2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ama hüseyin kesinleşsin bi bi de 2 tane tbl için süper yıldız gelirse mesela geçen seneki efesteki nicholas ayarında ve bi de iyi savunması ve hücumu olan biri süper bi takım oluyor finali belki zorlarız

bi de hüseyinin istatisliklerine bakın 2 sayılıklarda 7de5 yaada 6da4 falan yani yüzdesi fena diil içerden daha fazla oynarsak hüseyin alınacak yabancıdan sonra en çok sayı atan adam olur inşallah iyi bi skorer gelse de burası bayram yterine dönse

evet temkinli yaklaşmakta fayda var bu transfer haberine,bu arada belki final oynarız diyenler var,gecen sene 4. olduysa bu takım,alınacak 2 ve 3 numaralara göre finali oynar,bu sene efes ve telekom önde fenerbahce geride kalır gecen senekinden bile kötü takım edi basden ve clark oldukca sertti şimdi bu kadar iyi değiller,beşiktaş ta iyi takım bizi daha zevkli bir sezon bekliyor

averynin istatisliklerine tekrar baktım o da çok süper bi adammış yahu 15 sayı ortalaması uleb cupta 3.5 asist.

Allahına Kurban Senın Murat Hoca :) :) Başırılı olabilirsin :D Sevindim acayip hemde Hüseyin bize çok ihtiyac olan oyuncuydu :) Sanırım yazılarımdan etkilendiler ve aldılar :) Yetmez iyi bir 5 numara daha ve ayrıca 3 numara lazım :) Benim bünyem Fatih'i kaldırmaz.

gaines 5 de oynayabiliomuş yani hüseyin gelirse hüseyini dinlendirirken gainesi 5 e kaydırıp erdemi 4de oynatabilir

Nur Germen, "Gaines, Juventut?a gelmeden önce Asvel?de oynuyordu. Avrupa tecrübesine sahip. 4 ve 5 pozisyonunda mücadele eden deneyimli ve çok iyi bir oyuncuyla anlaştık"

Yazılanalara şöyle bir bakdım da gören de lebron James'i aldık zannedecek. Arkadaşlar ekmeğini taştan çıkaran bir oyuncu vardı efes'de. reggie cross. şutu yoktu. yetenekleri sınırlıydı. Ama mücadelesi ile iyi işler yapardı. gaines de o tarz oyucnulardan. o tarz oyuncuları ben çok severim ama o oyuncular artık avsat takımlarda iş yapıyor. Ciddi ehdeflere o yabancılarla kavuşmak mümükn değil. yaabcnı sınırlaması olmasa kabul edilebilir ama yabacnı sınırlaması olan bir ortamda ciddi hedefler konuyorsa hem iyi yerli oyuncular ve hem de sınırlı yabancı kontenjanının dqaha üst düzey oyuncualrla doldurulması gerektiğini düşünyorum. şu dacka'da m. ansley vardı. Onun şutu olmayanı olarak da Gaines'i tarif etmek mümükn. Fransa'da ne yaptığını bilmiyorum ama dubai sports sayesinde uydudan ispanya lig ve kupa maçlarını seyredebiliyorum. Bizim Cemal'in biraz yetiştikten sonra ulaşabileceği oyuncu düzeyi. şutu olmayan ama mücadele eden, yetenekleri vasat oyuncu. CSKA'ya karşı oynarken de seyretmiş olmalısınız. maçı seyredenlerin aklında bile kalmamış olmalı. Çok iyi bir kadroda pis işleri yapar. Hüseyin alındıysa ve iyi bir 2-3-4 alınacaksa o zaman 5. yanacı olarak tamam diyelim...Ama göbek atmak için fazla hızlı davranmıyor muyuz?

bu adam genelde %55 falan 2 sayılık bence 4 numara için çok ideal yani şutu var demekki 4 numarada potanın dibinden çok oynamaz yani biraz dışardan da oynar o yüzde çok iyi isterse potanın dibinen bulsun sayılarını avery gibi iyiy bir guard onu çok iyi besler murat hocanın da bi oyuncuyu kullanmada üstüne yoktur bence. Hatırlayın fatih şutu olmamasına rağmen ilk periodun başında 7-8 maçta o 8-10 sayı atmıştı gravesi de bence çok iyi kullandık ve jeff o kadar kaliteli bi adam değildi

Abi açıkcası bize de bu pis işleri yapan 4 numara gerek.İçeriyi karartacak yeri geldğinde dolduracak oyuncu.Her gelen oyuncu sayı yükü çekmek zorunda değildir.Bazıları da böyle savunma anlamında katkı yapar.

