2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Daniel Santiago. bence avrupanin en kaliteli Pivotlarindan. müthis skor potansiyeli ayrica cok da iyi bir saha görüsü ve pas yetenegi var. Prkacin'nin bir üst seviye versiyonu. Söylenenlere göre Marcus Slaughter transferini yüksek maliyeti nedeniyle askiya almisiz. Böyle bisey varsa yazik. simdiden baslamis yan cizmeler.

Gökce Başaran' Alıntı:
Charles Real Madrid'in Bullock ile birlikte en önemli oyuncusu.Bu sene de çok iyi maçlar çıkartıyor.Kolay kolay 15'in altına inmiyor.Şutları çok güvenilir.Boş kalırsa kaçırmaz.Nicholas Granger karışımı birşey.ama bunun yanında en az Fitch kadar iyi savunmacı ve bire bir de her adamı tutabilir.Lakabı örümcek zaten.
Gelirse bu takım için süper bir başlangıc olur.Fitchden azı yok fazlası var.Ayrıca topun el yaktığı anlarda korkusu yok şutunu elinden çıkartır ve sokar.Umarım gelir.
gökçe kaynak ver kardeşim!

umarım slaughter konusundaki haberin asılsız olmasını ümit ediyorum.
Arkadaşlar millet oyuncu başı milyonları yatırken,ucuz olsun küçük ama yetenekli olsun mantığıyle ne TBL'de nede avrupada bir şey yapamayız.
Büyük hedefler aynı oranda fedakarlık gerektirir.Takıma yerinde yatırımlar yapacaksınki karşılığını bekliyeceksin.
Smith hakkındada söylenecek birşey yok kendini yeterince kanıtlamış bir oyuncu ve takımımıza eğer gelirse çok şey katıcağı kesin ama Slaughter'e maliyet diyen yönetim Smith'e ne der merak ediyorum

Eyüp Yıldız kardeşim ,Gökçe bunu ilk derkende belirtmişti bu sadece bir duyum kaynak sormayın diye kaçırdın sanırım

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
umarım slaughter konusundaki haberin asılsız olmasını ümit ediyorum.
Arkadaşlar millet oyuncu başı milyonları yatırken,ucuz olsun küçük ama yetenekli olsun mantığıyle ne TBL'de nede avrupada bir şey yapamayız.
Büyük hedefler aynı oranda fedakarlık gerektirir.Takıma yerinde yatırımlar yapacaksınki karşılığını bekliyeceksin.
Smith hakkındada söylenecek birşey yok kendini yeterince kanıtlamış bir oyuncu ve takımımıza eğer gelirse çok şey katıcağı kesin ama Slaughter'e maliyet diyen yönetim Smith'e ne der merak ediyorum

Eyüp Yıldız kardeşim ,Gökçe bunu ilk derkende belirtmişti bu sadece bir duyum kaynak sormayın diye kaçırdın sanırım

100% katiliyorum. Slaughtere pahali dersek seneye ilk 5'e zor gireriz. Slaughter zaten garanti olmasi gerekiyor. sonra asil yildizlara gecmeliyiz. yoksa isimiz zor. gelecek sene lig bukadar kolay olmaz. bu seneyi mumla arariz.

Gorusulen isimlere bakılırsa Uleb yolu acık gibi hareket ediyorlar jagla haric hepsi amerikalı ya son dakika surprizi olacak ya da Fiba cup'ı pek onemsemeyecekler gibi gozukuyor..

her sene olduğu gibi yönetimin aciz olduğu ve hiçbir umudumuzun olmadığı bir transfer dönemi daha geldi çattı.eğer Marcus Slaughter transferini pahalı bulunuyorsa c.crownla anlaşma bitmek üzeredir çünkü sponsorun pahalı alamayız deme lüksü olmamalı.olsa solomon ibo..f.ülkerde olmazdı.neyse de bizim şu ülkerin sponsorlugundan kurtulmamız gerekiyor en kısa sürede en kötü ihtimal sponsorsuz dewam edelim transfer olarakta ligimizden alınabilecek olan Slaughter Marque Perry Caner Topaloğlu Brian Boddicker gibi oyuncularıda biryerlere gitmeden almaya çaba gösterelim.şu ana kadar bu çabayı ben göremedim gören olursa söylesin :(

