2008-2009 Sezonunda Ayhan Şahenkteyiz

Arkadaşlar seneye Ayhan Şahenkte hem erkeklerin hemde bayanların maçlarında ciddi bir kalabalık olmazsa kimse kusura bakmasın sonra bazı şeyler olmuyor diye. Aslatepeye salon, daha iyi sponsor, daha iyi transferler gibi isteklerde bulunmadan önce takımlarımıza sahip çıkıp daha iyi şartları hakettiğimizi gösterelim.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar seneye Ayhan Şahenkte hem erkeklerin hemde bayanların maçlarında ciddi bir kalabalık olmazsa kimse kusura bakmasın sonra bazı şeyler olmuyor diye. Aslatepeye salon, daha iyi sponsor, daha iyi transferler gibi isteklerde bulunmadan önce takımlarımıza sahip çıkıp daha iyi şartları hakettiğimizi gösterelim.

Abi kadro kalitesine bağlı olarak bunun sayısı artacaktır fakat malesef kız takımının seyircinin artması için ne yapmak gerekir ciddi ciddi oturup konuşulmalı bence.Kız takımına geçen sene seyirci sayısı bakımından çok haksızlık yapıldı.Bu sene de aynısının olacağını düşünmek istemiyorum..
Erkeklere gelince İpekçi'de daha kalabalık olurduk gibime geliyor .

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Hüseyin Karaçil":2pd3987m]fener maçı bari ipekçide oynansın.12.000 kişilik salon full dolar.

Böyle bir hakkımız varsa ki hiç sanmıyorum kullanılmalıdır bencede .[/quote:2pd3987m]

2 sezon önce bütün maçlar a.cömertteydi.ama fb maçını ipekçide oynamıştık.

Onur Yavuz' Alıntı:
Hasarlı ve gecikmeli de olsa basketbol şubemizde gönlümden geçenler olmaya başlıyor ...

Mesela abi biz halen olup biten bişey göremedikte bayan takımı hariç hoca desen aynı salon desen aynı fark nerde?

Cevdet Akay' Alıntı:
Numaralıya 3.000 adet basketbol kombinesi verildi , nasıl böyle bir karar çıkar anlamıyorum. :(

İnsanlar bırak maçlara gelmeyi , hediye olarak verilen kombineleri teslim bile almıyorlar dogru dürüst.En az 4 5 hafta Şahenk'in girişinde büfenin karşısında bir masada elinde bir kutuyla bekleyen bir çocuk olacaktır yine.

Bence en iyisi oldu. Numaralı'dakilere 3000 kombine verilmiş olabilir ama onların en fazla 3te 1i gelir maçlara. Ayhan Şahenk'teki maçların havası çok güzel oluyor. Baskıyı kurabiliyorsun ayrıca.

Hakan Durusel' Alıntı:
Bence en iyisi oldu. Numaralı'dakilere 3000 kombine verilmiş olabilir ama onların en fazla 3te 1i gelir maçlara. Ayhan Şahenk'teki maçların havası çok güzel oluyor. Baskıyı kurabiliyorsun ayrıca.

iyide onların 3te1 gelse ne olucak ki sonuçta gelebilecek maksimum kişi 600 gene bu işten bizler zararlı çıkacağız

abi kadikoyde oturuyorum burdan oraya gitmek iskence vapura bin ordan minibuse bin senede anca bir mac sole mecidiyekoyun oraya bi stat yapsalar basket macından cıkıp futbol macına

ben fazla yorum yapmam ama ayhan şahenkte oynayacağımızı öğrenince yazayım dedim..

neden istanbulun bir ucundaki salon tercih ediliyor anlayamıyorum...

ahmet cömert için standartlara uymuyor deniliyor.... peki ya abdi ipekçi... şehrin ortasında bi salon neden tercih edilmiyor... fnerbahçe neden kullanıyorda biz neden kullanmıyoruz.. bakırköyden ve civarından gelen taraftarlar ayhan şahenk e gidene kadar abdi ipekçiye 2 kere giderler....

yönetim ne olursa olsun bence abdi ipekçiyi seçmeli....