2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaya Peker Telekom'daF.Bahçe Ülker'in peşinde olduğu Kaya Peker'in Telekom'la anlaştığı açıklandı.24 Haziran 2007 12:31F.Bahçe Ülker'in peşinde olduğu Kaya Peker, Telekom'la anlaştı. Ancak Kaya'nın formasını giydiği İspanyol Tau, 750 bin Euro bonservis bedeli isteyince bitme noktasına gelen transfer uzadı.
http://sondakika.spor3.com

Bu topic Galatasarayımızın transfer politikası,aldığı,ilgilendiği oyuncular için açılmamış mıydı? Diğer transfer haberlerini transfer sezonuna yazsak burdakileri de o bölüme taşısak iyi olmaz mı? Teşekkürler.

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

f.solak fb'ye gidebilirmiş tanjeviç cok istiyormuş!!
kendi adıma kalmak istemiyorsa gitmesine üzülmem

fatih umarım gitmez bu sezon bizde iyi işler yapacak.fatih gs de kalmak istediğini söylemişti yönetimin imza için ne bekliyor anlayamıyorum :?

Bence istediğimizi alabiliriz Fıtch Mitchell kalmalı yoksa yeni transfer yapsak bile hiç bir işe yaramaz ama yabancı takviyesi gerekli...

Re:

Hakan Oksuz' Alıntı:
arkadaslar neden yenı konu ac ıkonunu goremıyorum???
Hakan bölüm adının (Erkek Takımı/Mola vb) altında "Bu forumda ara..." butonunun sağ tarafında gizli olarak görünüyor. Oradaki boşluğa tıklanınca halinde yeni konu açılabiliyor.

galatasaray banvitden onur aydınla ilgileniyor ve ona 280 milyaar veriyor. Beşikaş ise onur abiye 265 veriyor. Büyük ihtimal bjkye gdecek çünkü bjknin altyapısından yetişme ama bjk borçlu olduğu dönemlerde basketçilere para vermediği şekilnde duyumlar olduğundan gsye de gelebilir.AMA akrabam olmasına rağmen onur abiyi gsye istemem murat özyer savunma için istiyor galiba ama erdem varken onur abiye gerek yok. Ve şutu yok sadece savunması spr

Görüşlerinizi yazın

bence çok yavaş kaldık transferde. Futbola ağırlık verdik ve sadece erdemi aldık

Bence amerikalılar kalsın çünkü onların yerine alacak adam için para yok. Ben 4 yabancınında gönderildiğini ya da göndrileceğini duydum

Yuh Onur abın Bjk ye gıderse bıze daha buyuk katkısı olur berkan..
Hıc sevmedıgım bır oyun yapısı var ...
Oyun ıkı yonlu ama o sadece savunma da va hucumda ıse sıfır.
Murat OZyerın ne yapmaya calıstıgını anlamıyorum gercekten.

arakdaslar eger bilindik iyi bir oyuncu alınacaksa tamam graves gitsin ama yeni mezun bir amerikalı getirilicekse kapalı kutu kalmalı graves sonucta nası bır oyuncu oldugu bellı ve kotude bır oyuncu degıl eger slaugterde geldıyse pota altı rahatlar....

Arkadaşlar tblforum'dan haberleri yazmasak iyi olur bence..Çünkü biz burada kimin ismini yazsak öneri olarak orada ilgileniyorum diye yazılıyor..Bu ayrıntıya dikkat edelim bence :)

Ya ne Onur'u.Onur gelirse vallahi maçlara filan gelmem.280 bin dolar mı.

Ya bana 100 bin verin ondan daha iyi işler yaparım.

Ne Onur'u.Nereden çıktı bu.Adamı sinirleniriyorlar akşam yemeğinden önce.

Ya Onur Aydın'a 280 milyar verilir mi? Ayrıca Onur Aydın'ın bizim takımda işi ne? Transferde sessiz kaldık tamam ama Onur Aydın hücumda adeta yok. Bence alınmamalı...

hayir madem sirf defansa adam alicam Onur'okadar para verecek kadarda zenginsin git de sean hadley i geri getir en azindan arada sayi atmayi biliyor o adam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...