2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
ASLAN(LEON) RODGERS!!!
Keşke bu adamı alsak 3 numaraya
buda videosu.
http://www.youtube.com/watch?v=UC59ZtxxErs
denbosch_rodgers_leon.jpg

Amma adamım transfer olmuş ukrayna'ya malesef :? :? :?

hollanda liginde oynuyor yanılmıyorsam,zayıf bir lig ama atletik,kendine pozisyon yaratabiliyor ancak türkiye'de o kadar rahat olabilir mi bilemem?

neyse zaten başka takıma transfer olmuş umarım bizede iyi oyuncular gelecektir

valla avry geldi artık ben saglam bir 3numara ismi beklıyorum forumdakı kimsenin acaba demeden herkesin iyi kaliteli takıma yarar saglar diyecegi bir 3 numara leon nun video seyretım gecen seneki brown sutu düzgün olanı vede az daha cılgını gibi ama bizi istedigimiz sewıye ye tasırmı muhamba +1 için muhtesem olur diyebılırım bencden gelip takıma vede taraftarı ateslendirmek acısından;) bole bir oyuncu uzun zamandır gormuyoruz enson sevilen bir tolbert vardı sokak basket bolu oynayan birde malik kı oda aynı sokak basketi oynuyodu ama taraftar sewıyodu

3 numaraya kesin bir transfer şart, murat hoca saman altından çok su yürütüyor transferler gelecektir biz geçen sene 4 bitirdiysek ligi bu sene 2. liğe oynamamız zorlayıp şampiyon olmamız lazım şimdi transferler itibariyle bu pek mümkün değil, ama biraz sabır birbir gelecektir transfer haberleri, ben murat hocaya her konuda çok güveniyorum ama gençler konusunda değil..

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

derrick davenport la ilgileniyormuşuz diye bi haber duydum kaynağını bilen varmı bi aralar fb de oynadı

derrick davenport muuuuuuu?????

Ben bu adamın basketbolu bıraktığını sanıyordum.Bırakmamış olsa bile Şampiyonluk ve zirveyi takip eden bir takım için son derece yetersiz kanımca, umarım yanlış bir duyumdur.Yoksa bu tür piyasası bitmiş adamlar bizi ileri değil geri götürür.TT da da oynamıştı die hatırlıyorum.

3 numara için geçtiğimiz yıllarda Darüşşafaka da oynmış ve NBA'e gitmiş olan Richie Frham dı tam ismini doğru yazamamış olabilirim.Bu adam aradığımız oyuncu.Türkiye tecrübeside var müthiş olur bence.

derrick davenport takima faydali olur 1978 dogumlu yani 29 yasinda gelirse iyi olur ama bence önce daha iyisini bulabilirmiyiz diye bakmaliyiz

Eğer Murat hoca DAvenport'ı 5 numarada kullanmak için alıyorsa almasında sakınca görmem.Çünkü bu zamanda her maç 15 sayı atacak 5 numara bulmak kolay değil.Tabi son 2 sezonda bu adamın ne yaptığını da bakmak lazım.Heralde 4 numara için alırlarsa bu adamı almazlar.Fatihi yedeklemek için alınıyorsa alınmalı.Yada benchten gelip uzun süre oynayacaksa 5 numara da iş yapar.Blok ortalaması da fena değil.Fenerde de hiç fena oynamadığını hatırlıyorum.Ayrıca Nur hoca Türkiye tecrübesi olan 2 yabancı alacağız demesi bu isminde olma ihtimalini yükseltiyor.

İstatistikleri hiç fena değil ama ortayı kapatacağını düşündüğümüz bir pivotta değil malesef. UmaRım 2. Holmann vakasıyla karşılaşmayız :?

bence 5 yabanci hakkimizida kullanalim bunlar 3 4 ve 2 tane 5 numara olsun 5 numaralardan biri post oyunu olan ortay1 kapatacak bir 5 numara olsun digeri ise davenport olsun ya da davenportu 4 numarada kullanip yabanci hakkimizi 3,2 tane 4 ve 5 numaraya kullanirsak davenportu yedek 4 numara olarak oynatiriz benchten gelir alacagimiz pivot ise kalipli post oyunu olan 1 pivot olur
nur germen 2 tane türkiye tecrübesi olan yabanci alacaz demis biri davenport olsa digeri kim olacak
son 2 senedir tbl in en iyi yabanci oyunculari bizde ve bunlar sova yönelik oyunculardi 2 sene önce dixon geçen senede fitch vardi bu senede öle 1 oyuncu almaliyiz bence özel seyircisi olan takimin skor yükünü tasiyacak yoksa çok skor bunalimi geçiririz
alacagimiz yabancilar
2 3 oynayan fitchin yerine alinacak bir oyuncu olmali sayi ortalamasi 20 civari olmali bu takimin yildizi olacak alinan diger yabancilarda 15 16 sayi ortalamasina sahip oyuncular olursa bu takim skor bunalimi yasamaz tbl in en iyi yabancilari gsde olur gelenegini sürdürmeliyiz

Davenport bence bos bir adam degil.Aslinda eskiden begendigim oyuncular arasinda olan bir uzun.Son 2 sezonda ne yapmis bu kiyaslandiktan sonra transferi dusunulmeli.
basketi birakmak falan demis bir arkadas ama 29-30 yasindaki oyuncu niye basketi biraksin?bir basketbolcunun en olgun bilinçli zamanları sanırım arkadas yasını karıstırdı adamın diye düşünyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...