2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dewarick Spencer ve Lionel Chalmers isimleri geçior . Spencer müthiş bir oyuncu , çok skorer fakat guard degil , Chalmers ise 1 numara oynamasına ragmen önce atmayı düşünen bir oyuncu , skor potansiyeli var ama , oyun kurucu özellikleri çok gelişmiş bir oyuncu degil .

Kenan Inan' Alıntı:
Dewarick Spencer ve Lionel Chalmers isimleri geçior . Spencer müthiş bir oyuncu , çok skorer fakat guard degil , Chalmers ise 1 numara oynamasına ragmen önce atmayı düşünen bir oyuncu , skor potansiyeli var ama , oyun kurucu özellikleri çok gelişmiş bir oyuncu degil .
herkes gider mersine biz gideriz tersine

chalmers çok da süper değildir ama havasını bulursa durum değişir...spencer'ı ise hangi parayla alıyorlar anlamadım...

Deniz Baskın' Alıntı:
chalmers çok da süper değildir ama havasını bulursa durum değişir...spencer'ı ise hangi parayla alıyorlar anlamadım...
daha bişey belli deil haberin kaynağı bile verilmemiş

Birileri ya beni yiyor yada akşam bir habere hazırlıklı olun diyorum.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Beyler sakin olalım bekleyip görelim umutlanmayalım çıkarsa piyangodan cıkar bişeyler. :)

Arkadaşlar kulağınıza gelen isimler varsa paylaşalım heycan yapıyoruz ayrıca nicholasın gelmesini çok isterim çok faydalı olur.En zor dakikalarda onun gibi şutör güvenilir bi oyuncuya ihtiyacımız var.

Beyler tamam açıklıyorum:

Yok böyle bir transfer herkes birbirini yemiş kalp krizi geçirenlerin hastane masrafları benden. :)

Zaten ne zaman ümit etsek fos çıkıyor hay böle işin ben. :)

Arkadaslar Nicholas olayi dogru degil ama cok saglam kaynaklardan aldigim habere gore enteresan isler olabilirmis, bekleyelim...

beyler kesin bir dille bu geliyor demedi kimse.trasnfer olmazsa hemen transfer taraftarlığı yapmayın çünkü bi açıklama yok duyumlar üzerine konuşuluyor.yazan arkadaşlar bişeler olabilir diye duyum aldıkları için sizle paylaşıyor bunu paylaşanlar isim olsa emin olun paylaşırlardı bizle bunun için boşuna post atmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...