemişti en azından şu an için 1 yabancı alacağız diye düşünüyorum.Keşke Boddicker ,Muratcan bizde olsa.

Murat Hoca Slaughtrer ve Luke gibi iki süper oyuncuyu almayacaksa ya da almak gereksiz diye düşünüyorsa sorarlar adama Fatih ve Cemal toplamda neden 45 saniye oyn uyorlar diye . O adamların ikisinide almalı ama nerde bizde öyle hoca _?

murat kaya ve cüneyt erden'in formsuzlukları böyle devam edecekse bi 2 bi 3 numara ya da 2 tane 3 numara almalıyız.. ya da slaughter ile luke u beraber alıp owens'ı 3 numara oynatabiliriz. en azından savunmada problem olmaz, dış tehditimiz biraz azalır ama zaten yok 3 numara pozisyonumuzdan tehdit falan..

ama tek transferle her şeyi halledecek bi yapımız yok şu an.. transfer olsa dahi oyuncularımızdan bir ikisinin şanssız olduğu maçlarda çok zorlanırız...

Ya Charles Smith'dir yada Luke Jacksondır yahu :D

Başka kim olacak. :p

Abo bir de Fitch gelmesin :D

Re:

Bülent Aydın' Alıntı:
bu kadar bekledıkten sonra luke olmaszsa cok uzulucem senın adınada gökçe
Valla herşeyi yaptım aslında Luke'un internet sitesi varsa mail bile atarım ama bilmiyorum.

En azından uğraştık olmadı paramız yetmedi.Ama Luke de biraz insaflıysa 2 yıldır onu isteyen takıma gider yahu. :)

Luke ve Slaughter gelir umarım. . .

Hani denildi ya 2 numara gelmiş fısıltıları duyuldu falan diye Charles Smith olabilir falan dediniz ? Ciddi mi

Re:

Burak Ceyhan' Alıntı:
Luke ve Slaughter gelir umarım. . .

Hani denildi ya 2 numara gelmiş fısıltıları duyuldu falan diye Charles Smith olabilir falan dediniz ? Ciddi mi
Yok yahu sende :D Ne Smith'i adam Real de kaldı :) Yıllık milyon dolar alıyor o :)

Arkadaşlar biraz önce Murat hocayla konuşma imkanı bulduk.Mesajlarını iletiyorum.

1-Karşıyaka?lıların tahriklerine kapılmayın maçı sizinle bitirmek istiyoruz.

2-Bu gün yarın yeni transferimiz (transferlerimiz) takımımıza katılacak.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Arkadaşlar biraz önce Murat hocayla konuşma imkanı bulduk.Mesajlarını iletiyorum.

1-Karşıyaka?lıların tahriklerine kapılmayın maçı sizinle bitirmek istiyoruz.

2-Bu gün yarın yeni transferimiz (transferlerimiz) takımımıza katılacak.
ıns parantez ıcınde belırtılen gıbı 2 oyuncuyla transfer sezonunu kapatır gedıklerımızı kapatırıs hadı hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...