2008-2009 Hazırlık dönemi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Umut bilen biri olsa cevap verir herhalde değil mi? :)

Seyirci alınmasa bile gidip canlı yayın yapma ihtimalim var ;)

Galatasaray-102
Bremen-94
Cüneyt-24 dk 3 sayı

Erdem:22 dk 5 sayı

Marshal:38 dk 10 sayı

Ziziç:23 dk 10 sayı

Polat:23 dk 0 sayı

Hüseyin:30 dk 11 sayı

Gurovic:39 dk 21 sayı :)

Teoman:7dk 0 sayı

Graves:47 dk 30 sayı :)

Milojevic:23 dk 12 sayı:)

Oyun tam 3 kez uzatmaya gitmiş, sonunda 102-94 kazamışız.

Gurovic, Milojevic ve Zizic normaldir. Daha da iyi olacaklardır. tabi skora göre yorum yapmak zor. Önemli olan uyumu sağlamak. Bilgi için teşekkürler Eyüp Abi. Yerli rotasyonun genişlemesi ile daha iyi olacağız...
Graves'e gelirse zaten adam kendini imza töreninde belli etmişti... :)

Cüneyt'in ağrıları var sanırım oynamamış. Marshall'ın süresi ondan fazla diye düşünüyorum. Hüseyin'in bu dönemde 30 dk. çıkarması güzel. Ama sanırım Graves-Gurovic ve Hüseyin ilk 5'in değişmez oyuncuları olacak.

Bu arada rakip o kadar da güçlü değil ama bizden daha hazırlar. İlk maçımız da olduğu için bir önemi yok.

Ayrıca rakiplerle maçların günleri değişti sanırım.

Galibiyet her zaman Galibiyettir.İlk hazırlık maçında aşağı yukarı takımın oynayacağı oyunda belli oldu.Uzun rotasyonunu çok iyi ayarlamış teknik ekip bravo.Cüneyt'in Murat Kaya'nın katılımları olacak bu kadroya ayrıca Teoman'ı da sahaya sürerek ona şans vermesi de ilk maç için artıdır benim için.
Güzel çok güzel ...

Eyüp Abisi Küçük Onurum siteyi takip etmediği için bilmiyor.Teoman Örge Alpella'dan geldi abisi. ;)

eyüp bey benim daha yeni okuduğum yazıda bugün Menorca ile oynayacağımız yarın şehrin takımı bremen ile yapacağımız yazıyordu eminmisiniz bugün bremen ile maç yaptığımızdan ? teşekkürler

oyuncu surelerini hesapladigimizda 20-25 dakikalik eksik var. acaba altay ve alican da mi sure aldi macta? bir diger dikkatimi ceken nokta, marshall + teoman ayri ayri sahada olsalar da 45 dakika ediyor, en azindan 10 dakika kadar oyun kurucu oynamis graves anlasilan. bu da graves'ten zaman zaman guard olarak yararlanacagimizi gosteriyor. strickland ve cuneyt'ten birinin sakatlanmasi gibi kotu ve olasi senaryoda murat'in da gecen seneki top getirme konusundaki sorunlarini hatirlayinca oldukca endiseleniyordum, en azindan graves'i bu bolgeye kaydirabilecegimiz bilgisi rahatlatti beni.

Doğan sanırım ya yanlış okudu hoca elindeki kağıttan bize, ya bilgiyi yanlış verdiler maçla ilgili yada günü değişti. ;)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Cüneyt oynamış düzelttim.

Semih Cetin' Alıntı:
oyuncu surelerini hesapladigimizda 20-25 dakikalik eksik var. acaba altay ve alican da mi sure aldi macta? bir diger dikkatimi ceken nokta, marshall + teoman ayri ayri sahada olsalar da 45 dakika ediyor, en azindan 10 dakika kadar oyun kurucu oynamis graves anlasilan. bu da graves'ten zaman zaman guard olarak yararlanacagimizi gosteriyor. strickland ve cuneyt'ten birinin sakatlanmasi gibi kotu ve olasi senaryoda murat'in da gecen seneki top getirme konusundaki sorunlarini hatirlayinca oldukca endiseleniyordum, en azindan graves'i bu bolgeye kaydirabilecegimiz bilgisi rahatlatti beni.

ben yazana kadar iletiyi duzeltmissin abi, gormedim. o halde kotu senaryoda endiselenmeye devam ediyorum !!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Galatasaray-102
Bremen-94
Cüneyt-24 dk 3 sayı

Erdem:22 dk 5 sayı

Marshal:38 dk 10 sayı

Ziziç:23 dk 10 sayı

Polat:23 dk 0 sayı

Hüseyin:30 dk 11 sayı

Gurovic:39 dk 21 sayı :)

Teoman:7dk 0 sayı

Graves:47 dk 30 sayı :)

Milojevic:23 dk 12 sayı:)

Oyun tam 3 kez uzatmaya gitmiş, sonunda 102-94 kazamışız.
Dostum Eyüp çok güzel haber.inşallah takımımız her geçen gün daha da iyi oynayacaktır
Graves geldiğinde bir çok arkadaşım ona şüpheli bakıyordu.Ben de demiştim ki bana güvenin Graves Robert Hite tan çok yetenekli bir oyuncu demiştim ben yanılmayacağımı biliyordum.inşallah graves sizlerin aklındaki soru işaretlerini bir nebze de olsun gidermiştir

Hepinize iyi geceler

hazırlık maçı olsada marshallın 8 asist yapması çok güzel

Güzel bilgiler sağolun arkadaşlar...
Polat için de kötü oynamış demek, eğer maçı izlemediyseniz, bence haksızlık. Basketbol sadece sayı demek değildir. Hiçbir istatistik olmasa bile savunması ile önemli bir etki yaratmış olabilir takıma. Sadece attıkları sayılar ile değerlendirmeyelim lütfen oyuncuları...