2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

ARKADAŞLAR GERALD FITCH'İN DURURMU NE OLDU BİLEN VAR MI?

hala transfer yok.
acaba summer league bitincemi yapacağız transferleri

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
hala transfer yok.
acaba summer league bitincemi yapacağız transferleri

Henüz Fenerbahce de yabancı transfer yapmadı. Ira Clark ve Kaspars Kambala' nın cok buyuk ihtimalle gelecek sezon kadroda yer almayacakları varsayılırsa ( hatta hatta Eddie Basten de öyle ) Fenerbahce' nin de gelecek sezon icin yabancı transferlere ihtiyacı var.

Fenerbahce' de Willie Solomon dışında takımda kalması kesinlesen yabancı oyuncu var mı?

Biraz sabırın kimseye zararı olmaz. Ha tabi bu sabır gösterilen sürec zarfında klubun kombinelere cok fazla ilgi gösterilmesini beklemesi de biraz hayalcilik olur. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Sonucta taraftar tarafında ne transfer icin ne de yönetim tarafında bu dogrultuda kombinelere ilgi gösterilmesi icin fazla aceleci davranılmasına gerek yok.

Arda abi yalnız şunu da unutmayalım ki Fener-Ülker Emir Preldzic'i de aldı. ;)

mrsic'le de sözleşme yeniledi. (3 yabancı oldu). +2 hakları kaldı.

Sabreden derviş hesabı ya "murad"ımıza ereceğiz ya da sıkıntıdan gebereceğiz...

Re:

Ahmet Arif' Alıntı:
mrsic'le de sözleşme yeniledi. (3 yabancı oldu). +2 hakları kaldı.

Sabreden derviş hesabı ya "murad"ımıza ereceğiz ya da sıkıntıdan gebereceğiz...

Damir MRSIC; Bosna Hersek Milli Takımı' nda oynuyor ama TBL' de yerli statüsünde oynadığını sanıyordum ben. Simdi biraz arastırma yaptım da saglıklı bir cevap alamadım.

bu arada coby karl türkiye'den bir takımla anlaşabilirmiş. henüz karar vermemiş. bu takımın galatasaray olma ihtimali var. "top team" demese kesin galatasaray diyecektim. çünkü 1 ve 2 numarada oynayabilen bir oyuncu. "Top team"lere bakarsak hepsinin bir ve iki numaralarının dolu olduğunu görüyoruz. geriye bir biz kalıyoruz.

Mitchell duracaksa 2 numarayı da kapsayan bir yabancı transferi gereksiz diye düşünüyorum. iki numarada tufan ve murat o görevi fazlasıyla yürütürler. yabancıların 3-4-5 numaralara transfer edilmesi lazım. beşinci yabancı da transfer edilecekse onun da uzun olması iyi olur diye düşünüyorum. yerli rotasyonunu en iyi sağlayabileceğimiz pozisyon 2 numara olduğu için o bölgeye yabancı transferi bana lüzumsuz geliyor.

bu arada mrsic yabancı statüsünde :)

linki unutmuşum: http://www.idahostatesman.com/sports/story/110011.html

Re:

Ali Emre' Alıntı:
TBL'de de yabancı statüsünde oynuyor.

Kambala,Basden,Solomon,Clark,Mrsiç, hepsi geçen yıl Fenerbahçe'nin kadrosunda değil mi idi ?Mrsiç yabancı statüsünde ise toplam 5 eder ki geçtiğimiz sezon yabancı sınırlaması 3+1 idi.Sonuç olarak eğer gözden kaçırdığım birşey yoksa Mrsiç Türk statüsünde oynuyor olmalı

George Karl'ın oğlu... :) Onun gibi "uyuz" ise yandık.

Bencede pek gerekli bir transfer değil.Fazla bir bilgim yok oyuncu hakkında.Yaz ligi naçları istatistikleri ise şöyle;

Detroit maçı 4-1 şut ile 6 sayı

Denver maçı 7-2 şut 10 sayı

Portland maçı 5-4 şut 12 sayı

76'ers maçı 13-8 şut 23 sayı

Bucks maçı 7-4 şut 10 sayı

Beyaz bir kısa.Dış şutları var gibi duruyor.Ama nekadar istikrarlı tartışılır.Ancak boyu 1.96'mış.3 numara için belki düşünüyordur Murat hoca.Ama daha uzun bir 3 numara olabilir bence.1.96 Tbl için kötü olmasa da Uleb de zorlar bizi.

Re: Re:

kutaycamci' Alıntı:
Ali Emre' Alıntı:
TBL'de de yabancı statüsünde oynuyor.

Kambala,Basden,Solomon,Clark,Mrsiç, hepsi geçen yıl Fenerbahçe'nin kadrosunda değil mi idi ?Mrsiç yabancı statüsünde ise toplam 5 eder ki geçtiğimiz sezon yabancı sınırlaması 3+1 idi.Sonuç olarak eğer gözden kaçırdığım birşey yoksa Mrsiç Türk statüsünde oynuyor olmalı

Hayır yabancı da oynuyor.Hatırlarsanız Soloman sakatlıktan döndükten sonra Basden tribünde oturuyordu yabancı sınırlamasından dolayı.Ondan sonra da Kambala ceza aldı zaten. ;)

Üniversitesini biraz araştırdım bu geçen vakitte.Boise Satte üni. 4 sene oynamış.

Son senesinde 14.8 sayı,4.1 ribaunt ve 4.0 asist ortalaması ile oynamış.Fazla top çalma özelliği yok.Üni. de 5 numarayı giymiş.İlk 5 oyuncusuymuş ve 30 dakika civarlarında süre almış.

Eğer gelirse, bilmiyorum ya.Siz karar verin işte.Bilgiler beden.Ünsal abinin de bilgisi varsa bizi biraz daha aydınlatırsa seviniriz.

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
kutaycamci' Alıntı:
[quote="Ali Emre":781cf]TBL'de de yabancı statüsünde oynuyor.

Hayır yabancı da oynuyor.Hatırlarsanız Soloman sakatlıktan döndükten sonra Basden tribünde oturuyordu yabancı sınırlamasından dolayı.Ondan sonra da Kambala ceza aldı zaten. ;)[/quote:781cf]

Gözden kaçırdığım birşey varmış demek :)

Batug.org'dan "lover" (umarım yanlış hatırlamıyorumdur) isimli kullanıcı Coby'nin menejerine mail attığını ve Coby ile ilgilenen takımın pilsener olduğunu öğrendiğini iddia ediyor. Belki doğrudur ama Efes'in bir ve iki numaraları bölgelerde yabancı oyuncuları olduğu için bana pek mantıklı gelmedi. Neyse George Karl'ın oğlunu belki memleketimizde izleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...