2008-2009 Sezonunda Ayhan Şahenkteyiz

peki madem ayhan şahenkte oynayacağız hangi akla hizmet futbolda kombine alanlara basket maçı kombinesi dağıtıyolar.Bu nasıl bir düşüncedir allah aşkına.Tamda kafama abdi ipekçide oynarsak kombine alma fikri yatmışken. :(

Şayet A.İpekçi'de oynasaydık A.Şahenk'e gelen taraftarın en az 3 katı taraftara oynayacaktık, yazık oldu.

Onur UNCU' Alıntı:
Yeni sezonla alakalaı tek güzel gelişme şu ana kadar...

Kendi açından mı ? Yoksa taraftarımız açısından mı ?

Kendi açındansa bilemem orasını..

Ama tarafatr açısından yeni sezonla ilgili eziyetlere bir yenisi daha bu salonla beraber eklendi Onur.

İnanamıyorum ya.Bu ne saçmalık.Gördü bütün Avrupa boş tribünlere oynadığımız ama halen Ayhan Şahenk diyoruz.Türkiye'nin en iyi salonu ve mekanı olarak en iyisi olan salonu değilde normal bir salonu tercih ediyoruz.Pes doğrusu.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Şayet A.İpekçi'de oynasaydık A.Şahenk'e gelen taraftarın en az 3 katı taraftara oynayacaktık, yazık oldu.

Bu rakamları neye dayanarak yaratıyorsunuz?

Varsayımınızı doğru olarak kabul ettiğimizde Şahenk'in 4 katı büyüklüğünde ve sahaya uzaklığı 3 katı mesafede olan ve en büyük 2 rakibimiz olarak görülen takımların yıllardır maçlarını oynadığı salonda oynamanın Şahenk'te oynamaktan daha büyük 1 avantaj olduğunu ciddi anlamda düşünüyor musunuz?

1 kez daha denemek istiyorum varsa cevabınızı merak ettiğimden.

1-Bu rakamları neye dayanarak yaratıyorsunuz?

2-Varsayımınızı doğru olarak kabul ettiğimizde Şahenk'in 4 katı büyüklüğünde ve sahaya uzaklığı 3 katı mesafede olan ve en büyük 2 rakibimiz olarak görülen takımların yıllardır maçlarını oynadığı salonda oynamanın Şahenk'te oynamaktan daha büyük 1 avantaj olduğunu ciddi anlamda düşünüyor musunuz?

Kaan DURAN' Alıntı:
1 kez daha denemek istiyorum varsa cevabınızı merak ettiğimden.

1-Bu rakamları neye dayanarak yaratıyorsunuz?

2-Varsayımınızı doğru olarak kabul ettiğimizde Şahenk'in 4 katı büyüklüğünde ve sahaya uzaklığı 3 katı mesafede olan ve en büyük 2 rakibimiz olarak görülen takımların yıllardır maçlarını oynadığı salonda oynamanın Şahenk'te oynamaktan daha büyük 1 avantaj olduğunu ciddi anlamda düşünüyor musunuz?
Senin gibi insanlara verecek cevabım yok.
Mutlu ol cevap veremedim.

Bu taraftarın tek isteği GS'nin kendine ait bir sahası olması, ama olsun biz gene bu sene sabrederiz. Yeterki transferler düzgün olsun, saha fazla önemli değil...

valla geçen sene küçükyalıdan her maça geldim bu sene bostancıya taşındım kısmetse gene her maça giderim artık kendi salonumuz yapılana kadar farketmez napalım az cefa çekmedik olimpiyata futbol maçlarına giderken burası gene iyi valla

arkadaşlar ipekçide oynarsak daha fazla taraftar gelir çünkü orası daha merkezi ama tribün sahaya uzak ve baskı kurmak zor olur şahenkte dipdibe
olduğundan az taraftarla bile rakip baskı altına alınıyor..
o nedenle bence şahenk daha iyi yani doğru karar...

İstanbul da yaşamıyorum, ne şahenki ne de ipekçiyi bilmem ama salon konusunda daha evvel Artvinliler gecesinde tv de izlediğim Bağcılar olipki önermiştim ama doğrusu orayıda bilmem. Yani ne diyim kendi salonumuza sahip olmadığımız sürece bu tartışmalar sürer gider. İnşallah bir şampiyonluk görmek için yeni salonu beklemeyiz.

hayırlısı diyorum ama içimden buraya yazılmayacak neler diyorum anlatamam arkadaşlar ayhan şahenk ha istanbulun diğer ucu neyse artık bari bomba transferler olsunda salon öyle biraz daha dolsun inşallah aslantepeyede salon oooo oooo kimbilir kaç yıl sonra yapılır nese

Ayhan Şahenk olayı riske girmiş arkadaşlar. Efes Pilsen lig maçlarını büyük ihtimalle orada oynayacakmış. Bizden de zaten Efes de oynayacak diye çok büyük para istemişler.

A.Şahenk salonu diyen arkadaşlar lütfen dikkatli okuyun!!

Arkadaşlar A.Şahenk yönetimi salonu bize kiralamak istemiyor, geçen sene bir çok maçta bizi pembe koltuklara oturtmak istememişlerdi herkes hatırlasın.

Geçen sene o salona 250.000 usd ödendi ve ayrıca yaklaşık 70 usd ise kırdınız döktünüz parası aldılar.

Geçen sene polisin bile üzerimize yönlenmesinde a.şahenk yönetiminin parmağı vardı.

Şimdi gelelim son bombaya!!

A.Şahenk yönetimi Daçka ya efesin sponsor olmasıyla beraber bizi istemediğin söylemiştir, ayrıca efesin lig maçlarını bu salonda oynaması söz konusu.

Kısaca sahiplerinin yöneticilerinin sürekli bize zorluk çıkardığı bu salonda hala oynayalım diyormusunuz???

Herkes bence bir silkilensin A.İpekçi de en küçük maçta 2500-3000 kişiye oynayacağımıza kendini inandırsın buna çabalasın, taaakii ASLANTEPE YE SALON YAPILINCAYA KADAR!!!