2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
neyi arastırıyo :S ne kaldıkı sezon actıktan sonramı transfer yaparız play_off kalırsak gelirler :D aratıryolarmıs komık yarıldım yawww puahahah

Dört numara için köln de oynayan Ronnie Burrell alınırsa faydalı olur
Üç numara içinse le mans tan kenny gregory i olabilir

Kenan kardeşim sen bunları nerden bildiğini bizi açıklasana sevindirici olur.Varsa bildiklerin paylaş bizimle. Çünkü her sabah 'Acaba transfer var mı?' diye koşarak neti açıyorum sonuç hüsran :?
Murat Hoca araştıracağına biraz açıklama yap da taraftarlar rahatlasın biraz ya :?

İnce eleyip,sık dokuyor,Murat hocamız.Transfer yapmak için transfer yapmayalım,tabii.Murat hocamız döndü diye okudum burada.Döndükten sonra bir 10 günlük çalışma yapacaktır.Ayrıca böyle bir ileti de okumuştum.Yeni oyuncularımız öğrenmek için sanırım 2 hafta bekleyecegiz.Sonu hayırlı olacaksa,bunu beklemeye değer.

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Kenan kardeşim sen bunları nerden bildiğini bizi açıklasana sevindirici olur.Varsa bildiklerin paylaş bizimle. Çünkü her sabah 'Acaba transfer var mı?' diye koşarak neti açıyorum sonuç hüsran :?
Murat Hoca araştıracağına biraz açıklama yap da taraftarlar rahatlasın biraz ya :?

Al benden de o kadar her akşam iş çıkışı bu gün bir gelişme vardır diye düşünüp eve geliyorum, neti açıyorum ne gelen var ne giden bütün gece de nöbetteyim ama 'tık' yok :? :(

Burak,pozitif düşünmek lazım.Bu kadar çalışmanın,araştırmanın ve burda söylenen bütçe ile yapılacak çalışmanın iyi sonuç vereceğini düşünüyorum,iyi sonuç vereceğine göre de hayırlı olur.Bu arada Beşiktaş'ın yaptığı transferleri görünce,ne kadar iddialı bir takım durumuna geldiklerini anlamak zor değil.Geçen senenin acısını çıkaratacaklar.Lig başlasın artık,çok renkli ve zevk alınacak bir lig olacagını düşünüyorum.Biz de yapacağımız iyi transferlerle lige ayrı bir renk katarız,umarım.

Geçen sene de murat hoca çok araştırma yapmıştı ama yabancı tercihleri çok yanlıştı tabi bu sene ki
bütçe daha fazla ve uleb cup ta oynuyoruz onun için murat hoca ince eleyip sık dokuyodur çünkü bu sene hedef en azından final olmalı , bu da kaliteli oyuncular la olur.

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
neyi arastırıyo :S ne kaldıkı sezon actıktan sonramı transfer yaparız play_off kalırsak gelirler :D aratıryolarmıs komık yarıldım yawww puahahah
Abi mi diyeyim arkadaşım mı diyeyim bilmiyorum ama lütfen laflarına dikkat et biraz. Emin ol ki Murat hoca bu takımın başarılı olmasını senden daha çok istiyor. Çünkü eğer takım başarılı olamazsa bunun hesabını Volkan Ozger'den yani senden sormayacaklar, Murat hocadan soracaklar. Diğer arkadaşlarımın da dediği gibi Murat hoca bu yıl final oynayacak bir takım yaratmak için ince eleyip sık dokuyor. Lütfen biraz daha sabır gösterelim ve söylediğimiz kelimelere de biraz daha dikkat edelim. Sen şu anda Murat hocanın nerde olduğunu, ne yaptığını biliyor musun ki "neyi araştırıyormuş" diyebiliyorsun? Emin ol çok şey araştırıyor şu anda Murat hoca. Elbetteki bende transfer çalışmalarının bir an önce sonuçlandırılmasını isterim ama bu işler senin sandığın kadar kolay değil. Bütçe yükselse de alacağımız oyuncunun transferini en ucuza kapatmalıyız. Sadece işin maddi yönü de sorun değil. Transferi gerçekleştirebilmek için çeşitli konularda oyuncuyu ikna etmek gerekiyor. Ama sen bunları umursamıyorsun galiba. Lütfen bundan sonra yazdıklarımıza daha çok özen gösterelim. Biz nasıl gönül verdiğimiz klübümüzün en iyi noktaya ulaşmasını istiyorsak; hocamız da gönül verdiği klübün, antrenörlüğünü yaptığı klübün en iyi noktaya ulaşmasını istiyor ve bunun için de gerekli çalışmaları sürdürüyor. Bize şu anda düşen sadece biraz daha sabır göstermek ve hocamızın arkasında olmak. Eminim ki hocamızda en kısa zamanda takımımıza fayda sağlayacak oyuncuları tespit ederek bizlerin yüzünü güldürecektir. İnanıyorumki herşey çok daha güzel olacak. Yeterki bizler de hocamıza sonuna kadar güvenelim, hocamızdan desteklerimizi esirgemeyelim...

