2007 Beko All Star Oylaması Başladı

25 Mart 2007 Pazar günü İstanbul’da yapılacak Beko Basketbol Ligi 2007 All Star Maçı için oyuncu seçimi başladı.

İnternet oylamasıyla oluşturulacak All Star takım kadrolarına, Galatasaray Café Crown’dan 9 oyuncu aday gösterildi.

Oylamada, Galatasaray Café Crown’dan ‘Oyun Kurucu Guard’ mevkiinde Darrel Mitchell ile Mithat Demirel, ‘Skorer Guard’ mevkiinde Gerald Fitch, Murat Kaya ve Tufan Ersöz, ‘Uzun Forvet’te Jerry Holman ile Burak Sezgin, ‘Center’ mevkiinde ise Fatih Solak ile Cemal Nalga yer alıyor.

All Star takımlarına yine halk oyuyla belirlenecek antrenörler arasında, Galatasaray Café Crown Coach’u Murat Özyer de bulunuyor.

25 Mart’taki All Star maçında, Beko Basketbol Ligi’nin yerli ve yabancı yıldızları karşılaşacak. Basketbolseverler, o gün salonda görmek istedikleri oyuncuları, TBL resmi sitesine girip üye olarak seçebilecekler. Verilen oylar, antrenör ve basın mensuplarının tercihlerine dahil edilecek ve böylece 2007 Beko All Star Maçı'nın kadroları belirlenecek

http://www.tbl.org.tr/beko/allstar_2007.asp

arkadaşlar şu anki duruma göre her mevkide ülkerli oyuncular önde hemde açık ara farkla lütfen oy atalım all-star maçını ezikbahçenin antreman maçına dönişmesini engelliyelim

Kullandım oyumu hayırlı olsun bakalım.
Sonuçlara bakınca bazılarına şaşaırdım bazılarına şaşaırmadım açıkçası.
Mesela Antrenör oylamasında önde olan hoca kim hiç şaşırmadım.Tahmin edin bakalım?Kim?Evet Murat Özyer.En yakın rakibi Aydın Örs'e de hafif bir fark atmış.

Gelelim oylarıma;

Yerli Karma

Mithat Demirel
Murat Kaya
Cevher Özer
Kerem Gönlüm
Fatih Solak

Yabancı Karma

Darrel Mitchell
Geralde Fitch
Jan Jagla
Marcus Haislip
Rashard Griffit

Benim oylarım;

Yerliler

Cüneyt Erden
Murat Kaya
Mutlu Akpınar
Kerem Gönlüm
FAtih Solak

YAbancılar

DArrell Mitchell
Gerald Fitch
Brian Boddicker
MArcus HAislip
Erwin Dudley

KOç tabiki de Murat Özyer..

Yabancılar ne müthiş bi kadro oldu ya :D

Cüneyt Erden
Tufan Ersöz
Ersin Görkem
Kerem Gönlüm
Fatih Solak

Darrel Mitchel
Gerald Fitch
Miroslav Radosevic
Marcus Haislip
Erwin Dudley

arkadaşlar ben 7 farklı email adresiyle üye oldum ve 7 kere oy kullandım lütfen herkes aynı fedakarlığı göstersin
oy atalım aslanlarımıza

Erkan Gezen' Alıntı:
arkadaşlar ben 7 farklı email adresiyle üye oldum ve 7 kere oy kullandım lütfen herkes aynı fedakarlığı göstersin
oy atalım aslanlarımıza

yanlis bir düsünce bence. Hak eden katilmali oraya. maksat Basketbol adina eglenceli gecsin. Galatasarayimizin bir faydasi yok ki oraya oyuncumuzun gitmesinden. Ha Fitch mesela sapina kadar hak etti ama Mithat Demirel i de secmenin manasi yok yani sirf GS li diye. Neyse yinede herkesin kendi bilecegi is.

Hakan demirel I.clark bunlar hakediyorsa mithat demirel'de hakediyor all star olmayı!!!!

Yani Hakan Demirel ligin belkide Avrupa'nın en kötü şut atan guardı , ben o adamda gelecek bulanları anlamıyorum.Skor gücü olmayan bi guard en az 10 asistle oynamalı yani asisti de yok. Ümit milli takım neden 2. oldu iyi bi guardı olmadığı için neyse Cemal hariç kalanlara oy vericem ben.

Sırf Galatasaray'da oynuyor diye bir oyuncuya oy atılır mı yahu?Misal Mithat Demirel'in nesine oy vereyim şimdi ben?Onu oraya aday olarak kim koymuş asıl vahim olan durum bu aslında...

Kim performansıyla burayı hakediyorsa o alsın oyları...

Aktivasyon mesajı filan atıyorlar mı,sallama mail adresiyle oy verebilir miyiz?
edit:Aktivasyon mesajı gönderiyorlarmış üyelikte.Arkadaşlara haber vermek farz oldu.

arkadaşlar tamam gslilere atalımda.haislip duruken nasıl atayım hollmana adam hiçççç ama hiççç bişey yapmadı.dartez bile daha ii işler yaptı.
mithatta farksız sayılmaz.

Egemen Eski' Alıntı:
Sırf Galatasaray'da oynuyor diye bir oyuncuya oy atılır mı yahu?Misal Mithat Demirel'in nesine oy vereyim şimdi ben?Onu oraya aday olarak kim koymuş asıl vahim olan durum bu aslında...

Kim performansıyla burayı hakediyorsa o alsın oyları...

Pekı Semıh Erden hakedıyor mu ! :?