2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fart etmez dıdın ataman sonucta adamlar transfer yapıyolar gecen sezon dıdın olsaydı bız o besiktası eleyemezdık kendımızı avutmayalım adamlar hocasız vede kadronun yarısından eksık cıktı kendımızı gecen senekı yarı fınal ile avutmayalım cunku sansa gelmıs bir yarı finaldi bu sene 6 cılık zor gozukuyo piyasada adam kalmadı bızı istedıgımız sewıye ye cıkaracak nba dekılerın free olmalarını beklersekde onlarda zaman isterler herhalde bız play-off yada yıne 3 sene oncekı gıbı play-outta yabancı alır getırırız :D

kaya pekerin cok iyi bir galatasaraylı olduğunu okumustum gazetede,ama bosuna hayal kuruyoruz bu transferin olamyacağını bile bile beklenti yaratmayalım,sonra üzülen yine biz oluyoruz

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

tblforum'dan arkadaşlar'a soruyorum, melvin booker bjk ile anlaştı diye haber yaptınız olmayınca hiç hicap duydunuzmu???
m.kaya olayı mesela.
Yada h.beşok doğru çıkmazsa ne yapacaksınız???
kartal baskette kim olduğu bilinmeyen doğruluğu kesin olmayan bir haberi sitenize koymayı marifetmi sanıyorsunuz????
bu şekilde reklamınız olur ama kimse sizi ciddiye almaz!!!!
Bende iddaa ediyorum h.beşok GALATASARAY'dA Çarşamba günü açıklanacak bunuda koyun sitenize...
Ben kimmiyim??? Şubede amcam var birde dayım yönetici teyzeminde klüpte tanıdıkları var ok!

arkadaşlar hangi gündü tam hatırlamıyorum ama ntvde spor gecesi programında kaya peker ile ropörtaj yapmışlardı.tau ile durumunu sormuşlardı.şu an bi gelişme yok dedi.şampiyonadan sonra tau ya gidip antremanlara katılıcam.ondan sonra herşey netlik kazanacak dedi.ayrıca serkanın ve enderin efese dönmesinden sonra türkiyeye gelme gibi bir isteğin var mı diye sordular.bu şu an için çok düşük bir ihtimal dedi basketbol yaşantımı avrupadaki bir kulüpte sürdürmek istiyorum dedi.ayrıca izmirli hemşerilerim maçlarda bizi yanlız bırakmıyacaklarını düşünüyorum dedi.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
tblforum'dan arkadaşlar'a soruyorum, melvin booker bjk ile anlaştı diye haber yaptınız olmayınca hiç hicap duydunuzmu???
m.kaya olayı mesela.
kartal baskette kim olduğu bilinmeyen doğruluğu kesin olmayan bir haberi sitenize koymayı marifetmi sanıyorsunuz????
Bende iddaa ediyorum h.beşok GALATASARAY'dA Çarşamba günü açıklanacak bunuda koyun sitenize...
Ben kimmiyim??? Şubede amcam var birde dayım yönetici teyzeminde klüpte tanıdıkları var ok!

Booker haberinde toslamış olduğumuzu kabul ediyorum ancak böle hatalar olabilir bunun arkasında neden aramam hata hatadır, ancak diğer olaylarda yargısız infazlar yapmayalım. Booker haberi ayrıyetten İtalyan kanalı Rai Sport'ta bizzat çıkan bir haberdi ancak Bjk vazgeçmişse yapacağımız bişi yok. Ona bakarsan turkbasket e göre bjk Garris'i almıştı Milano'dan hadi nerde? daha çok örnek sayarım o yüzden sitemize artık sataşmayı bırakalım.

Bak kardeşim bir tblforum.com da Hüseyin Beşok, Bjk ile anlaştı diye bir haber çıkmadı. Kartal'ın Israrı diye bir haber var onda da görüşme yapılacak deniyor.Bu haber yüzündne bizi suıçlayamazsın.

Sonra Murat Kaya haberine gelirsek dikkatini çekerim daha o oyuncunun takımda kalıp kalmayacağı belli deil bu yüzden ön yargılı davranma.