Guard=Avery-Cuneyt-İsmet
Sg=Tufan-Murat
Sf=Erdem-Transfer(En Kralından)
Pf=Cemal-Gaines
C=Hüseyin-Fatih-Transfer

Bu takım çok iş yapar kadro olarak.2 numara ya ihtiyac yok bence iyi de bir 5 numara daha almak lazım.

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Bir daha foruma msj yazmicam dedim ama bu transferden sonra dayanamadım. Gerçi bu tam netlik kazanan bir durum değil onu söylemek için yazma gereği hissettim. Beşiktaş Cola Turka ile Galatasarayımız arasında Hüseyin yarışı hala devam ediyor kesinlik kazanan bir şey yok ancak Hüseyin şuan için yüzde 60 Galatasarayımza yakın.

bence centera değilde 2 numaraya savunması çok iyi hücumu da iyi olan bi adam lazım gaines 5 numara da oynayabiliomuş

gazeteler nerden yazdı beşok u forumları takip etse sadece bizim forum cimbom alacak dio diğer forumlar bjk diodu eyüp abi seninki şaka değildi galiba beşok çarşamba açıklanır demişdin

MERTGENC' Alıntı:
Bir daha foruma msj yazmicam dedim ama bu transferden sonra dayanamadım. Gerçi bu tam netlik kazanan bir durum değil onu söylemek için yazma gereği hissettim. Beşiktaş Cola Turka ile Galatasarayımız arasında Hüseyin yarışı hala devam ediyor kesinlik kazanan bir şey yok ancak Hüseyin şuan için yüzde 60 Galatasarayımza yakın.
Bir sizin site klasiği ;) Anlayana ;) Hüseyin transferi eğer doğruysa vizyonumuz belli olmuş olur.Asvel'de Hüseyin ile birlikte oynadı mı Gaines ?

hatırlıyanlar varsa murat hoca transferler birbiriyle ilgili bi tanesi bitince hepsi birden gelecek demişti heğer hüseyinle gaines takım arkdaşı ise hüseyin transferine bir kanıt olabilir

Re:

Ahmet Arif' Alıntı:
Yazılanalara şöyle bir bakdım da gören de lebron James'i aldık zannedecek. Arkadaşlar ekmeğini taştan çıkaran bir oyuncu vardı efes'de. reggie cross. şutu yoktu. yetenekleri sınırlıydı. Ama mücadelesi ile iyi işler yapardı. gaines de o tarz oyucnulardan. o tarz oyuncuları ben çok severim ama o oyuncular artık avsat takımlarda iş yapıyor. Ciddi ehdeflere o yabancılarla kavuşmak mümükn değil. yaabcnı sınırlaması olmasa kabul edilebilir ama yabacnı sınırlaması olan bir ortamda ciddi hedefler konuyorsa hem iyi yerli oyuncular ve hem de sınırlı yabancı kontenjanının dqaha üst düzey oyuncualrla doldurulması gerektiğini düşünyorum. şu dacka'da m. ansley vardı. Onun şutu olmayanı olarak da Gaines'i tarif etmek mümükn. Fransa'da ne yaptığını bilmiyorum ama dubai sports sayesinde uydudan ispanya lig ve kupa maçlarını seyredebiliyorum. Bizim Cemal'in biraz yetiştikten sonra ulaşabileceği oyuncu düzeyi. şutu olmayan ama mücadele eden, yetenekleri vasat oyuncu. CSKA'ya karşı oynarken de seyretmiş olmalısınız. maçı seyredenlerin aklında bile kalmamış olmalı. Çok iyi bir kadroda pis işleri yapar. Hüseyin alındıysa ve iyi bir 2-3-4 alınacaksa o zaman 5. yanacı olarak tamam diyelim...Ama göbek atmak için fazla hızlı davranmıyor muyuz?

ansleye benzetmişsin bence hiç alakası yok ansley bi kere bu tarz bir oyuncu değildi,dışardan oynayan sürekli şut atan bir adamdı bu adamın şutu zayıf,neye göre benzettin anlamadım valla,euro lig tecrübesi olan savaşçı bir oyuncu aldık sen ne bekliyodun ki???ıra clark tarzı bir oyuncu,gerci clarkın dış şutuda vardı ama bize cok yararlı olacaktır diye düşünüyorum

Mümkünse Fatih gönderilse ve yerine iyi bir 5 numara alınsa . Bunun yanı sıra çok iyi 3 numaranın yanına da Cenk kiralansa. Kaymaklı Ekmek Kadayıfı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...