2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trepagnier şu takımda görmek istediğim son adamdır :?
Eğer Hüseyin'i alamazsak lütfen Gİt Murat Ozyer LUTFEN ! Bana zorla ban yedirtme ve git !

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Yorumuna saygı duyuyorum ancak gerçekten komikleşiyorsun. Çünkü bu kadar kısır geçen ve oyuncu bulamadığımız bir transfer döneminde daha önceden tanıdığımız ve takıma direkt katkı yapacak bir Trepagnier'i takımda görmek ne kadar kötü olabilir, tartışılır.

Komiklikle alakası yok aradığımız 3 numara diyorsak;Sutu olan ribaundta etkili olan oyuncu arıyoruz.
Onun ise şutu istikrarsız.Ona güvenemeyiz.Savunma da top çalma adına kendini yoruyor takım savunması degıl kendıne savunma yapıyor.Ayrıca Murat Hoca Ulker'de basa gelınce onu yedekte oturtugu ıcın basarılı olduklarını herkes bılıyor.Eger bunlara guluyorsan Bende senın basket bılgıne guluyorum.
Gecen sene Oguz alınamadı bu sene Huseyın Bız her sene Fatih'i çekmek zorunda mıyız ?

Beyler murat hocaya neden dıyosunuz onu anlamıyorum murat hoca da degilkı para yönetimde yönetim onay vermeden murat hoca napabılırkı bence murat hocadan cok yönetimi elestırmek lazım murat gıtmıs ahmet gelmıs ahmet gıtmıs xxxx die biri gelmıs bir fark olmıcak arkadaslar ilk once yönetim vede sponsorların degismesı lazım !!!

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Komiklikle alakası yok aradığımız 3 numara diyorsak;Sutu olan ribaundta etkili olan oyuncu arıyoruz.
Onun ise şutu istikrarsız.Ona güvenemeyiz.Savunma da top çalma adına kendini yoruyor takım savunması degıl kendıne savunma yapıyor.Ayrıca Murat Hoca Ulker'de basa gelınce onu yedekte oturtugu ıcın basarılı olduklarını herkes bılıyor.Eger bunlara guluyorsan Bende senın basket bılgıne guluyorum.
Gecen sene Oguz alınamadı bu sene Huseyın Bız her sene Fatih'i çekmek zorunda mıyız ?

Biz şuan Trepagnier'in şutunu yada osunu busunu tartışıcak durumda değiliz. Trepagnier gerçekten kalitei bir oyuncu ve Galatasaray takımınında çok üstünde bir oyuncu. Bu tarz oyuncuları önemli olan kadroya katmak. Şuan öle bir seçme şansımız yok o durumda değiliz transferdeki duruma bakarsak.

Galatasaray'ın üstünde olabilir ama çok şey beklemeyeceğimiz de aşikardır.Gs'nin aradığı 3 numara şutu olmalıdır takımı taşımalıdır.Sonlara kaldığı için seçemiyoruz bu yüzden kabul edecez ama asla bize maç kazandıran oyuncu olmayacak sadece takım oyuncusu olur gelirse.

Trepagnier i burda tartısıcak halımız yok bole adam gelırse dua edın adamı elestırmeyın bence
bizde sayı kralı vardıda ne oldu hiç bir sey bari atamıyosak attırmayalım fülker maclarında adamlar bızı dıs sutlarla yendıler

Ayrıca takım idmanlara başlamış :?
Kimle başlamış :?

Fatih,Cemal,Tufan,ismet,Erdem,Avery(ki bence gelmemistir).
Bu mudur yani :?

Koskoca Gs takımı 5 kişi idman mı yapıyor ?

Yoksa ben mi eksik syıyorum var mı başka oyuncumuz ?

Baskette kadroları genelde Anternorler Kurar Volkan kardeşim.

MERTGENC' Alıntı:
Ülkerspor'a Trepagnier ve Haislip'i getiren her ne kadar o dönemde koç Ergin Ataman olsada Murat Özyer'di. Bizzat olayların içindeyim ve bunları kesin biliyorum.

O yüzden galatasarayında bu oyunculardan Trepagnier'i alma ihtimali olabilir.

Bu arada BJK, Hüseyin Beşok'un peşine düşmüş ve bence alma ihtimalleri yüksek.

http://www.tblforum.com/index.php?optio ... 3&Itemid=2

ne yapıp edip hüseyini almamız lazım onu da Beşiktaşa kaptırırsak geçen sezonu çok ararız

Re: Re:

[quote="MERTGENC
Biz şuan Trepagnier'in şutunu yada osunu busunu tartışıcak durumda değiliz. Trepagnier gerçekten kalitei bir oyuncu ve Galatasaray takımınında çok üstünde bir oyuncu. Bu tarz oyuncuları önemli olan kadroya katmak. Şuan öle bir seçme şansımız yok o durumda değiliz transferdeki duruma bakarsak.[/quote]
Trepagnier ismine karşı olduğumdan yazmıyorum,yanlış anlamayın;ancak bu kadar geç kalınmasıydı bu transferi, tartışacak durumda olur muyduk?

Eğer tartışabilecke durumda olabilirdik diyorsanız bu durumun suçlusu kimdir?
Kulüp yönetimi,Ülker,basketbol şubesi ya da başka sorumlular....

