2008-2009 Hazırlık dönemi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Eğer antreman sahasını görseniz burda kolay kolay yayın olmaz. Ben dün TT nin genç takım hocasına sordum da net bişey söyleyemedi burda olur büyük ihtimal dedi. Yarın burda TT nin sezon açılışı var 11 de.
O ara sorarım yarın saat ve yer açısından net bişey söylerim.

Fahri Elmas' Alıntı:
Eğer antreman sahasını görseniz burda kolay kolay yayın olmaz. Ben dün TT nin genç takım hocasına sordum da net bişey söyleyemedi burda olur büyük ihtimal dedi. Yarın burda TT nin sezon açılışı var 11 de.
antrenman sahasında değil de şunu paşa paşa telekom un salonunda yapsalar

Can Akan' Alıntı:
[quote="Fahri Elmas":1lwbgp2g]Eğer antreman sahasını görseniz burda kolay kolay yayın olmaz. Ben dün TT nin genç takım hocasına sordum da net bişey söyleyemedi burda olur büyük ihtimal dedi. Yarın burda TT nin sezon açılışı var 11 de.
antrenman sahasında değil de şunu paşa paşa telekom un salonunda yapsalar[/quote:1lwbgp2g]

İnşallah öyle olur tv de yayınlar. Ama plan yapmadılarsa 2 gün içinde TRT onu zor ayarlar.

Belki yeri degil ama.. Son günler GSTV'de sürekli bizim takimimizin antreman klibini yayinlaniyor. Yabanci bir rock sarki caliniyor o anda.. birisi biliyormu hangi sarki oldugunu?

Dev maç kapalı kapılar ardında

Yarın karşılaşacak Galatasaray Cafe Crown ve Türk Telekom seyirci ve basına kapalı oynanacak.

Galatasaray, özel maç için yarın Ankara'ya geliyor. Beko Basketbol Ligi'nin iddialı iki ekibi Galatasaray Cafe Crown ile Türk Telekomspor, yarın Ankara'da karşı karşıya gelecek. Atatürk Spor Salonu'ndaki tadilat nedeniyle Türk Telekomspor'un salonunda oynanacak karşılaşma iki takımın karşılıklı anlaşması sonucu taraftara ve basına kapalı olarak gerçekleşecek. Karşılaşmanın saat 14.00'de olması bekleniyor...

KAYNAK : basketdergisi.com

Cuma günkü CASA TED Kolejliler maçı saat 17:00'de TOBB ETÜ-TED Ankara Kolejliler Spor Salonu'nda oynanacak. Maça seyirci alınacak.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Cuma günkü CASA TED Kolejliler maçı saat 17:00'de TOBB ETÜ-TED Ankara Kolejliler Spor Salonu'nda oynanacak. Maça seyirci alınacak.
Kerem dostum o kadar mail attırdım o kadar çabaladım.Ben Adana da oturuyorum biliyosun keşke canlı yayın olsa da ben ve ankara dışındaki bütün renktaşlarım izleyebilse
bu yayın olayı çok zor olmasa gerek.yeterki kulüp biraz istekli olsun
mesela 9 eylülde antalya bşb-deustchebank skyliners maçı ntvspor dan naklen yayınlanacakmış

mustafakaya' Alıntı:
Dev maç kapalı kapılar ardında

Yarın karşılaşacak Galatasaray Cafe Crown ve Türk Telekom seyirci ve basına kapalı oynanacak.

Galatasaray, özel maç için yarın Ankara'ya geliyor. Beko Basketbol Ligi'nin iddialı iki ekibi Galatasaray Cafe Crown ile Türk Telekomspor, yarın Ankara'da karşı karşıya gelecek. Atatürk Spor Salonu'ndaki tadilat nedeniyle Türk Telekomspor'un salonunda oynanacak karşılaşma iki takımın karşılıklı anlaşması sonucu taraftara ve basına kapalı olarak gerçekleşecek. Karşılaşmanın saat 14.00'de olması bekleniyor...

KAYNAK : basketdergisi.com

Evet antreman sahasında olacakmış. Ben de sordum bugün burda olacak saat 3 gibi falan olur dediler. Seyirciye kapalı ama zaten 50 kişi anca alır orası.

Bu arada hava atar gibi olmasın ama ben casa macına gidiom...Ama bu bilet işini giriştemi ayarlıcaz lütfen biri cvp yazsın bilgisi olan..

Bilet falan yok. TOBB Ekonomi Üniversitesi'ne geleceksiniz. TED Kolej-Galatasaray hazırlık maçına geldim diyeceksiniz, gireceksiniz :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bilet falan yok. TOBB Ekonomi Üniversitesi'ne geleceksiniz. TED Kolej-Galatasaray hazırlık maçına geldim diyeceksiniz, gireceksiniz :)
Çok teşekkürler Kerem abi bu saatten sonra bize maça gitmek düşer.
Gideceğim... :)

İsteyen varsa ben cok merak ettiginiz oyuncuların istatitiklerini tutabilirim...Valla şahsen ben gurovic ve polatı cok merak ediyorum..