Arkadaşlar...Yönetimiz Ahmet Dedebayır sağlam bir kadro sözü vermişti.Kendisine ulaşalım(fax,mail,tel) Düşüncesini soralım zamanın geçtiğini söyleyelim Umarım kendisini de bir çabası vardır bir şey yapmak için çünkü söz verdi..........Yanlışmı düşünüyorum.....

vestel sponsorluğu ne oldu acaba.eğer vestel sponsor olmaz veya cafe crown sponsorluğu artırmaz ise seneye yine 4.lüğe oynarız.şu vestel sponsorluğu ne oldu bilkgisi olan arkadaşlar yazarsa seviniriz.yoksa o da vodafone gibi söndü mü.ülker fenere solomonu alır,bize slaughteri alamazlarsa gülünç bir durum olur.yönetimin acizliği işte..alıştık artık ama bu durumlara...
dua edelimde vestel sponsor olsun yoksa görününee göre seneye yine 4.lük için oynarız artık.

4. lük icin bile oynayamayiz. diger takimlar armut toplamiyor. Sen Banvit'in, BJK'nin, Casa Ted in gecen seneki gibi olacagini mi zannediyorsun. Kaldi ki bizim hedefimiz 3 büyüklerle kapismak olmali. bu mentaliteyle ligin ortasina demir atariz.

ya herkes geç kalındıüğını iddaa ediyor ancak daha transfer dönemi açılmadı :?
ayrıca yönetim marcusa pahalı demiş kim demiş peki bir kaynak varmı kendi kendimize kavruluyoruz burada sakin olsak iyi olacak

Besiktas 1 yabancı yerine 4 yabancıyla devam etseydi murat didin ayrılmasaydı banvit bu kadar dagılmasaydı sezon bası..Sonuc olarak (lig 4. ve play-offda yarı final) max.noktaya cıktık.Bizim 12 bjknin13 maglubiyeti vardı bir de ilk 3 deki takımların maglubiyetine bakarsanız teorik olarak daha iyi bir takım kursak bile TT,fb,E.Pilseni gecmek zor birsey..Gecen sene futbolda yaptıgımız hatayı umarım bu yıl basketbolda yapmayız.Hem taraftarların beklentisi anlamında hem de teknik kadronun basarıyı yanlıs degerlendirme olasılıgını kastediyorum.2003 deki 3.luk 1m$ gelmis olabilir o zaman iki takımlı bir lig vardı efes-ulker.Bu yıl en az 3 takımlı ve basaltı takımlardan bjkın ne yapacagı belli degil..Bunları niye soyledim onumuzdeki sene olası suclamalarda takımımıza sahip cıkalım.Basketbol takımımızın kadrosunu bile sayamayacak olanlar,gecmisten cımbızla mac secip istedikleri gibi kullanabilir.Halil unerli livingstonlı boddickerlı yılı unutmayalım Erman Kunterin sezonunu cıkarın ortada ne kalır..

Saçmalık ! Heralde çok süper Türk adamlarımız var da elimizdekini veriyoruz.Yada Charles Smith yada onun kadar iyi biri ile kesin anlaştık ki böyle hamle yapıyoruz.

Yanılmıyorsam onunla 4 yıllık bir anlaşma yapmıştık.

Tuhaf...Tepki çekeceği de aşikar...

Beko Basketbol ligi takımlarından Galatasaray Cafe Crown'da geçen sezon büyük umutlarla Büyük Kolej'den transfer edilen genç oyuncu Murat Kaya ile yollar ayrıldı.

Edinilen bilgilere göre Murat Kaya'nın Galatasaray'da istediği süreleri alamadığı ve kendi kariyeri açısından başka bir klübe gitmesinin daha olumlu olduğunu düşündüğü ve bu sebeple Galatasaray Cafe Crown'dan ayrıldığı öğrenildi.Bu sezon Galatasaray forması altında normal sezonda 30 maça çıkan genç oyuncu 6.7 sayı ortalaması tutturmuştu.

Genç oyuncunun Beşiktaş Cola Turka ile görüşme içinde olduğu,bu takımın transfer teklifini değerlendirdiği ve kararınıda en geç 1-2 güne kadar vereceği öğrenildi

http://www.tblforum.com

Murat Kaya çok yetenekli bir genç. Onu takımdan nasıl gönderirler aklım almıyor. :? Geride bıraktığımız sezonda kendisinin de söylediği gibi çok fazla süre alamadı fakat oynadığı zaman ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gösterdi. Bunun son örneğide en son oynadığımız Fb Ülker maçı. Maçın bize dönmesini sağlayan en önemli isimlerden birisiydi Murat ve o maçtaki performansından sonra Murat hocanın onu önümüzdeki sezon daha çok oynatacağını düşünmüştüm fakat herşey tam tersi oldu.