Sorum da kinaye yoktur,tüm samimiyetimle soruyorum.Transfer piyasasının iç yüzü hakkında bilgim yok çünkü.

Ben geçen seneyi mumla arıcağımızı düşünenlerin yanındayım.Çünkü Ağustos 20 oldu.Hiçbir gelişmedemi yok artık.Bir Beşiktaşın önünde bitiririz diyodum.Şimdi Beşiktaşızında arkasındayız eğer Hüseyin Beşok gibi Avrupada ün yapmış bir lejyoneri alırlarsa bu sene final isteklerimiz lig başlamadan suya düşücek.
20 Ağustosa kadar Galatasarayımızı bu 4 takımın hangisinin önünde görüyorsunuz?
a)Telekom
b)Efes
c)Ülker
d)Beşiktaş

...

Hüseyin Besok'u besiktasa kaptirmissak hic bosuna umutlanmayalim bu sezonu unutalim. bukadar ahmaklik olur mu ya???? insan önce adam gibi bir iskelet olusturur sonra Yabancilara bakar. sen bütün umutlarini NBA den haber bekleyen yabancilara bagla sonra yok hedefim su hedefim bu de..olcak is degil ya resmen ayakta uyuyoruz ayakta..rezalet..

MERTGENC' Alıntı:
http://www.tblforum.com yine tutturdu Hüseyin Bjk'de kesin olarak anlaşıldı.
Arkadaşım burası tblforum.com tanıtma yeri değil.Yine tutturdu filan bunlar ne yaw.Sizin neler tuttuğunuzu gsbasket olarak çok iyi biliyoruz merak etmeyin.Dimi arkadaşlar ? :) ;)

Transferde istenilen adamlar alınamadı.Bu belli oldu.Bakalım hayırlısı.

Uzun zamandan sonra bu sene takımımızı avrupada görecek olmamız hepimizi heyecanlandırmıştı ancak transferde yaşanan sessizliğe bakınca bu heyecanın da bosuna olduğu anlasıldı yönetim yine nba de takım bulamayan ucuz maliyetli oyuncuların peşinde olduğunu gösterdi

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Ayrıca takım idmanlara başlamış :?
Kimle başlamış :?

Fatih,Cemal,Tufan,ismet,Erdem,Avery(ki bence gelmemistir).
Bu mudur yani :?

Koskoca Gs takımı 5 kişi idman mı yapıyor ?

Yoksa ben mi eksik syıyorum var mı başka oyuncumuz ?

cüneyt erden var; bir de altay olmalı..... murat kaya da bir ara katılacak. eder 8 kişi:)

bu arada forum'da karamsarlık had safhada ama söylemeden edemeyeceğim. hangi yabancı gelirse gelsin bu sene hedefimiz ilk 6'dır; girersek ne ala.... yarı final görürsek de süper... daha önce de ısrarla yazdım bunu! basketbol futbola benzemez. 3 yabancı gelip mucize yaratamaz! hedefi gerçekçi koyarsak üzülmeyiz... geçen seneki gibi ;) cafe crown'ın fındıklısı da var!

Gökce Başaran' Alıntı:
MERTGENC' Alıntı:
http://www.tblforum.com yine tutturdu Hüseyin Bjk'de kesin olarak anlaşıldı.
Arkadaşım burası tblforum.com tanıtma yeri değil.Yine tutturdu filan bunlar ne yaw.Sizin neler tuttuğunuzu gsbasket olarak çok iyi biliyoruz merak etmeyin.Dimi arkadaşlar ? :) ;)

Transferde istenilen adamlar alınamadı.Bu belli oldu.Bakalım hayırlısı.

Arkadaşlar bu tarz msjları anlamış değilim.Sayın Gökçe arkadaşım tblforum a en çok gren taraftar grubuda gsbasket ve bizde bunu kaybetmemeye çalışıyoruz anlayışla karşılarsınki. ve ayrıca bende bir gsliyim.

uzun zamandır ılımlı yorumlar yapmaya çalışıyordum,umutlu olduğumu söylüyordum ama hüseyin.beşok'un beşiktaş'a gitmesi bardağı taşıran son damla oldu ... VE suçlular cezasını çekmeli burası GALATASARAY klübü ve Hiç Kimse Klübün geleceğiyle oynayamaz ...İnanın şuan sadece çok üzgün olduğumu söyleyebilirim klüp adına atılan her yanlış adım beni derinden yaralıyor..

Canım arkadaşım zaten burada ki herkes biliyor sizin forumu da siteyi de.Ondan bizi kaybetme gibi bir durum olmaz yani.Yie tutturdu,bizim sitemizin farkı filan bunlar burada pek prim yapmaz.Sen daha iyi bilirsin tabi.Ben sadece uyardım.İStersen gene yap koy haberini.

Ayrıca Hüseyin eger Beşiktaşa gittiyse gene Ergin hoca farkı derim.Fazla da yorum yapmaya gerek yok aslında.

Gökçe aynen dediğin gibi hüseyin.beşok'un bjkye transferi ergin.ataman'ın farkı.. Antrenör gerçekten çok önemliymiş ve ERMAN.KUNTER gel kurtar bizi .....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...