2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oluyor oluyor tblforum da söylemiş , benim içimden de olduğu geçiyor :) Hüseyin geldiğinde sorunlar ortadan kalkacaktır bence ! Bir , takımı sırtlayacak çok iyi şutör almamız kalıyor geriye.

Büyük ihtimal Avrupa Kupasında ve lig de sakatlanan yabancı oyuncu olursa onun yerine oynayacak.Ama tabii 4 yabancı kullanıp Federasyona ismini bildirmezsek sadece Avrupa da oynayacak.Bu gelecek olan son 2 yabancıylada bağlantılı.

Arkadaşlar sakin olalım:)
Resmi sitemiz açıklamadığı sürece hiç bir şekilde emin olmayalım...
H.Beşok şuan bize çok yakın bitti bitecek bu bilgi daha doğru.
K.Peker konusunda ben pek umutlu değilim ama kendimi ultra maxi züpperrrrr bir 3NUMARAYA hazırlıyorum....

Burak Barut' Alıntı:
Bu arada Onur abi şahittir bir gün rüya gördüm ve yabancı oyuncunun baş harfi G olacak demiştim ismi değişikti göremedim demiştim Yemin ederim belki siteye de yazmıştım :=) Durun ben bi uyuyıp geliyim Bundan 3 sene önce de Kaya Galatasaray'da diye görmüştüm ama kalkınca gülmüştüm Bugun o gun olmasın bu arada kendimden korkuyorum
Ben de hatırladım Burak söylediğini ama o doğaçlama gelmişti, Kaya için kendini zorlama bence :)
Burak Barut' Alıntı:
İyi bir hocayla oynayabilir.
Halil Üner gideli çok oldu Burak. Biliyorsun 1 seneyi aşkın süredir takımın başında Murat Hoca var 8) Bu da demek oluyorki sana göre takımın şampiyonluğa oynamaması için hiçbir sebep kalmadı :)

Re: 2007-2008 Transfer Sezonu.

Arkadaşlar HÜSEYİN BEŞOK transferi kesinleşti hayırlı olsun....

Hüseyin Beşok, (doğum 2 Ağustos 1975, İzmir) uzun süre Efes Pilsen formasını başarıyla giydikten sonra şu anda Fransa Ligi'nde forma giyen pivot basketbolcu.

Yine önemli basketbolculardan olan Faruk Beşok'un kardeşi olan Hüseyin Beşok, Efes Pilsen forması altında Koraç Kupası şampiyonluğu da dahil olmak üzere pek çok başarı yaşadı ve uzun süre milli takımın değişilmez pivot oyuncusu oldu.

İlk yurt dışı deneyimini 2001 yılında transfer olduğu Avrupa basketbolunun en önemli takımlarından Makabi Tel Aviv'de yaşayan Beşok, yabancı oyuncu kısıtlaması nedeniyle iki sezon yedek oturdu.

2003 yılında Hırvat takımı Sunce Sibenik'e transfer olmuş ancak burada sakatlığı nedeniyle forma şansı bulamamıştır. 2004/2005 sezonunda o dönem Erman Kunter'in çalıştırdığı ASVEL Villeurbanne'a transfer oldu. Uzun süredir kendini geliştirememekle eleştrilen Hüseyin Beşok'ûn Fransa kariyeri oldukça başarılı geçti ve ilk senesinde Fransa Ligi All Star maçına davet edildi.

2005/2006 sezonu başında önce Unics Kazan'la anlaştı. Ancak daha sonra bir diğer Fransa takımı Le Mans'a transfer oldu. Ancak Fransa'da iç transfer dönemi bittiği için hülle yöntemi ile önce İTÜ'ye transfer edildi gibi gösterilip, Le Mans'a gitmiştir.

2006/07 sezonunda yıllık 1.4 milyon avro karşılığında Polonya'nın Avrupa Ligi'nde mücadele edecek takımı Prokom Trefl Sopot ile iki yıllık anlaşma imzalamıştır.

Kariyeri [değiştir]* 1994-1995: Efes Pilsen

* 1995-1996: Efes Pilsen

* 1996-1997: Efes Pilsen

* 1997-1998: Efes Pilsen
TBL: 9 sayı ort., 4.6 reb. ort.

* 1998-1999: Efes Pilsen
TBL: 10.6 sayı ort., 7.8 reb. ort.

