2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
.
2-kombine alanlar arasından belirli sayıda kişi her ay yapılacak çekilişle oyuncularımızla yemeğe çıkma fırsatı elde edecekler.
):)

Yemeğin parasını kim ödüyor? Artı oyuncularla çıkacağımıza Carmen Electra'yla falan çıksak ? :)

Ünsal Y.' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":dc419].
2-kombine alanlar arasından belirli sayıda kişi her ay yapılacak çekilişle oyuncularımızla yemeğe çıkma fırsatı elde edecekler.

Yemeğin parasını kim ödüyor? Artı oyuncularla çıkacağımıza Carmen Electra'yla falan çıksak ? :)[/quote:dc419]
:D :D Bugün formundasın abi.Carmen ile çıkılırsa gece biraz uzun sürer kanımca ;) :D

Ünsal Y.' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":cb870].

Yemeğin parasını kim ödüyor? Artı oyuncularla çıkacağımıza Carmen Electra'yla falan çıksak ? :)[/quote:cb870]sponsor ödüyor ünsal.
Fatihle yemeğe çıktığımı düşündümde haklısın galiba:)

Biz takıma katkıda bulunmak için ortak bir kombine almıştık. O zaman hep beraber geliriz yemeğe, ne de olsa sponsor ödüyormuş :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Bu arada basketbol kombinesi alanlara ve alacaklara güzel haberlerim var.
1-kombine alan herkes oyuncularımızla yapılacak bir toplantıya davet edilecekler. Hocamıza ve oyuncularımıza hem soru sorma hemde tanışma fırsatı elde edecekler.
3-Kombine alan herkese forma hediye edilecek(bundan emin değilim uyduruyorda olabilirim)
4-Cafe crown kombine alan herkese çeşitli hediyeler verecek.
5-Basket kombinesi alan herkes büyük sevap işlemiş sayılacak Basketbola destek olmanın manevi hazzını yaşayacak:):):)

Onur Abi bana doğum günümde basket kombinesş alıp yollayacak mı yoksa :) :) :) Belki bu nimetlerden dolayı Ankara ve İst'e gelme ihtimalim olur :)

Bu arada, kombine bilet almanın kulübe sağlayacağı maddi desteğin yanında, her maç dolu olan tribünlerin böylesi önemli oyuncuları daha çok ateşleyeceğini de hatırlatmak isterim. Akılcı bir şekilde rakibi baskı altına alan, şut kaçıran oyuncumuza tesilli veren, gerektiğinde tabir-i caizse gaza getiren bir tribün bütünlüğü olması çok çok önemli.

Sanıyorum bu sene maçlar büyük olasılıkla Ayhan Şahenk'te oynanacak. 3500 kişinin büyük maç küçük maç demeden, her müsabakada takımının yanında olmasını umuyorum. Ayrıca bu konuda yöneticilerinde taraftar organizasyonuna büyük önem vermesi gerektiğini vurguluyorum. Bu sene genç-yaşlı herkesin maçlara şölen havasında katılıp, geçtiğimiz senelerde aldığımız cezaların tekrar yaşanmaması için azami gayret göstermesini diliyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Ünsal Y.":002a4][quote="Eyüp YILDIZ":002a4].

Yemeğin parasını kim ödüyor? Artı oyuncularla çıkacağımıza Carmen Electra'yla falan çıksak ? :)[/quote:002a4]sponsor ödüyor ünsal.
Fatihle yemeğe çıktığımı düşündümde haklısın galiba:)[/quote:002a4]

Fatihle yemeğe çıkan onu boğar gibime geliyor :D Tufiyle sarar :D Onla gidipi hemen Ps oyanarız :D NBA 2007 :d

Yanında bir şişe Tekel olması ümidiyle :D Kallavi'de olsun yemekler Onur abi :) Siyahi oyuncularla gitmem ben :D Ee malum kendimizi korumak zor olabilir :)

Tamam beyler konudan sapmayalım.Biraz sonra derin bir araştırmaya girecem. :)

Yeni transferimiz hayırlı olsun :):)

Çok kaliteli bir oyuncu daha kadromuza kattık.İyi işler yapacağı kesin.İspanya gibi Avrupanın en iyi liginde 11 sayı ve 7 ribaunt ortalamaları çok iyi.Eurolaege 10 sayı 6 ribaunt çok çok iyi.Missisipi çıkışlı ve savaşçı bir oyuncu.

Kaldı 2 onlarda 3 ve 5 numara olacaktır büyük ihtimal.

transferimiz hayırlı olsun herkese.beni en çok sevindiren aldığımız oyuncuların avrupa tecrübesi olması.ben bi maçını seyretmiştim skytürkte tamamen 4 numara oynuyor arkadaşımız 3 numara değil kesinlikle.acaba forma numarası 41 in tersi 14 mü olur kaptan yok bu sene ne de olsa.yemek konusunda bu kampanya geçen sene olsaydı ben fitch le gitmek isterdim.adam alem yapmasını biliyor gravesle de olabilirdi.

Fitch:Melekler Koruyor ;)

Ya ben çok sevindim transfere.Bu gece uyumam bu sevinçle Bütün Galatasaraylılara hayırlı olsun transferimiz.Şimdi sıra diğer parçalarda...

Bugün sevinçli haberler üst üste geliyor.

Yalnız bu 2 yabancıya da çok para harcandığını düşnmüyorum.SAnki dış oyuncu çok bomba bir isim olacak. ;)

Bana da öyle geliyor iki oyuncuda 500 bin dolar almış olsa . Hala oldukça hatrı sayılır paracıklar var :) O Paracıkları gereken birine vermek gerekir :)

Re:

Burak Barut' Alıntı:
Bana da öyle geliyor iki oyuncuda 500 bin dolar almış olsa . Hala oldukça hatrı sayılır paracıklar var :) O Paracıkları gereken birine vermek gerekir :)
500 filan almadı yahu.Ne yaptın Burak.Avery o kadar çok para vermezler.Eminim.

hahahaha sabahkı haykırıslardan sonra herkes makara yapıyo buda guzelde sadece bir transfer yaptık hedeften hala uzagız aman dıkkattt kanmayalım bole anlık seylere!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...