2008-2009 Hazırlık dönemi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Olayı kırmak bozmak ezmek gibi yorumlama Mustafa.Burda herkes çabamızın adı Galatasaray diye bağırıp duruyor.Bu amaç uğrunda oyuncuyu küçük düşürücü ifadeler kullanıp onu üzmek ona bize ve galatasaraya birşey kazandırmaz.Ona destek olmazsak sene boyuncu başkaları senin Polat hakkında kullandığın ifadeleri Galatasaray için kullanabilir.
örnek

efes şampiyon
fenerbahce 2.
galatasaray 3 :) ....

Bu içini sinermi sevgili kardeşim? Bir destek olalım arkasında duralım cenlı gözle izleyip birşey göremezsek bizde hatalarını düzeltmesi için eleştiririz.

Galatasaray Cafe Crown, Ankara'ya Gidiyor

Sezonun ilk kampını Almanya'da yapan Galatasaray Cafe Crown, İstanbul'a döndü. Erkek basketbol takımımız, ikinci kamp için 3 Eylül 2008 Çarşamba günü Ankara'ya gidecek.

Ankara'da 4 Eylül günü Türk Telekom'la, 5 Eylül'de Casa TED Ankara Kolejliler ile karşılaşacak takımımız, ay ortasında Antalya'ya gidecek. 13 Eylül'de Antalya Büyükşehir Belediye, 14 Eylül'de de Kepez ile iki hazırlık maçına çıkacak.

Galatasaray Cafe Crown, ikinci yurt dışı kampını ise 19 Eylül'den itibaren Slovenya'da yapacak. 20 Eylül'de rakibimiz Helios, 21 Eylül'de Khimki, 23 Eylül'de Pivovarna Lasko olacak.

Galatasaray Cafe Crown, 25 Eylül Cuma günü İtalya'da Benetton Treviso'nun sezon açılışına katılacak.

______________________________________________________________ Bu maçları canlı izleyebileceğimizi sanmıyorum.Ama en azından gstv den tekrarı olmazmı acaba? :?

Mustafa Yanar' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown, Ankara'ya Gidiyor

Sezonun ilk kampını Almanya'da yapan Galatasaray Cafe Crown, İstanbul'a döndü. Erkek basketbol takımımız, ikinci kamp için 3 Eylül 2008 Çarşamba günü Ankara'ya gidecek.

Ankara'da 4 Eylül günü Türk Telekom'la, 5 Eylül'de Casa TED Ankara Kolejliler ile karşılaşacak takımımız, ay ortasında Antalya'ya gidecek. 13 Eylül'de Antalya Büyükşehir Belediye, 14 Eylül'de de Kepez ile iki hazırlık maçına çıkacak.

Galatasaray Cafe Crown, ikinci yurt dışı kampını ise 19 Eylül'den itibaren Slovenya'da yapacak. 20 Eylül'de rakibimiz Helios, 21 Eylül'de Khimki, 23 Eylül'de Pivovarna Lasko olacak.

Galatasaray Cafe Crown, 25 Eylül Cuma günü İtalya'da Benetton Treviso'nun sezon açılışına katılacak.

______________________________________________________________ Bu maçları canlı izleyebileceğimizi sanmıyorum.Ama en azından gstv den tekrarı olmazmı acaba? :?

klübe ve trt ye mail atma organizasyonu yapacaktık onu bugün yapalım ama bir taslak hazırlayalım aynı taslağı hepimiz trt ye ve kulübe yollayalım bence başarılı olma ihtimalimiz yüksek

TRT ye gönderilmek üzere şöyle bir taslak hazırladım
Aslında herkes birer taslak hazırlarsa aralarından en güzelini seçer ve yollarız

Herkes tarafından bilindiği gibi 4-5 Eylül 2008 tarihleri arasında Ankara da Ankara Turnuvası düzenlenecek
Bu turnuvaya Galatasaray Cafe Crown,Türk Telekom ve Casa Ted Ankara kolejliler profesyonel basketbol A takımları katılacak
Bu turnuvanın istenilirse naklen yayınlanabileceğini düşünüyoruz.Turnuvanın Ankara da olması ve turnuvanın adının Ankara Turnuvası olması sebebiyle naklen yayın için en doğru adresin sporun öncüsü olan TRT olduğunu düşünüyoruz

Biz Galatasaray Taraftarı olarak bu turnuvanın TRT tarafından naklen yayınlanmasını istiyoruz.
Saygılarımızla

Bunun turnuva olduğundan emin misiniz ?

Az önce TT den bi kaç kişiyle konuştum da antreman sahasında olacak büyük ihtimalle maç dedi. Orası da ufacık bi yer zaten. Öyle önemli bir hazırlık maçı gibi durmuyor yani.

Can Akan' Alıntı:
Aslında herkes birer taslak hazırlarsa aralarından en güzelini seçer ve yollarız

Herkes tarafından bilindiği gibi 4-5 Eylül 2008 tarihleri arasında Ankara da Ankara Turnuvası düzenlenecek
Bu turnuvaya Galatasaray Cafe Crown,Türk Telekom ve Casa Ted Ankara kolejliler profesyonel basketbol A takımları katılacak
Bu turnuvanın istenilirse naklen yayınlanabileceğini düşünüyoruz.Turnuvanın Ankara da olması ve turnuvanın adının Ankara Turnuvası olması sebebiyle naklen yayın için en doğru adresin sporun öncüsü olan TRT olduğunu düşünüyoruz

Biz Galatasaray Taraftarı olarak bu turnuvanın TRT tarafından naklen yayınlanmasını istiyoruz.
Saygılarımızla
Seninki gayet güzel bence abi.

Güzel olmasına güzelde Fahri Elmas ın dedikleri doğruysa böyle birşey yapamazlar.Eğer olacaksa ama bombardımana tutabiliriz trt yi.

Can Akan' Alıntı:

Saygılarımızla

bende gönderdim meili inşallah yayınlanır maçlar.

Fahri Elmas' Alıntı:
Bunun turnuva olduğundan emin misiniz ?

Az önce TT den bi kaç kişiyle konuştum da antreman sahasında olacak büyük ihtimalle maç dedi. Orası da ufacık bi yer zaten. Öyle önemli bir hazırlık maçı gibi durmuyor yani.
Kerem foruma Ankara Turnuvası yazdığı için ben öyle bir yazı yazdım.ben antrenman sahasında yapılacağını düşünmüyorum ama yinede Fahri Kardeşim in söyledikleri doğru olabilir
Biz ne olursa olsun TRT yi mail bombardımanı na tutalım.Ben şimdi bu olay için bir topic açıyorum o zaman daha etkili olur katılım çok olmalı tam anlamıyla bombardıman olmalı işte o zaman etkili oluruz

Kerem SEÇER' Alıntı:
Can,

Ankara Turnuvası için TRT ve kulübe mail atılabilir diye düşünüyorum. Olmadı salonda internet bağlantısı olursa canlı olarak yayınlarız. Olmazsa da not alırız, ayrıntılı bilgi veririz merak etmeyin.

Benetton maçının yayınlanacağını düşünüyorum ben. Triumph maçının da bizlere açılacağını. Bunlar ihtimaldi ama gerçekleşecektir. Ama kabul etmek gerekir ki bu seneki gelişmelerde önemli, ayrıntıların bize ve resmi siteye bildirilmesi gibi ;)

takım iyi gidiyor fakat cemal'in ben bu sene polattan daha çok katkı vereceğini düşünüyorum...dilerim bu sene cemal, geçen sene ettiğim lafları ağzıma tıkar paket yapar hatta :p