* 1999-2000: Efes Pilsen
TBL: 10.4 sayı ort., 10.5 reb.ort.
Euroleague: 11.2 sayı ort.

* 2000: Toronto Raptors tarafından yaz liginde denendi.

* 2000-2001: Efes Pilsen
TBL: 11.4 sayı ort., 7.1 reb. ort.
Suproleague: 11.7 sayı ort., 8.3 reb. ort.

* 2001-2002: Maccabi Tel-Aviv
Oynayamadı

* 2002-2003: Maccabi Tel-Aviv
Adriyatik Ligi: 7.0 sayı ort., 5.1 reb. ort.
Euroleague: 5.7 sayı ort., 3.1 reb. ort.

* 2003-2004: Sunce Sibenik
Sakatlığı sebebiyle oynamadı

* 2004-2005: Adecco ASVEL Villeurbanne
Euroleague: 13.2 sayı ort., 8.0 reb. ort., 2.2apg
French ProA Ligi: 11.8 sayı ort., 7.8 reb. ort., 3.0apg

* 2005-2006: Le Mans Sarthe Basket
ULEB Cup: 13.6 sayı ort., 7.2 reb. ort., 2.4 ast. ort., 1.3 top çalma

* 2006-2007: Prokom Trefl Sopot (Poland)
*2007-2008: Galatasaray Cafe Crown (Turkey)

Başarılar [değiştir]1996 Koraç Kupası Şampiyonluğu
1996 TBL Şampiyonluğu
1996 Türkiye Kupası şampiyonluğu
1997 TBL Şampiyonluğu
1998 TBL Finali
1998 Türkiye Kupası Şampiyonluğu
1999 TBL Finali
2000 TBL Finali
2000 Euroleague Dörtlü Final
2000 Cumhurbaşkanlığı Kupası
2001 Türkiye Kupası Şampiyonluğu
2001 Suproleague Dörtlü Final
2001 TBL Finali
2001 Avrupa Basketbol Şampiyonası Finali
2002 İsrail Kupa Şampiyonluğu
2002 İsrail Lig Şampiyonluğu
2002 Euroleague Yarı Final
2003 İsrail Kupa Şampiyonluğu
2003 İsrail Lig Şampiyonluğu
2003 Ardiyatik Ligi Finali
2004 Hırvat Ligi Yarı Final
2005 Fransa ProA Ligi All-Stars Maçı
2005 Fransa ProA Normal Sezon Liderliği
2005 Fransa ProA Yarı Final
2005 Fransa All-Star Maçı
2006 Fransa ProA Ligi Şampiyonluğu
"http://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%BCseyin_Be%C5%9Fok"'dan alındı

Re:

Volkan Ozger' Alıntı:
hüseyin besok hayırlı olsun galatasaray.com da yazıyosa artık olmamı ihtimali cok dusuk valla iyi transferler olmaya basladı !!!

yahu nedir bu galatasaray.com hayranlığı sizdeki. adam sizin sırtınızdan galatasaray ismini kullanarak para kazanıyo. haberlerin dogrulugu da cok tartısılır haberler. en kesin bilgiler her zaman galatasarayımızın resmi sitesinde olan galatasaray.org tadır. orda yazılmamış hiç bir transfer de benim için bitmemiştir kesin değildir..

Wikipedia'de kendin değiştirebiliyorsun bence de güvenilir kaynak değil . Transfer bu kadar basına yansımışken almamaları hata olur :? O yuzden almısızdır ;)

eyüb abi maxxx süperrr 3 numara isim olarak olamasada oynadıgı takımları de bılıyosan bizde heycanlanak hüseyin de resmen gs olmus eyüb abi nın dedigıne gore güzel günler yakın gıbı burak sole sende en iyisınden bir 3 numara gör rüyanda :D

Arkadaşlar H.Beşok transferi gerçekleşti.
Hayırlı olsun camiamıza.
Ayrıca ismimizi çarpık çurpuk yazan kartal basketçilerede selam söylüyorum!!!

takımımız oldukça güçlendi bu arada

PG: Avery-Cüneyt
SG:Yabancı(2)-Murat-Tufan
SF:Yabancı(3)-Erdem
PF:Gaines-Cemal
C:Hüseyin-Fatih

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...