Ayrıca kartalbasket i ilk kez senden duyuyorum. hEM ayrıca ordan görmediğimizin ispatı biz Hüseyin Beşok':u istior Bjk dedik şimdi o siteye girip göz attığımda Beşok Bjk'de diye bir haber var ama bizde Beşok Bjk'de diye bir haber kesinlikle çıkmadı.

Bu arada not olarak artık eleştirlere dayanamayarak isim vericem. eskiden Ülkerspor'un yönetiiminde yer aldım. Dahada anlatmaya gerek yok heralde.

Tblforum olarka eleştirelere her zaman açığız ancak aşağılanmalara değil. Şimdi burda galatasaray ın ilgilendiği 23-24 tane oyuncu sayarım şuanda transfer listesinde olan ancak tutmazsa fatura yine tblforum a patlar o yüzden bunları paylaşmayı istediğim halde uygun görmüyorum.

Saygılar;

eyüp abi sakin ol abicim.boşver gereksiz tartışmalara girme abicim.senin kim olduğunu buradaki herkes biliyor ztn.topic in amacı dışına çıkmaya başladık abi.diğer arkadaşıda biraz daha sakin olmasını istiyorum kendisindenh.

MERTGENC' Alıntı:
http://www.tblforum.com yine tutturdu Hüseyin Bjk'de kesin olarak anlaşıldı.
Buraya ne yazmışsın sen???
M.Kaya kesin bizde bu sene nerden çıkarıyorsun belirsiz diye????
M.Booker'ada bir cevap yazarmısın???(gerçi böyle okadar çok yalan haber çıktıki)
H.Beşok ile bjk nin ilgilendiğini yazmak için araştırma yapmaya gerek yok o zaman şu haberide koy sitene
Gs de hüseyin beşok ile ilgileniyor!!!
Güvenirliği olmayan bir durumdasınız malesef:(

Re:

korkmaz22' Alıntı:
eyüp abi sakin ol abicim.boşver gereksiz tartışmalara girme abicim.senin kim olduğunu buradaki herkes biliyor ztn.topic in amacı dışına çıkmaya başladık abi.diğer arkadaşıda biraz daha sakin olmasını istiyorum kendisindenh.
haklısın uzatmaya gerek yok.
%90 çakma bir haber ile hepimizin moralini bozuyor buna kızdım biraz.
Ayrıca şunu söyleyeyim bizde H.Beşok ile ilgileniyoruz ve para konularında bjk'den daha rahat durumdayız gelirse GS li olmasınında etkisiyle bize geleceğini düşünüyorum.

milos bojovic 21,9 sayı ort
janisius 17,3 sayı 8,5 ribaunt
anisimov 16,4 sayı 8,4 ribaunt
eski fenerli marc salyers 19,1 sayı 8,0 ribaunt
bu arada malik dixon hapoel holonla anlaşmış(belkide eski haberdir)

Re:

Cihat Cetin' Alıntı:
milos bojovic 21,9 sayı ort
janisius 17,3 sayı 8,5 ribaunt
anisimov 16,4 sayı 8,4 ribaunt
eski fenerli marc salyers 19,1 sayı 8,0 ribaunt
bu arada malik dixon hapoel holonla anlaşmış(belkide eski haberdir)
bu oyuncular boştamı???

ben tblforum tutturdu o anlamda demedim tblforum haberi gelebilir diye dedi tahminide doğru çıtı dedim. Neyse uzatmaya gerek yok tblforum.com un admini olarka ne bana yakışıyor bu tartışma nede sizin açıklarımızı devamlı söyleyeme çalışmanız. yine site sizler olmadan bir hiçtir o yüzden bunun bilincindeyim bende burda kapatıyorum konuyu.

Saygılar;

MERTGENC' Alıntı:
http://www.tblforum.com yine tutturdu Hüseyin Bjk'de kesin olarak anlaşıldı.

MERTGENC' Alıntı:
ben tblforum tutturdu o anlamda demedim tblforum haberi gelebilir diye dedi tahminide doğru çıtı dedim. Neyse uzatmaya gerek yok tblforum.com un admini olarka ne bana yakışıyor bu tartışma nede sizin açıklarımızı devamlı söyleyeme çalışmanız. yine site sizler olmadan bir hiçtir o yüzden bunun bilincindeyim bende burda kapatıyorum konuyu.