Murat Kaya'nın yaptığı açıklamalardan sonra gideceği aşikar fakat bir sürpriz gerçekleşir ve Murat Kaya takımda kalırsa gerçekten çok sevinirim. Genç ve yetenekli bir oyuncu. Kendisini daha da geliştirecektir. Yeterki ona bu sene yapılmayan yapılsın, gereken şans verilsin...

Şampiyonluğa oynayacak bir kadrodan bahsediliyorken böyle bir hedef koyan takımdan ayrılmaya karar veren Murat´ı anlamakta güçlük çekiyorum. Eğer kararı veren yönetimse bu oyuncuda gelecek görerek 4 yıllık sözleşme imzaladıkları birini doğru düzgün kendini gösterme şansı vermeden göndermenin mantığı nedir? Gerekçesi ne olursa olsun yanlış bir karar. Bari bonservisi ile değil kiralık olarak gönderseydik. Umarım pişman olmayız.

Murat kayayi gonderen yonetimi teknik heyeti ..... iftihar ediyorum Murat ozyerin en buyuk hatasi bence bu nefret ediyorum bu yonetimden yerine cenk akyolu mu alacaklar ender arslanimi bilmem o 2 si disinda bu kalitede oyuncu cok zor ... jagla gelecek diyorlar bu kadar gereksiz bir transfer olamaz bence o adamdan birsey olmaz gelecekse 4 numaraya sirti donuk sutu olan biri gelmeli graves ve mitchell kalmali 3 numara ve skorer 2 numara alinmali Fatih satilip yerine ermal tarzi biri alinmali, berent kavaklioglu getirilebilir, cevher alınırsa cok sık olur Telekomdan mutlu alınabilse super olur yine telekomdan eski oyuncularimizdan muratcan yada banvitten bekir, fbden oguz savas , eski oyuncularimizdan jason keep, daha cok alinabilinecek oyuncu var arastirmak teter

Murat Kaya çok uzun bir süredir gelişme gösteriyor ama arkadaşlar. Kiminle konuşsam hep aynı şeyi söylüyor. Ben çok üzülmedim açıkçası, genç bir oyuncu ama ben pek bir yararını göremedim bize tüm sezonu dikkate aldığımda. Fazla oynatılmamış olması çok önemlidir kabul ediyorum ama dediğim gibi çok da üzülmedim. İnşallah gideceği takımda başarılı olur.

murat özyer böle 1 karar wermisse kariyerinin en büyük hatasini yapmistir murat kaya ligimizin en yetenekli oyuncularindan ve bu takimda heyecen veren tufan disinda tek türk oyuncu bugün takimin en yetenekli oyuncusunu gönderen zihniyet yarin tufan ersöz ü gönderirse hiç sasirmayin kimi alacaklar yerine anlamiyorum varmi ondan daha yetenekli alabilcegimiz türk oyuncu besiktas a gider adam gbi 1 koçun elinde iyi dakikalar alirsa muhtemelen 16 17 sayi ortalamasiyla oynar maalesef takimin en potansiyelli oyuncusu takimdan ayrildi pegasusun veliahti gidecegin takimda sana basarilar dilerim ileride türk milli takiminin yeni pegasusu olacagina hiç süphem yok

bence yönetim yollamamıştır.çünkü şampiyonluk için benchin derin olması biliyorlardır ve bunun üzerine muratı yollamamıştırlar.murat bence kendi gitmek istemiştir.hata yapmıştır.çünkü avrupada oynacak takımda olmak avrupa kapısı demektir.Ayrıca diğer hatası beşiktaşta da fazla süre alamaz,süre almak istiyorsa selçuk üniversitesi gibi takımlara gitseydi kendini çok daha iyi geliştirip,gösterebilirdi.yolu açık olsun.bari bonservisi bizde kalsada seneye tekrar takımda görsek.
bu gelişme ile serhat çetini almamız şart oldu diye düşünüyorum.murat kayayı gönderdiklerine göre yönetim ve teknik hayetin aklında şutor türk oyuncular vardır diye umut ediyorm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...