2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":d70c7]ÜNSAL bey biraz bilgi verse yeni oyuncumuz hakkında!
Ünsal abi dışarıda gelir birazdan ve bilgileri aktarır.Ama şimdi çok önemli bir 3 numara almalıyız.Skorer bir oyuncu olmalı.Bu çok önemli.İki tane iyi oyuncu ve büyük takımlarda oynabilecek görev adamları aldık.Ama bir yıldız,topun el yaktığı anlarda can simitimiz olan biri lazım.Kim olabilir ?

Favorim Charles Smith :)[/quote:d70c7]Ver coşkuyu foruma :D :D

Aynen öyle 3 numara iyic şart oldu.Ybanacılar geç oldu ama iyi oldu .Artık bunları çabucak bitirelim önümüze bakalım. Ünsal Abi bilgilerine ihtiyacımız var :)

valla muhtis guclü vede zıplaması gayet iyi ama orta mesafe sutunu goremedım eger orta mesafe sutu varsa bu adam bızı busene costurur vede 1 anda herkesın yuzu gulmeye basladık bugun cok dertli ıdık bızımı duydular ne burak yakarısların etkılı oldu :D

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
valla muhtis guclü vede zıplaması gayet iyi ama orta mesafe sutunu goremedım eger orta mesafe sutu varsa bu adam bızı busene costurur vede 1 anda herkesın yuzu gulmeye basladık bugun cok dertli ıdık bızımı duydular ne burak yakarısların etkılı oldu :D
Bu arada bu foruma yazılanlar okunuyor herkes tarafında ondan şüpheniz olmasın.

Re:

Ersev TUT' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?v=Hd0skT2W ... ed&search=

Gaines çok yerinde bir transfer oldu.bu kadar bekledik ama deydi.eminim ki diğer transferler de en az bu kalite de olacaktır.

Çok iyi bir 3 numara,kaliteli bir forvet ile iyi işler çıkartırız.hüseyin beşok'u pivot olarak alabilirsek yabancı hakkımızı 2 ve 3 numara da kullanabiliriz...

Biliyorum konuyla ilgisi yok ama o videoda arkada çalan şarkının adını bilen var mı :) Süper ötesi şarkı da :D

O konuyla da ilgili bi yardımcı olsanız :)

Gaines'in 6-9 olabileceğini zannetmiyorum. En iyi ihtimalle 6-8, benim tahminim 6-7 dir. Sahada öyle görünüyor, ya da benim gözleri bir doktora göstermeye ihtiyacım var.

O arada Charles Smith'in çok işimize yarayacağını sanmam. Parasını hak eden bir adam olmadı asla.

Not: Gaines'in 3 numara olduğunu nereden çıkardınız?

aynen videodakı parcanın adını bende merak ettım bılen ltf yazsın valla okunuyosa abi sorun yokda bızde hastta ettıler burda beklemekten inşlah diger iki yabancı ile hüseyın besok tarnsferınıde duyarda sevkle maclara gıderız :D

Bu arada söylemeden geçemeyecem Gaines'in oyun stili bana Kaya Peker'i anımsatmadı değil.Sakş Kaya'yı gördüm gibi geldi bana smaçları mücadelesi ve ribaundlarıyla.
Avery ile iyi ikili olacağı kesinde Fatih'te bu da sayı olarak bize ne kadar yarar sağlayacağı muallakta :? Rakıpler içeri kapandığında onları dışarı çıkarmak için orada iyi şut sahibi oyuncu şart aslındA.Wright,Dudley tipi oyuncu :?

Charles Smith büyük oyuncudur.Bence çoğu insan yaptıklarını yadırgıyor.Neyse güzel hamle.Ama bazı fikirlerim değişmez kolay kolay.Hayırlısı...

Forumdaki karamsar hava bir transfer haberiyle yerini umutlu bekleyişe bırakmış. Buraya aktarılan istatistiklerden ve yorumlardan edindiğim izlenim iyi bir transfer yapmışız. Umarım Gaines takıma kısa sürede uyum sağlayarak faydalı olur.

bence en onemlısı cok ıyı bır takımdan gelıyo rudy fernandezle bırlıkte oynamıs o takımın ılk besı olmak kolay deıl bız ıyı bır transfer yaptık. artık sıra huseyınde ve 3 numarada

Bu arada basketbol kombinesi alanlara ve alacaklara güzel haberlerim var.
1-kombine alan herkes oyuncularımızla yapılacak bir toplantıya davet edilecekler. Hocamıza ve oyuncularımıza hem soru sorma hemde tanışma fırsatı elde edecekler.
2-kombine alanlar arasından belirli sayıda kişi her ay yapılacak çekilişle oyuncularımızla yemeğe çıkma fırsatı elde edecekler.
3-Kombine alan herkese forma hediye edilecek(bundan emin değilim uyduruyorda olabilirim)
4-Cafe crown kombine alan herkese çeşitli hediyeler verecek.
5-Basket kombinesi alan herkes büyük sevap işlemiş sayılacak Basketbola destek olmanın manevi hazzını yaşayacak:):):)

Re:

Onur Yavuz' Alıntı:
Forumdaki karamsar hava bir transfer haberiyle yerini umutlu bekleyişe bırakmış. Buraya aktarılan istatistiklerden ve yorumlardan edindiğim izlenim iyi bir transfer yapmışız. Umarım Gaines takıma kısa sürede uyum sağlayarak faydalı olur.
Biz anlık yaşıyan adamlarımız Onur abi. 2 gün sonra gene karamsarlık olur.Ağzımıza bir parmak bal çalınıyor bizde mutlu oluyoruz.Ne kadar da özlemişiz birşeyleri ...

Ama hala sabit düşüncelerim değişmedi.Kimseninde 1-2 transfer ile değişeceğini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...