2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":6db03]Luke ve Slaughter gelir umarım. . .

Hani denildi ya 2 numara gelmiş fısıltıları duyuldu falan diye Charles Smith olabilir falan dediniz ? Ciddi mi
Yok yahu sende :D Ne Smith'i adam Real de kaldı :) Yıllık milyon dolar alıyor o :)[/quote:6db03]
Ya biliyordum Real Madrid'de olduğunuda :D hani ne bilim ya luke ya smith falan deyince bende real'le anlaşmayı iptal ettiler takımdan ayrıldı sandım :D :D nasılda sevinmiştim :D

Luke için son 6 saat 30 dakikamız var :D :D

Kesilenlerden aman aman bir 2 numura yok, zaten bosta olanlardan var.. Frank Williams cıkmaz umarım. Marcus ve Luke daha once de yazdıgım gibi bize tam uymasa da gelsin. Zaten sistem takımı falan degiliz. Fitch gelirse yuh artık derim..
Umarım yeterli paramız vardır. 2 oyuncunun toplam maliyeti 1m$'ı gecer.

katılsın takıma adı çıkar zaten :) bekleyeceğimiz alt üstü bir gün falan [ sanırım =) ] İnşallah savunması ve şutu ortalamanın üstünde olan bir 3 numara gelir boyu da 1.98 civarı falan cillop :)

Öyle bir şey olsa rotasyon konusunda murat hocanın yerinde olmak hayatta istemem.4 numara yabancı olacağını düşünürsek dee-fitch-luke a toplamda 80 dakika kalır.Yok imkansız.

Bu arada kendi tahminimi söyliyeyimde.Bence tek yabancı alınacaktı hem rotasyon sorunu hemde takım kimyası nedeniyle hocanın tercihi olarak ama hem yönetimin isteği hemde şu an boşa çıkan oyuncular nedeniyle 2 yabancı gelebilir gibi geliyor.Yarın biri haftaya biri gibi.Slaughter anlaşmasın yeterki biriyle.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Öyle bir şey olsa rotasyon konusunda murat hocanın yerinde olmak hayatta istemem.4 numara yabancı olacağını düşünürsek dee-fitch-luke a toplamda 80 dakika kalır.Yok imkansız.

Bu arada kendi tahminimi söyliyeyimde.Bence tek yabancı alınacaktı hem rotasyon sorunu hemde takım kimyası nedeniyle hocanın tercihi olarak ama hem yönetimin isteği hemde şu an boşa çıkan oyuncular nedeniyle 2 yabancı gelebilir gibi geliyor.Yarın biri haftaya biri gibi.Slaughter anlaşmasın yeterki biriyle.
bir daha düşündümde cok haklısın dakikalar konusunda...yahu bu 3+2 kuralı ne saçma bi kural,takımların kimyasını mahvediyor,+2 olarak gelenlerde sıradan basketbolcular oluyor,bu turgay demireli seven varmı acaba??nasıl oluyorda bu adam sürekli seçiliyor anlayabilmiş değilim!!!

arkadaslar nbaden kesilen skorer 2 numaralar kimler adamimiz kim acaba yarin takima katiliyormus degilmi yeni oyuncu(lar)

Luke büyük ihtimalle İtalya Ligine gidiciymiş arkadaşlar.Genede belli olmaz süprizlerin takımıyız eğer transfer yaparsak biri bana sms atsın :) Derslerle uğraşıyorum bir de transfer var mı diye geliyorum buralara her gelişimiz hüsran :)

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Luke büyük ihtimalle İtalya Ligine gidiciymiş arkadaşlar.Genede belli olmaz süprizlerin takımıyız eğer transfer yaparsak biri bana sms atsın :) Derslerle uğraşıyorum bir de transfer var mı diye geliyorum buralara her gelişimiz hüsran :)
Bu İtalyanlardan hep çektiğimiz var zaten. :)

Neyse kim gelcek bende merak ediyorum...

Öf canım sıkıldı ama... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...