Beşiktaş performans/maliyet de göz önünde bulundurulduğunda oldukça akılcı transferler yaptı, bakalım biz daha yüksek bütçemizle !? neler yapacağız . Bu arada beşiktaşın birde yabancı oyun kurucu alacağı söyleniyor yani bu doğru ise (ki kadro yapısını düşünürsek muhtemelen doğru) beşinci yabancı hakkınıda kullanacak ki bu ek bir maliyet demek umarım bizim bütçe gerçekden Beşiktaşdan fazladır ve Beşiktaştan da akılcı kullanırız ( temenni ederim desem daha doğru olacak)

Re: Re:

Emre Özdoğan' Alıntı:
Çünkü eğer takım başarılı olamazsa bunun hesabını Volkan Ozger'den yani senden sormayacaklar, Murat hocadan soracaklar.

Ben 1 yıl boyunca takımıma üzülüyorsam,kahroluyorsam ilk kez arkamıza rüzgarı almışken sessiz kalınıyorsa; emin ol ki en çok üzülen bizler olacağız.
Murat Hoca'nın en fazla görevine son verirler.Bizler ne olacağız ? Burda aklıma gelen söz ; Önder abinin imzası'Herkes Gider Biz Kalırız'

Ayrıca Yiğit arkadaşım her zaman inandığım düşünce vardır; ne kadar geç kalınırsa kalite o kadar düşer.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Emre Özdoğan":47161]
Çünkü eğer takım başarılı olamazsa bunun hesabını Volkan Ozger'den yani senden sormayacaklar, Murat hocadan soracaklar.

Ben 1 yıl boyunca takımıma üzülüyorsam,kahroluyorsam ilk kez arkamıza rüzgarı almışken sessiz kalınıyorsa; emin ol ki en çok üzülen bizler olacağız.
Murat Hoca'yı en fazla görevine son verirler.Bizler ne olacağız ? Burda aklıma gelen söz ; Önder abinin imzası Herkes Gider Biz Kalırız

Ayrıca Yiğit arkadaşım her zaman inandığım düşünce vardır; ne kadar geç kalınırsa kalite o kadar düşer.[/quote:47161]
düşüncelerine katılıyorum.. Murat hocayı severim ve ona güvenirim ama en fazla görevine son verilir .. Ama biz her zaman bu takımlayız .. Biz Büyük Galatasarayın Büyük Taraftarlarıyız ve klübe zarar veren antenörümüz bile olsa eleştiririz ...

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
ne kaldıki dediğin lige baslamaya daha 1.5 aydan fazla süre var ve antrenmanlar bile daha baslamadı.gs teknik ekibini ve sporcularını niye alaycı bi şekilde eleştirdiğinide yazarsan sevinirim!!!

Buğrahan Koçer' Alıntı:
gs teknik ekibini ve sporcularını niye alaycı bi şekilde eleştirdiğinide yazarsan sevinirim!!!
Bağrahan ben cevap vereyim: Yıkıcı olmak kolay, yapıcı olmak zordur. Kolay varken neden zor tercih edilsin ki!

Transferlerin hala gerçekleşmemesi bu işle profesyonel anlamda ilgilenen arkadaşları rahatsız etmiyorsa bu panik bir anlam ifade etmiyor. Ancak amaç kişisel ego tatminiyse bunu yapmanın tek yolu tranfer değil ki.

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

muratt2800.jpg

Beko Basketbol Ligi?nde geçen sezon Final Four?a kalarak hedefine ulaşan Galatasaray Cafe Crown, bu sezon çıtayı bir adım daha yükseltti.
27.07.2007

Beko Basketbol Ligi?nde geçen sezon Final Four?a kalarak hedefine ulaşan Galatasaray Cafe Crown, bu sezon çıtayı bir adım daha yükseltti. Yurt dışında oyuncu arayışlarını sürdüren antrenör Murat Özyer, ?Artık finale çıkmaktan başka düşüncemiz yok. Buna göre kadro kuruyoruz. Şampiyonluk için de iddialıyız. Rakiplerimizin ne yaptığı bizi hiç ilgilendirmiyor? açıklamasını yaptı.

Arkadaşlar bugünkü fanatik gazetesinin haberi sizlerle paylasşmak istedim.

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Hedefi zirve olan tüm takımlar transferi tamamladı;kadrolarına 1-2 oyuncu katacaklar en fazla.Hedef yükseltildi deniyor, yabancılar yok ortada :? Açıkçası endişelerim var.Tamam yerli transferlerde gerekenler yapıldı ancak yabancı transferinde zaman kaybedildiğini düşünüyorum..Karamsarlık yapıyorum ancak böyle ağırdan alınırsa ne köy olur ne kasaba..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...