2008-2009 Hazırlık dönemi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Didin CimBom'u yendi: 82-76 Tarih: 30 Ağustos 2008 Cumartesi

Galatasaray Cafe Crown, Almanya'daki son hazırlık maçında Murat Didin'in Deutsche Bank Skyliners'a 82-76 yenildi.

Yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Galatasaray Cafe Crown, Murat Didin'in çalıştırdığı Deutsche Bank Skyliners'a 82-76 yenilirken Zizic'in 22 sayısı mağlubiyeti engelleyemedi.
Yarın İstanbul'a dönecek olan Sarı - Kırmızılılarda forma giyen oyuncular şu sayılarla oynad:
Erdem 0, Marshall 10, Zizic 22, Polat 0, Cüneyt 7, Hüseyin 6, Gurovic 20, Graves 5, Milojevic 6.

Okan BAKIR' Alıntı:
Didin CimBom'u yendi: 82-76 Tarih: 30 Ağustos 2008 Cumartesi

Galatasaray Cafe Crown, Almanya'daki son hazırlık maçında Murat Didin'in Deutsche Bank Skyliners'a 82-76 yenildi.

Yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Galatasaray Cafe Crown, Murat Didin'in çalıştırdığı Deutsche Bank Skyliners'a 82-76 yenilirken Zizic'in 22 sayısı mağlubiyeti engelleyemedi.
Yarın İstanbul'a dönecek olan Sarı - Kırmızılılarda forma giyen oyuncular şu sayılarla oynad:
Erdem 0, Marshall 10, Zizic 22, Polat 0, Cüneyt 7, Hüseyin 6, Gurovic 20, Graves 5, Milojevic 6.

çekişmeli bir maç olmuş sanırım..Gurovic'in performansı memnun edici..3 maçtada 20 üzeri attı sanırım..birinde 19 olabilir =) ama yerli oyuncularımızdan daha çok performans almalıyız..ama takım daha yeni yeni rayına oturuyor.ya da oturacak..abi şu Polat'a da sayı attırsınlar yahu.3 maçtır hep sıfır yazıyor adamın yanında =) gerçi geçen maç -2 sayı atmıştı değil mi Faruk abi ? =)

hazırlık maçlarındaki performansımız bu sezon yerli sıkıntısı çekeceğimizin resmidir.murat özyer in dediği gibi diğer takımlardan sisteme uymayan 1 değil 2 oyuncu alırsak bu problem hallolabilir.ama 3 maçta gurovic in performansı beni mutlu etti. ;)

Skyliners şampiyonluk hedefleyen bir takım ve hazır takım. Yenilgi normal bir sonuç. Ama ben açıkçası Gurovic'in istikrarı ve bu maçta Zizic'in sayılarına sevindim. Çünkü izlemedik ama Zizic'in topla buluşturulması bizim için çok önemli.

Yerliler konusunda da katılmaktan başka birşey yapamıyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar pırlanta gibi 5 yabancı oyuncumuz var, bu beni çok umutlandırdı, Graves ve Marshall beklenilenin üzerinde bir performans veriyorlarmış, Avrupalı yabancılarımız zaten tartışmaya gerek yok.

Peki bu ne anlama geliyor, yıldız oyuncu alabilmek için aldığımız rol oyuncuları, yıldız çıktı :) :)

Biraz erken öttüm, izlemeden öttüm, ama bu değerlendirmeleri izleyen birinden öğrendim.

Kilit nokta yerlilerimiz, burada Levent Topsakal devreye giriyor, Levent hoca kişisel idmanlar yaptırarak bu sorunu çözecek göreceksiniz.

Bu sene daha iyi bir Murat, daha iyi bir Cüneyt, vede çok daha iyi bir Cemal ve Erdem izleyeceğiz kısaca yerlilerimiz bu sene kendilerini ispatlayacaklar.

Bu yazımı bir kenara not alsın herkes.

Hüso zaten iyiydi :)
İnşallah dediğin gibi olur abi ama şu anda hiç öyle görünmüyor.Ben özellikle Erdem,Murat ve Polat tan çok şeyler bekliyorum abi.
Bu site işi çok ama çok iyi oldu gerçekten,inşallah gerçekleşir.

Gurovic 3 maçda 60 sayı attı yani her maç 20 sayı ortalama ile oynuyor bu performansı sürdüğü sürece bizim geçen sezon çok istediğimiz devamlılığı olan skorer bulunmuş olur . Zizic in gitdikce daha çok sayı atması (10-12-22) bizim takım içindeki uyumun başladığının bir göstergesidir . Öncedende sölediğim gibi bu maçlar değil Ankara'da yapılan maçlar bizim için daha aydınlatıcı olacaktır .

Zizic'e boyalı bölgede indirdiğin her 3 topun 2sinde sayı garanti vardır. Ama kullanmak lazım.

Süre-skor

Marshall Strickland: 10 (28 dk.)
Cüneyt Erden: 7 (30 dk.)
Antonio Graves: 5 (26 dk.)
Erdem Türetken: 0 (5 dk.)
Milan Gurovic: 20 (30 dk.)
Polat Kocaoğlu: 0 (7 dk.)
Dejan Milojevic: 6 (18 dk.)
Andrija Zizic: 22 (28 dk.)
Hüseyin Beşok: 6 (25 dk.)

Zizic'in önceki iki maçta az süre alması gerçi 20 dakika çokda az değil ama ziziçin daha fazla süre alması lazım, ziziç gibi bi oyuncudan maksimum istifade edilmesi şart. guroviçin gerçekten bi standardı var hemde baya yüksek bi standart onuda görmek güzel. Faydalı bi kamp oluyo hissediyorum bunu :)

Güzel gidiyoruz güzel sorun yok.Tek soru işareti Polat'ın henüz hiç katkı vermemiş olması.
Ankara'da ki maçlarda gerçek takımımı görmek istiyorum ;)

Guroviç alayına inat yazmaya devam ediyor...

Marshall'a laf söyleyenlere selam yolluyor her maç ;)

kerem dostum;

bizim ankaradaki maçları izlememiz farz oldu dediğin gibi ankara turnuvası için trt ye ve kulübe mail atalım ve takımımızı izlemek için taraftar olarak elimizden geleni yapalım

bunun için bir mail taslağı hazırlansın bütün arkadaşlarımız bu maili kulübe ve trt ye yollayalım organize bir şekilde hareket edelim ki herhangi bir problem çıkmasın.bence bu mail organizasyonunu yaparsak başarıya ulaşma yani takımımızı canlı izleyebilme şansımız oldukça yüksek olabilir