2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok Kanmış değiliz sadece 1 ay sonra transfer yapmış olmanın şaşkınlığındayız :? Ama Durmak Yok Almaya Devam. ! Gökçe ben Maksimumlardan bahsediyorum :)

Hayırlı olsun. İkinci yabancı transferimizi de gerçekleştirdik. Charles Gaines ile ilgili herhangi bir bilgim yok. İstatistiklerine baktığımızda iyi bir oyuncu gibi duruyor. 4 numaradaki açığı kapatacaktır. Umarım gelecek olan diğer 2 yabancımız da kaliteli isimler olur...

Transferimiz hayırlı olsun..Yabancı bir 5 numara ve şutör guard mevkiine takviyeler inşallah yapılır.Şutör guardın Fitch'den farklı olarak topla barışık olması en büyük temennim :)

transfere emeği geçen herkese teşekkürler... ligde 4.'lük için umudum arttı. cidden, kinaye yapmıyorum, karamsar olmak gibi bir niyetim de yok. herkesin mutluluğunu paylaşmakla beraber biraz beyin gıdıklayıcı sorular yöneltmek istiyorum :)

gaines kardeşimiz ortalama 25 dakika süre alsa, alternatifi cemal midir? bu durumda kalan 2 yabancı hakkımızdan biri C için kullanılırsa alternatif fatih midir? son yabancı 3 olursa... tufan, erdem... 2'de de murat kalıyor geriye...

her halükarda kadro kalitesi ve derinliği zor gibi geliyor bana.

bu şartlarda ancak 4.'lük için Beşiktaş ile kapışırız. zaten cola turka'nın cappucino'lusu, cafe crown'ın fındıklısı da var!

Niye 4 yabancı ya bari bide Yugoslav bi uzun alsalardı 5. olarak
Amaan ya olsun buna şükür.Bir kaç gün Charles Gainesin tadını çıkaralım.
Winner lazım bu takıma.O da olucak inşallah
Durmak yok Transfere devam :)

Aslan'a 2 takviye

G.Saray Cafe Crown, ABD'li Charles Gaines ile Polonya'nın Prokom takımından 32 yaşındaki Türk basketbolcu Hüseyin Beşok'u renklerine kattı. 26 yaşında ve 2.03 boyundati Gaines, geçen sezon İspanya'da DKV Joventut Badalona takımında forma giydi.

arkadaşlar müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
pasfotomacın haberi bu dogrudur inşallah

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

bu sene formalara 0-55 arası olacak tbf toplantısından sonra açıklanmıştı onun için 14 e gerek yok

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Beşok artık bir Aslan

Polonya?nın Prokom Trefil takımda forma giyen milli basketbolcu Hüseyin Beşok, Galatasaray Cafe Crown?a transfer oldu. Sarı-Kırmızılılar ayrıca geçen sezon Badalona?da oynayan Charles Gaines?i de renklerine bağladı.

GALATASARAY basketbolda atağa kalkarak Hüseyin Beşok ve ABD'li Charles Gaines'i transfer etti. Sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, William Avery, Cüneyt Erdem, Erdem Türetken'in ardından dün hareketli bir gün yaşayarak Hüseyin Beşok ile geçen sezon Badalona'da oynayan Gaines'i aldı.

GAINES'İN DE KARİYERİ İYİ
1994-2001 yılları arasında oynadığı Efes Pilsen'de bir çok başarıya imza atan 32 yaşındaki Hüseyin Beşok, İsrail'in Maccabi Tel Aviv takımına transfer oldu. Beşok daha sonra kariyerine Fransa'nın Asvel Villeurbanne, Le Mans ve oradan da Prokom'da devam etti. Gaines ise geçen sezon İspanya'nın Badalona takımında 11.1 sayı ortalamasıyla oynadı.

kaynak takvim

Beşok artık bir Aslan

Polonya?nın Prokom Trefil takımda forma giyen milli basketbolcu Hüseyin Beşok, Galatasaray Cafe Crown?a transfer oldu. Sarı-Kırmızılılar ayrıca geçen sezon Badalona?da oynayan Charles Gaines?i de renklerine bağladı.

GALATASARAY basketbolda atağa kalkarak Hüseyin Beşok ve ABD'li Charles Gaines'i transfer etti. Sezona iddialı bir giriş yapmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, William Avery, Cüneyt Erdem, Erdem Türetken'in ardından dün hareketli bir gün yaşayarak Hüseyin Beşok ile geçen sezon Badalona'da oynayan Gaines'i aldı.

GAINES'İN DE KARİYERİ İYİ
1994-2001 yılları arasında oynadığı Efes Pilsen'de bir çok başarıya imza atan 32 yaşındaki Hüseyin Beşok, İsrail'in Maccabi Tel Aviv takımına transfer oldu. Beşok daha sonra kariyerine Fransa'nın Asvel Villeurbanne, Le Mans ve oradan da Prokom'da devam etti. Gaines ise geçen sezon İspanya'nın Badalona takımında 11.1 sayı ortalamasıyla oynadı.
buda TAKVİM DEN

hüseyini eyüp abi duyurmuştu inşallah resmi site yazar 4 numara için 13 sayı ortalaması fln çok iyi

hala bir bomba lazım bu takıma şutör her maç 20 sayı atabilen ama topla da fitch gibi çok oynamayan marcus brown tipi

hüseyin geldiyse süper oldu şimdi yaban cı hakkımızı 3 numara ve hem 3 hem 2 oynayan 2 getirebiliriz bu sezon süper olucak

oyuncu rotasyoınu bakımından erdem 3-4 oynayabiliyor savaççı
fatih iyi bir yedek 5 numara savunma için
avery cünaeyt 1 numara
2 numara yabancı 3 numara yabancı murat ve tufan yedek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...