2008 - 2009 Altyapı

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
anılcoach' Alıntı:
sevgili forum üyeleri,
3 senedir çok severek çalıştığım,armasını göğsümde gururla taşıdığım kulübümden gördüğüm lüzum üzerine 05.04.2009 pazar gününden itibaren ayrılmış bulunuyorum.Çalıştığım süre boyunca benden desteklerini esirgemeyen menajerlerim Sn.Mihriban Oğuz'a,Sn.Müge Erdem'e,Sn.Özge Alev'e; yardımcı antrenörüm Duygu Kaşıkara'ya,çalışma arkadaşlarım Murat Alkaş'a,Barış Akgün'e, Sinan Ömeroğlu'na,Efe Güven'e,Hasan Serbest'e,Murat Şimşek'e,Kerem Kekeç'e ve Murat Şengül'e ve tüm altyapı maclarımıza gelip bizi destekleyen tüm forum uyelerıne cok tesekkur ederım.... herkese sevgiler... yolunuz açık olsun....

Simdi gördüm, ne oluyor yahu? Neden???

Anıl Abimm.. =(=( asıl biz sana çok ama çok teşekkür ederizz..Bizim üzerimizde emeğin çok fazla. Bizi çok erken bıraktın daha ŞAMPİYON olcaktık..!Seninle bir daha çalışamicak olmak bize çok dokunuyor.. Seni çooo..k seviyoruz ve hepte sevicez.. Seni şimdiden çok özledik abilerin en güzelii..!! :'(

bütün oyuncularımı şimdiden çok özledim....şampiyonlugunuza benden cok inanan başka kımse olamaz....sizlerle calıstıgım ıcın cok mutluyum....iyiki varsınız... hepınızı cok sevıyorum ve cok opuorummm... takımların en güzeline sevgiler....

Yıldız Erkek takımımıza Manisa'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında başarılar dilerim ..

Yıldız bayan takımımız dün İstanbul Üniversitesiyle oynadıkları maçı kazanarak istanbul 3.cüsü olmuşlardır.Kendilerine Türkiye şampiyonasında başarılar dilerim.

3-4 maçlarını oynamak her zaman zevksiz olur ancak takım net bir galibiyet almış tebrikler.Şimdi şampiyonaya hazırlanma zamanı.

GetAttachment.aspx

GetAttachment.aspx

Şafak Abi'ye resimler için teşekkür ediyoruz.

Takımımıza da tebrikler, Türkiye Şampiyonası'ndan sonra da yüzleri böyle güler umarım.