Saygılar;
'tbl forum tutturdu'yu ne anlamda dediğinizi açıklamışsınız teşekkür ederim sanırım hepimiz yanlış anladık
'Kesin olarak anlaşıldı'yı ne anlamda dediğinizi çok merak ettim, muhtemelen ben o cümleyi de yanlış anladım yine forumdaki hemen herkes gibi

şimdiden ikinci cümlenin açıklaması için de teşekkür ederim saygılar

hüseyuin bizde mi eyüp abi kesin yarın açıklanıyor mu süper olur 3 iyi yabancı aldıkmı takıma bak bee

Bırakın tartışmayı allah aşkına.Adminleri üye oldukları başka forumda reklam yapmaktan atılır,bizim forumunda üyesidir kendisi,bir de yalandan benim kimseyi savunduğum yok falan diye Gökçe'ye savunma yapıyordu burada.Sanki ismi tblforum.com'da bulunamıyor. Cenk Akyol temsilcimize küfür etti diye haber yapılır,siteye ilgi artsın diye haberi görmek için üye istenir.Keşke batug.org'a misafir girişi şansınız olsa da bu olay sırasındaki diyalogu görebilseydiniz.

6sler yanlışlıkla yazılır.Utanmadan gelip burada sizler bizim için önemlisiniz edebiyatı yazılır.Bırakın allah aşkına.Daha önce hiç böyle bir üslupla mesaj atmamıştım;ancak artık yeter,gidin reklamınız başka yerde yapın.5 tane postunuzun olduğu forumda günün birinde aniden tblforum yine tutturdu deyip reklam yapıp,sonra ben öyle demedim derseniz tepki toplarsınız Mert Bey.

Eğer tblforum.com'da bu yazdığım tarza kaçmadan görev yapanlar varsa onları bu yazdıklarımın dışında tutuyorum tabii ki.

murat kaya olayında bu arkadaşlara tepki gösterdğimde malesef gsbasket.org üyelerindende tepki almıştım.diyecek bişey yok

melvin booker beşiktaşta dediler 2 hafta sonra booker italyada bir takımın yardımcı antrnrü oldu :)
diyecek fazla bişey yok

EE Arda bey demek başka sitelerde yanılabiliyor Booker İtalya Ligi'ne galan gitmedi Vidivici Bologna onun transferinden vazgeçti. Biraz da bu haberi çıkartran siteleri eleştirelim isterseniz.

:) komik

sonuçta siz beşiktaşta dedikten sonra başka bir takıma gidip imza attımı atmadımı?attı.kendi hatanızı başka sitelere atıp durmayın bari en azından bunu yapmayın.bırakın hüseyini tutturmayı.murat kaya olayının bile telafisi olamaz.forumu ateşe verdiniz herkes sizin sayenizde ozaman murat özyeri istifaya çağırdı.sonra noldu?admin abilerimizden biri yolda muratla karşılaştı konuştu murat kayanın cevabı ne oldu onuda biliyormusun?benim haberim yok bende internetten öğrendim oldu.ben bu haberin yalan olduğunu insanlara belirtmeye çalışırken sizin sevigili adminlerinizden biri bırak konuşup post kasmayı dedi.3 yıldır bu forumdayım 500 postum yok daha adam 1 günde 20 post yazdı beni reklam yapmakla suçladı.bunun cevabını versenize cevabı verirkende şunu düşünün yine yanlış bir bilgide bulurum o postları buraya olduğu gibi koyarım

MERTGENC' Alıntı:
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
m.kaya olayı mesela.

Bu arada not olarak artık eleştirlere dayanamayarak isim vericem. eskiden Ülkerspor'un yönetiiminde yer aldım. Dahada anlatmaya gerek yok heralde.

Saygılar;

http://www.potaforum.com/vb/showthread.php?t=1359

Ülkerspor yönetiminde 15 yaşında mı yer aldın biraderim? Yoksa ben yanlış mı anlıyorum söylediklerini??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...