2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Ahmet Son' Alıntı:
[quote="bayram kurtulmus":ee420]Arkadaşlar hepinize soruyorum şuan alabileceğimiz yerli oyuncu kaldımı sizce ... önerileriniz varmı... cüneyt erden,erdem türetken başka kimler var yerli alabileceğimiz oyuncular...

Hüseyin Beşok[/quote:ee420]
Ve bu bütçeyle (eğer açıklanan bütçe gerçekse) Hüseyin Beşok kesinlikle takıma kazandırılabilir. Üstelik süpper bir transfer olur. Eksiğimiz olan bir bölgeyi de kapatmış oluruz.

Denham Brown, CAVALIERS'da!!!

son dakika gelişmesi:

jeff graves'in ardından eski oyuncumuz DENHAM BROWN da NBA yaz ligi'ne katılıyor!

brown, bugün başlayacak ligde CLEVELAND CAVALIERS forması giyecek.

işte resmi linki: http://www.nba.com/cavaliers/news/summe ... 70704.html

özel not: bize her ne kadar BJK serisi için transfer edildiyse de bu elemanın da yetenekleri gayet iyi... jeff gibi denham'a da güveniyorum.... başarılar denham!

can akın'ıda alalım cüneyt, mitchell, can oyun kurucu sıkıntısını giderirler...

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
fitch hangi takımda oynucak?başka takıma alınmazsa bizde devam eder mi?
seatle supersonics galiba.
m.hoca fitch'i düşünmüyor.

tekrar söyleyeyim: FITCH şu anda HİÇBİR takımda yok!

işte seattle'ın kadrosu: http://www.nba.com/sonics/news/roster070703.html

işin komik tarafı; bazılarımızın beğenmediği denham ve jeff, baba takımlarda oynamaya adaylar. ama sayı kralımız kendine takım bulamıyor :)) zira (bana kalırsa) miami tecrübesi sırasında kredisini tüketti...

bize de dönmeyeceği kesin. demek ki yine avrupa'da olacak gerald kardeşimiz...

Geçen seneki yabancılarımızda 3 tanesi(jeff,Denham,Fitch) gitti.Mitchell ın opsiyonu kullanıldımı bilen yok.Opsiyon kullanma süresi geçti galiba yani başka bir takımla şu an anlaşabilir.Şu an yabancısız bir takımız diyebiliriz.Böyle durumlara alıştık maalesef adamlar 1 sene oynuyor ondan sonra yolla gitsin.İnşallah yerlerine iyi adamlar alınır.Malik Dixon ı tüm galatasaraylılar istiyor onun gelmesi bizim için cok iyi olur.Daçkadan jones alınabilir ama tam olarak emin değilim sert savunmada fazla iyi değil çünkü.Murak özyer iyi adamlar bulur inşallah.Özellikler savunması iyi bir uzunla dış atışları iyi olan bir skorer iyi olur.Transferde cok suskunuz.Bu gidişler artan oyuncuları alıcaz :(

Sızlere tavsıye edecegım bı oyuncu olacak ILKAN KARAMAN 1990 DOGUMLU TOFAS da oynuyor.
Bugun u 18 mıllı macında ızledım hayran kaldım dıyebılırım.
Alı Emre abı daha ıyı bılgısı vardır ama ben Mehmet Okur 2 dıyorum.
Bu transferı bır an once yapılmasını canı gonulden ısterım.

ilkanı gerçekten bende beğendim fiziğide çok iyiydi tek eksik şut onuda düzeltirse iyi bişeyler yapabilir

bnde beğendim ilkan'ı 2.02 boyunda biz 13 sayı atmıştık bunların 11ini ilkan atmıştı bn gökperide beğendim ama bizde ihtiyaç yok

Arda Öztürk' Alıntı:
ilkanı gerçekten bende beğendim fiziğide çok iyiydi tek eksik şut onuda düzeltirse iyi bişeyler yapabilir

205 boyu sahıp Ilkan dısardan oynamayı sevıyor ama 90 dogumlu oldugu ıcın yetıstırılmesı cok kolay bır oyuncu bu yuzden de dusunulmesını ısterım.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Sızlere tavsıye edecegım bı oyuncu olacak ILKAN KARAMAN 1990 DOGUMLU TOFAS da oynuyor.
Bugun u 18 mıllı macında ızledım hayran kaldım dıyebılırım.
Alı Emre abı daha ıyı bılgısı vardır ama ben Mehmet Okur 2 dıyorum.
Bu transferı bır an once yapılmasını canı gonulden ısterım.

Birde Senin trabzonda normal liglerde izlediğin bir oyuncu vardı onun adı neydi ? :)

Onun adı Alperen di :)
Banvıtten gelmıstı o da :)
Keske daha cok mac ızleme ımkanımız olsa da daha cok oyuncu onerebılsek :)

Ayırca dun Ukrayna Yunanıstan yarı fınal macında Ukrayna da 7 numaralı formaya gıyen Denys Lukhasov 36 sayı gonderdı rakıp potaya .Cok ıyı bır bılege sahıp 9 ucluk attı :? :)

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Onun adı Alperen di :)
Banvıtten gelmıstı o da :)
Keske daha cok mac ızleme ımkanımız olsa da daha cok oyuncu onerebılsek :)

alperen'i daçka istanbul'a getirmişti 14-15 yaşlarında iken ancak daçka'da tutunamadı,trabzonspor da nasıldı sezon boyunca? eskisi gibi olabilir mi sence burak?

Valla abi Trabzonspor bolgesel lıgde oynadıgı ıcın tabı kı cok sırıttı bence oldukca ıyı bır sezon gecırdıgını soyleyebılrım Adana Bılfen macında 38 sayı atmıstı yanlıs hatırlamıyorsam.
Ama eskı gunlerıne donebılır mı dersen daha guclu takımlara karsı gosterecegı performans cok onemlı bence.
Ayrıca Pertevnıyalde oynayan Denız Kılıc a da dıkkat etmelıyız Ikıncı bır KAYA PEKER olarak gelecegıne ınanıyorum ben 90 dogumlu ve 204 boy ...

Mehmet Yağmur,Avrupa Ümitler Şampiyonasının ilk maçında Litvanya'ya karşı 24 sayı,5 ribaunt,8 asistle oynamış.Onu almadığımıza üzülebiliriz böyle devam ederse.
Cemal ise 11 sayı,5 ribauntla oynamış.

bu topic galatasarayımızn transfer haberlerini tartıştığımız topic. can akın ve dudley ile bizim ne alakamız var lütfen bu haberleri "basketbol dünyası" bölümüne yazalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...