2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Gökce Başaran' Alıntı:
En önemli 2 yer point guard ve pivot pozisyonu.

Mitchell-Fatih Solak.Ya bu geçen sene ki yarı final baya baya iyiymiş. :D
aynen allahtan bizde tufan vardı herşeyimiz bizim aslan tufanımız yeri geldi guard oldu yeri geldi pivot oldu yarı final öylelikle geldi...şampiyon takımda solomon-kambala

yabancı kontenjanı 5e çıktı 3+1 olan kural 3+2 olarak değişti ancak 5.yabancıya alan takım 125 bin dolar para bayacak federasyona bu çok saçma bişey 125 bin dolar az paramı ya bir yerli oyuncu daha getirirsin üstüne biraz daha koyunca

Bence Mitchell çok fazla küçümseniyor. Fitch gibi düzensiz bir oyuncunun yanında idare edilebileceği kadar takımı yönetti. bu süreçte 14 civarı bir sayı ortalaması ve 3'e yakın bir asist ortalaması ile oynadı. Asist/topkaybı oranı 1,37 fena değil.

Cüneyt konsunda Ünsal'ın yazdıklarına katılmakla birlikte Cüneyt'in eksikliğini 1,5 değil iki olarak gördüğümü söyleme lazım. Cüneyt savunma yapmayı sevmez ve yaşı ilerledikçe savunmaya yönelik sevgisizliği artıyor. Mitchell dönem dönem ikiye kaldırılarak yan yana da oynatılabilir.

Hakan köseoğlu ce Cüneyt ikilisi bence zayıf kalır. Mitchell ilişkin benim çok büyük beklentilerim var. bence genç yaşına rağmen gayet iyi bir performans gösterdi. Avrupa basketbolunu tanıma fırsatı buldu vebu sene umuyorum büyük bir patlama yapacak.

Re: Jeff Graves, LA LAKERS'da!

Alen Hekimbas' Alıntı:
http://www.nba.com/lakers/news/070703_summerroster.html[/url]

jeff'in en sevdiği takımda denenecek olması beni çok sevindirdi. çok temiz bir çocuktu. umarım şu 5 maçta kendini gösterir de asıl kadroya kabul edilir. bu arada maçları yarından itibaren NBA TV canlı verecek! bize de ekran başında: "gra veees graves, i love you graves" demek düşecek..:))))
not: "gra veees"i aynı bizim maçtaki gibi düşünün!

Re: Jeff Graves, LA LAKERS'da!

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
http://www.nba.com/lakers/news/070703_summerroster.html[/url]

jeff'in en sevdiği takımda denenecek olması beni çok sevindirdi. çok temiz bir çocuktu. umarım şu 5 maçta kendini gösterir de asıl kadroya kabul edilir. bu arada maçları yarından itibaren NBA TV canlı verecek! bize de ekran başında: "gra veees graves, i love you graves" demek düşecek..:))))
not: "gra veees"i aynı bizim maçtaki gibi düşünün![/quote:9cdf9]

Evet gerçekten çok iyi ve neşeli birisydi maçtan önce gelir hep bizle konuşurdu hatta yiğenim imza bile almıştı ondan :)

Takımımız adına ise maalesef üzücü bir haber çünkü Jeff bize baya bi katkı sağlıyordu pota altından o gelmeden önce sürekli 3lük atarak sayı bulmaya çalışıyorduk

Jeffe Yaz liginde başarılar kendini gösterebilmesini ummuyorum

Bizim için üzüntü verici olmamalı.Yani burada oynaması seneye bize gelmicek anlamı taşımıyor.Her oyuncu genelde bu ligde oynuyor.Ama çoğu çağrılmıyor.

graves, mitchell, denham, bizde bu senede oynarlarsa nasıl şampiyon olacağız???

jeff de denham da zaten burada kalıcı olmadıklarını her seferinde söylemişlerdi... ki onları anlayışla karşılamak lazım çünkü genç ve yetenekli adamlar. hedeflerinin NBA olması doğal... fitch de aynen öyle...

ama bence asıl nokta, jeff'i sürekli 5 numarada kullanmamızdır... halbuki bu adam 4 oynadığı NBDL'den bize double double istatistiklerle geldi... sözün özü; ben jeff'e inanıyor ve güveniyorum. iyi bir insan olduğu için başarılı olmasını da ayrıca istiyorum.

tüm bunların bizi ilgilendiren tarafı ise (coach'umuz ABD'de olduğuna göre) muhtemelen bu sene de benzer tipte oyuncular alacak olmamız... yani ortanın biraz üstü genç yetenekler... demek oluyor ki bu sene de benzer tartışmalar yaşayacağız:))

son olarak yine gözümüzden kaçan bir şeyi hatırlatayım: gerald fitch ve denham brown, NBA yaz ligi için açıklanan kadrolarda hala yoklar:) açıklamayan birkaç takım kaldı sadece.... ve eğer yaz ligi'nde de yoksalar... akıbetleri nedir acaba?

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":61f12]graves, mitchell, denham, bizde bu senede oynarlarsa nasıl şampiyon olacağız???

Daha iyisini bulda bizde şampiyon olalım abi. :) 8)[/quote:61f12]daha iyilerini sen biliyorsun gökçe 6.5 milyon dolara kimleri alabiliriz ben anlamam ama bize lazım olan dudley, solomon vb... oyuncular.

İşte sorun burada.Dudley,Soloman Allahın İtalyasın da düzenlenen kötü bir turnuvaya gitmiyor.Benimde tuhafıma giden bu.Avrupada iz bırakmış birileri alınabilir mesela.Domercant boşta biraz zorlansa alınır bence.Ama biz Amerikalar da,İtalyalarda adam arıyalım...

jeeff i sev erdim gitmesıne uzuldum slaughter gelmicek galbiba mıamıde denenmeye alın mış seçilir mi ayrı konıu bu arad fitch ıstedıgını ulaştı mı mıamıye gittimi ? dudley ı bırakmaz bence telekom solomun u da ulker

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":70617][quote="Eyüp YILDIZ":70617]graves, mitchell, denham, bizde bu senede oynarlarsa nasıl şampiyon olacağız???

Daha iyisini bulda bizde şampiyon olalım abi. :) 8)[/quote:70617]daha iyilerini sen biliyorsun gökçe 6.5 milyon dolara kimleri alabiliriz ben anlamam ama bize lazım olan dudley, solomon vb... oyuncular.[/quote:70617]
ben o paranin basket subesinde olduguna inansam bi kanitlasalar
genc oyuncu alip getirsin Murat Hoca raziyim.

eger butce gercekten 6.5 milyon dolarsa sampiyon olmasada en az final oynıyacak takım yaratılabilir bunu ilk ayagı da cuneyt erden transferi olabilir.

Arkadaşlar hepinize soruyorum şuan alabileceğimiz yerli oyuncu kaldımı sizce ... önerileriniz varmı... cüneyt erden,erdem türetken başka kimler var yerli alabileceğimiz oyuncular...

bayram kurtulmus' Alıntı:
Arkadaşlar hepinize soruyorum şuan alabileceğimiz yerli oyuncu kaldımı sizce ... önerileriniz varmı... cüneyt erden,erdem türetken başka kimler var yerli alabileceğimiz oyuncular...

Hüseyin Beşok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...