2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğrı şaşkınlıktan :) Akıl mı bıraktınız gece gece Kaya ve Hsueyın dıyorsunuz ya :D Bu arada Onur abi şahittir bir gün rüya gördüm ve yabancı oyuncunun baş harfi G olacak demiştim ismi değişikti göremedim demiştim :D Yemin ederim belki siteye de yazmıştım :=) Durun ben bi uyuyıp geliyim :D Bundan 3 sene önce de Kaya Galatasaray'da diye görmüştüm ama kalkınca gülmüştüm :D Bugun o gun olmasın bu arada kendimden korkuyorum :?

Conrad Mcrae'i saygıyla anmış olduk bir kez daha.Youtube da bir video vardı Mcrae'in smacını gösteriyordu ve videonun sonunda zamanında bizde oynamış olan bir başka Gaines'in,Corey Gaines'in Ülker'e bizim yarısahadan attığı bir üçlük vardı.İsimler de bağlantılı olunca o geldi aklıma.

http://www.youtube.com/watch?v=W68Pncv4vWw
Serkan Coşkun'un üstte bahsettiği site olduğunu da tahmin ettiğim tblstat'tan baktım ibr kez daha 95-96'da bizde oynamış.O zaman 7 yaşında olan benim Corey Gaines'i ancak bu basketle hatırlamam doğal tabii.

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Hüseyin Beşok Galatasaray?da

BEKO Basketbol Ligi?nde zirveye oynayacak bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren G.Saray Cafe Crown, flaş bir transfere imza atarak, Hüseyin Beşok?u renklerine bağladı.

Sarı kırmızılı kulüp, geçen sezon Polonya?nın Prokom Trefl takımında oynayan 31 yaşında ve 2.12 metre boyundaki milli basketbolcu ile dün 2 yıllık sözleşme imzaladı. Galatasaray Cafe Crown daha önce de ABD?li William Avery, Charles Gaines, Efes Pilsenli Cüneyt Erden ve Darüşşafaka?dan Erdem Türetken?i transfer etmişti.

Kaynak: Hürriyet

benim bildiğim kadarıyla hüseyin'in kulübüyle olan sorunları çözmesi gerekiyor yani transfer şimdilik kesin diyemeyiz

ancak hüseyin ile anlaşılmış o konuda bir problem yok

Re:

Cem YILMAZ' Alıntı:
benim bildiğim kadarıyla hüseyin'in kulübüyle olan sorunları çözmesi gerekiyor yani transfer şimdilik kesin diyemeyiz

ancak hüseyin ile anlaşılmış o konuda bir problem yok

Hüseyin'in kulübüyle bir sorunu yok, kulübün Hüseyinle sorunları var...

Re:

Mahmut UsRol' Alıntı:
Biri Kaya PEKER e Galatasaraylı yazmış ama benim bildiğim kadarıyla diğer yakanın takımıno tutuyordu.Hüseyin iyi galatasaraylıdır gerçekten düzgünde bir insandır gerçekten yakışır formamıza.Gerçi hikayesi futboldaki Gökdenize benzedi her sene gelip gidiyor bunaldım artık.Adam basketbolu bırakacak nerdeyse.Zamanında en büyük hayranlarından biriydim bu arada bunuda belirtmem gerekiyor.
Kaya konusuna gelirsek ne kadar düz bir oyuncu gibi görünsede bu özelliklerde oyuncu bulmak çok zor.Gerek fizik gerekse şut olarak benim beğendiğim ve dahada gelişmesini beklediğim bir oyuncu.
Gelelim rotasyona.Kaya,Hüseyin,Cemal,Fatih ve yabancı oyuncular.Bunları doğru oynatabilmek önemli.Murat hoca bunu başarabilirmi bence başarabilir.
Kadronun şekillenmiş kısmını biri yazabilirse sevinirim.Biraz uzak kaldım haberim yok tam olarak.
Teşekkürler.

nerden bildiğini acıkla ,cümle alem biliyor onun nasıl galatasaraylı oldugunu,hatta googeldan tıkla bak,araştırmadan yazma!!
Ermal Kurtoğlu
1980 Arnavutluk doğumlu. "Arnavutciğeri" yemeği olmadığı konusunda iddialı. Efes Pilsen'de mücadele ediyor. Uçaktan çok korkar. Film meraklısı. Her seyahatte yanına en az 3-4 film alır. Boyu 2.10.

Kaya Peker
1980 Ankara doğumlu. Koyu Galatasaraylı, ancak 2000'den beri Efes Pilsen'de forma giyiyor. Boyu 2.07. Herkesin heyecanlandığı yerlerde soğukkanlılığı ile dikkat çeker. Yürekliliğiyle tanınır.

Ender Aslan
1983 İstanbul doğumlu. Efes Pilsen'de oynuyor. Takımda herkesin taklidini yapmasıyla biliniyor. Boyu 1.90. Kampların neşe kaynağıdır. Oyuncu taklitlerinde üstüne yok. Sık sık menajer Harun Erdenay'ı taklit eder.

Sabrettik ve sonuc olarak bir yere varabildik harika transferler... hüseyinle anlasmısız kaya'yı da kadroya katarsak hedef şampiyonluk ... BİZE DE BU YAKISIR !

hüseyin beşok transferini galatasaray.com da duyurdu bu dakikadan sonra kolpa çıkacağını sanmıyorum darısı resmi sitede haberin yayınlanmasına

bu arada beşiktaş forumları da kabul etti onlara gitmiyeceğini
gözüme çarpan bişey üzdü açıkcası beni gays gscafe gibi lakaplar ancak beşiktaş taraftarına yakışırdı.bizim aramızda fenerlisi efeslisi karşıyakalısı beşiktaşlısı varken adamların yaptığı bana gsbasket in nekadar yol katetmiş olduğunu gösterdi.

Arda Öztürk' Alıntı:
hüseyin beşok transferini galatasaray.com da duyurdu bu dakikadan sonra kolpa çıkacağını sanmıyorum darısı resmi sitede haberin yayınlanmasına

galatasaray.com'un hiçbir geçerliliği yok.gazete haberlerini toplayıp ,galatasaray üzerinden menfaat sağlayan bir site...

en azından hem sabah hem hürriyet bu haberi verdi turkbasket.com da cimboma yakın dedi bu dkdn sonra bukadar duyulan bir transferin olmıyacağını sanmıyorum

Şimdi Kaya heyecanı sardı beni :) Bide onu almak gerekir. Ben onu takip ettim Galatasarayımıza gayse gibi yakışıksız kelimeler kullanıyorlar.Ömer Seymen arkadaşımızın bu konuda birşeyler yapmasını rica ederim.

Ersev TUT' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":20097]hüseyin beşok transferini galatasaray.com da duyurdu bu dakikadan sonra kolpa çıkacağını sanmıyorum darısı resmi sitede haberin yayınlanmasına

galatasaray.com'un hiçbir geçerliliği yok.gazete haberlerini toplayıp ,galatasaray üzerinden menfaat sağlayan bir site...[/quote:20097]

evet galatasaray.coma güvenmek gibi bir yanlışlık yapmyın sadece gazetelerden haberler konuluyo.ama hüsryin beşok büyük olasılıkla gs de çünkü bugün gerek hürriyet gazetesinde olsun diğer gazetelede olsun başka sitelerde olsun hep hüseyin gsde yazıyodu fakat ne gstv nede gs.org bi açıklama yapmadı.ama yakındır

mittcell . arvey.cünyt.murat.tufan.erdem.kaya.cemal .gaines.fatih.hüseyin.yabancı3.
bu takım kesin şampiyonluğa oynar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...