2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ünsal bey böyle bir oyuncu almanın zaten bir mantığı yok ama eğer alacaklar ise ancak 5 yabancı olabilir yoksa eğer bütçe söylendiği gibi ise 30 bin dolarlık oyuncu dördüncü yabancı olarak bile iyiden iyiye mantıksız.ben sadece eğer alınacak ise ancak beşinci yabancı olarak alınması biraz içimi rahatlatır onu anlatmaya çalıştım. Yoksa ben olsam Mimsi almazdım zaten !. saygı ile

Re: Re:

Ünsal Y.' Alıntı:
[quote="Can Akan":1c42f]ünsal önemli oyuncular derken isim versende bizde biraz bilgi sahibi olsak böylece belki biraz içimiz rahatlar. bu arada eren beyaz bizde oynicak heralde eurobaskette takimda göstermisler ünsal takim yerli transferi yapacakmi bu konuda bilgin varmi

Kusura bakmayın, şubeyle profesyonel manada bir ilişkim olduğundan, isim vermem iş etiği açısından doğru olmaz...

O arada 5. yabancı olarak alltaki arkadaşın sebepleri mantıksız duruyor. Sen olsan 30 bin dolarlık bir oyuncu için 125 bin dolar para öder miydin fazladan?[/quote:1c42f]
anliyorum ünsal en azindan bize sunu söle bu oyuncular bizi memnun edecek düzeyde oyuncularmi ve transferler tahminen ne kadar bir zaman diliminde gerçeklesir

En sonunda tekrar aktif üye olabildim :D pasife edilmisti transfer için gec kalınmıs diyen arkadaslar antremanlara basladıkmı ki gec kalındı bize 3 4 5 pozisyonlara adam lazım 1de ben en önemlisi adam biraz catlak olması lazım taraftarı 1 2 mimik ile costuracak 1 2 güzel hareketi ile takımada güven saglıcak 1 adam illa isim yapmıs olması lazım degil sonucta karekter meselesi ki suanda murat hoca amerikada vede hafif catlak bulucagı orda siyahi kardeslerimiz yıgınla işlah 1 tane bulur...!

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Arkadaşlar bence bu transfer olmamıştır rahat olalım.
para konusunda ise üstüne basa basa söylendi paramız var...

mims nasıl bi oyuncu hic izlemdigim için bilmiorum ama alındıysada bu kadar ön yargılı olmamak gerek bence tamam bütcemiz iyi olabilir ama bütce ii diye elit oyuncu transferleri beklenmesin.su an minnesota da oynayan marc blount bir zamanlar kayseri meysu da oynadı , simdi minnesota da iide süre alıyor.hem transferin gerceklestidigide kesind egil onun için bekleyip görecegiz.

Sonunda bombayı patlattık he. Bende Chris Mihm sanmıştım ama ormanspordan mim çıktı bu ne iş ya biz bunca zaman bunu için mi bekledik murat hoca summer league bu yüzden mi gitti? Siz gene iyi bakın chris mihm filan demiş olmasınlar sakınyanlış anlamışsınızdır

Chris Mihm LA Lakers ile sözleşme yeniledi malesef o olamaz (gerçi yenilememiş olsa da olmazdı) . Bu arada Efes Pilsen menejeri Engin Özerhun skorer oyuncu için listelerinde 3 oyuncu olduğunu söylemiş Alan Anderson,Rawle Marshall ve daha düşük olasılıkla da Coby Karl yani daha önce bir arkadaşın belirtiği gibi bu oyuncu ile ilgilenen Efesmiş

Fatih Horzum' Alıntı:
Sonunda bombayı patlattık he. Bende Chris Mihm sanmıştım ama ormanspordan mim çıktı bu ne iş ya biz bunca zaman bunu için mi bekledik murat hoca summer league bu yüzden mi gitti? Siz gene iyi bakın chris mihm filan demiş olmasınlar sakınyanlış anlamışsınızdır

He evet yanında da esantiyon olarak Smush PARKER ve Luke WALTON' ı getiriyormus.

Bende bu tranferin olduğunu düşünmüyorum. zaten Murat hoca Amerika'ya gitti bir daha yüzünü gören olmadı. Belkide temelli gitti belli olmaz. hedefler büyütüldüyse TBL2'den oyuncu almak çok mantıksız. Zaten adamın istatistikleri o kadar iyi değil...TBL2'de olmasına rağmen. TBL'de ve bizde oynayacak kapasitede bir oyuncu değil...

Bu sessizlik benim artık hiçde hoşuma gitmiyor birilerinin bir an önce bir açıklama yapması lazım?? takıma ne yönde çalışılıyor hangi transferlerin yapılması planlanıyor? 6,5 $ paramız olmasına rağmen neden 2.lig den transfer edeceğimiz hakkında söz konuları var yada gerçek mi ? transferin geç gerçekleşmesi benim için önemli değil ama iyi transfer olması önemli... Murat hocayı gören varmı yada duyan ? böyle gitmezzz... açıklama yaparsalar çok memnun olacağım.. Yinede çok umutluyum güzel transferler yapacağımızı düşünüyorum sadece bu sessizlik beni telaşlandırıyor !!

Marc Blount kolejden mezun olurken yanlış hatırlamıyorsam drafta katılamadı geldi bir yıl meysu da oynadı. gençken geldi. bu adam yılların oyuncusu. çapı belli. yaptıkları belli. kolejde oynarken ben çok seyrettim. tekrar ediyorum. yerli oyuncu olsa bile transferi doğru olmaz. ne +1 ne +2 olarak transfer edilmemeli. zaten böyle bir transfer yaptıklarını sanmam ve ummam.

geçen bir haber vardı. bayanlar voleybolda galatasaray'ın 3 yabacnısına verdiği ücret toplamı fener'in bir yabancısına verdiğinden daha az. küme düşmüşüz. Nedense aldığı ücret konusu yazılınca bir anda bu haber aklıma geldi. ucuz etin yahnisi...

tamam paraları saçsınlar demiyorum ama böyle yabancı transferler yerine gençlerle oynayalım daha iyi. bu transfer akıl işi değil. yapılmamıştır...

Bu chris mihm değilse o zaman murat hoca amerikaya gidiyorum diye bizi kandırmış. Yada amerikada tatil yaparken tbl2 kasetlerini izlemiş kabul edilemez bir transfer

arkadaşlar hatırlarsanız gs fatih solak ile sözleşme yenilediğinde manajaer recep şen 10 gün oyuncu izledikten sonra transfer yapacaklarını söylemişti 10 gün bugün doldubakalım yarına bir gelişme olacak mı?

Çoğunuza saçma yada komik gelicek biliyorum ama benim düşüncem gitsinler Erman Hocaya bize üç tane şu şu mevkilere oyuncu lazım desinler,Erman hocadan oyuncu isimlerini alsınlar gitsinler getirsinler. Murat Hocaya kaldıysa bu transfer olayı sonumuzun pek hayırlı olacağını düşünmüyorum.

Kesinleşsin bakalım transfer ona göre daha sağlıklı olarak konuşuruz ama ben yinede yanlışlık yaptığınızı düşünüyorum chris mihmdir o alacağımız adam

bayanlar basketbolda çok ii oyuncularla anlaştığımız yazıldı internet sitelerinde ama imzalar ortada yok.ne bayanlarda ne erkek basketbol takımında bir gelişme var.bu takımlar avrupa kupalarında oynayacaklar bide..yönetim ne yapmaya çalışıyo anlamdım ama.mecbur beklemekten başka yapabileceğimiz birşey yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...