2008 - 2009 Altyapı

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray:45 Fenerbahçe:41 ( Küçük Bayan)

herkese merhabalar.... yıldız bayan takımımız artık grupta son ıkı macını oynayacak ve bundan dolayı takıp edemeyenler varsa bılgı gecmek ıstedım... su an takımımız tek maglubıyetle grup lıderı olarak sezona devam edıyor.. önümüzdeki ilk maç fenerbahçe ile caferağa spor salonunda oynanacak.fenerbahçe nin de tek maglubıyetı oldugundan kazanan takım grup lıderı olarak bıtırecek ve play off lar da avantajı elınde tutacak... maçın tarihi önümüzdeki hafta belli olacak... herkese verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim... sevgiler

Anıl hocam maçın tarihini bildirirseniz çok sevinirim. Buradan ya da başka yolla.

Olmadı Emre Sarp görev senin :)

Başüstüne müdürüm. :p

Maç 9 şubattan sonra olur umarım da, ben de İstanbul'da olurum.

Gökçe, Kerem, Şamil, Ömer katılım bekliyoruz. Önder Abi de olur belki.

Geçen Fener maçı güzeldi gerçekten. Biz yenince daha da güzel oldu.

Üniversite maçına ise hastaydım, gidemedik; ama bir sayıyla kaybetmişzi, o da güzel maç olmuş anlaşılan.

Gidiyoruz tabii, sosisli bekler.

Arka sayfada kaldı, tekrar yazayım:

Yıldız Bayan Takımımız kazananın grubu birinci bitireceği maçta Caferağa'da 13 Şubat Cuma günü 18:30'da Fenerbahçe'yle karşılaşıyor.

Çok çekişmeli ve düşük skorlu geçen ilk maçı Bayrampaşa'da 39-37 almıştık.

Çok sevindim ilgi gösterilmesine. Oyuncularımız kazanır kazanmaz onu bilemem; ama hepimizi tatmin edecek kadar mücadele edeceklerine inanıyorum.

Bu arada küçük bayan takım dün Üniversite'yi 46-43 yenmiş. Seri 2-0 oldu ve kuralı yanlış hatırlamıyorsam bir üst tura çıktık.

Kötü bir haberim var, maçı Yakacık Spor Salonu'na almışlar. Yine 13 Şubat Cuma günü 17'de oynanacakmış.

Gitmeyi çok istiyordum; ama çok zor şimdi.

İyi ki bir bakayım demişim foruma.
Öncelikle ben maçı bugün sanıyordum. İkincisi salon değişmiş.
Yakacık salonu nerdedir yahu.

Murat Abi, sehirrehberi.ibb'den baktım, bana oldukça uzak kalıyor.

Adresi kopyalayayım.

Cumhuriyet mahallesi zeytinlik caddesi seza sokak no 1 yakacık /KARTAL

Şu salon ve Bayrampaşa'nın yerine Caferağa gibi merkezi salonlar olsa keşke.

Hisarüstü'nden gitmesi en kolay salon karşıdaki Caferağa resmen.

Maçı ben de bugün zannediyordum, iyi oldu baktığım tekrardan.

Kartal'daki salonda bu sene, Saran Anadoluyla tekerlekli maçında karşılaşmıştık.

Avrupadan, 500T otobüsleriyle gidilebilir salona.
Kartal köprüsünde indikten sonra takriben bir 10 dakikalık yürüme mesafesinde.

Ne kadar sürüyor Kartal'a kadar otobüsle gitmek?

Ders kaydından sonra o günler boş olacağım aslında, yeniden gitmeyi düşünmeye başladım.

Başka gitmeyi düşünen var mı?

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Ne kadar sürüyor Kartal'a kadar otobüsle gitmek?

Ders kaydından sonra o günler boş olacağım aslında, yeniden gitmeyi düşünmeye başladım.

Başka gitmeyi düşünen var mı?
Trafik olmazsa 30-35 dakikada gidilebilir Sarp. Benim ders durumum göz önünde bulundurursak gelmem zor. Maç 6.30 da olsa gelebilridim.

Arkadaşlar Yakacık ulaşımı çok zor bir salon. Haberiniz olsun. Cuma maçımız olursa orada geliriz biz de mecburen.

Bu arada bugün Osman Erverdi Şenliği sona erdi. Minik Takımımız son maçını Beşiktaş'la yaptı. İlk çeyreği seyrettim sonucunu bilmiyorum ama iyi mücadele ediyordu bizimkiler. Özellikle uzunlarımız da forvet gibi oynayabiliyor, onlarda çok gelecek var diyebilirim. Ama şut yarışmasında başarılı olamadık. :)