2008-2009 TBL Şampiyonu Efes Pilsen

Emre sözüm sana değil hep sana denk geliyor kusura bakma. Tam iletiyi yazdım bir de baktım sen de yazmışsın. Geneledir sözüm.

Bizi diğer forumlardan ayıran özelliklerimizden bir tanesi de rakiplerimize gösterebildiğimiz saygımız ve argo ibarelerden arınmış bir platforma sahip olmamız sanırım. Bu konuda ne değişti anlayamıyorum. Rakibin ismini doğru kullanmamalar, ulanlar,lanlar,k.ymalar,b.klar gırla gidiyor, Maşallah!

Turgay Demirel:
Basketbolda bir çete var. O da sen ve Aziz Başakanın. Yazıklar olsun.Çete vardı da neden iki yıldır Fener'in şampiyonluğuna müsade ediyor. Yazıklar olsun..

Alperen Kaplan' Alıntı:
Emre sözüm sana değil hep sana denk geliyor kusura bakma. Tam iletiyi yazdım bir de baktım sen de yazmışsın. Geneledir sözüm.

Bizi diğer forumlardan ayıran özelliklerimizden bir tanesi de rakiplerimize gösterebildiğimiz saygımız ve argo ibarelerden arınmış bir platforma sahip olmamız sanırım. Bu konuda ne değişti anlayamıyorum. Rakibin ismini doğru kullanmamalar, ulanlar,lanlar,k.ymalar,b.klar gırla gidiyor, Maşallah!

Alperen senin bu centilmenliğin bigün beni öldürecek
:p

Şakadır şaka!..

Bu röportajın masa başında hazırlandığını umut ediyorum. Yoksa böyle federasyon başkanına gülerler. 18 sene bir kurumun başında olacaksın ve oradaki yasal olmayan oluşumları bitiremeyeceksin. O zaman sen ne işe yarıyorsun demezler mi?

Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Erdem Abi iltifat mı idi küfür mü idi anlayamadım ama sağol... :)

Anladım aslında da, bakma işte... :p

Yok iltifat gerçekten..napalım biz sinirlerime hakim olamıyoruz arada yada uslubumuz biraz sert veya argo..napalım bizlerde ailenin asi çocuklarıyız
:)

Haber masa başı haberi değilse ne yaptın sen başkan?
Aziz Yıldırımdan daha fenerli konuşmuş hayretler içinde kaldım sanki fenerbahçe yöneticisi :oops:
fenerbahçenin rakibini suçlayan,rakibinin antrenörünü suçlayan,hakemi suçlayan,fenerbahçeye toz kondurmayan bir federasyon başkanı mı olur?
Bunları yapan fenerlidir..
Yok yok buna fenerasyon denir..

Ben demiştim Alperen' e çok centilmensin diye, yok estagfurullah demişti :) Adam örnek taraftar aslında :)

Neyse Alperen benim içim de kalır demezsem kusura bakma. :) Şimdi Kaya' ya küfredenlere soruyorum. Kim kimin...?

Tebrikler efes bilsen seneye atarsın artık iki üç oyuncu bize. :p

Alperen Kaplan' Alıntı:

Alıştım artık Alperen :p
Şaka bir yana bizim bu şampiyonluğa sevinmemiz gerçekten yönetimimizi düşündürmeli!!!

Fenerasyon başkanımız bu röportajı yalanlamazsa bundan sonra olabileceği tek sorumluluk Fenerbahçe Basketbol Şube sorumluluğudur. Yanarım yanarım Efes'e yanarım. Bu muameleyi Galatasaray görseydi yer yerinden oynardı. Ufaktan dayak yediler. Adamların umrunda değil.

5169_1185229513869_1322190728_30494070_7850416_n.jpg

Tebrikler Efes'e... Dün maçtan sonra ki olaylara ne yalan söyleyim sevindim herkes onların ne mal olduğunu anlayacak diye Bakalım aptal federasyon ne ceza verecek ? O eşkıyanın Kaya'ya saldırması normal aslında. Onun performansı çok koydu onlara. :ehue O aptalı yere attığı ve maçta çok iyi performans gösterdiği için bir tebrikte Kaya'ya... :)

Yaşananları hoş görmemiz veya tasvip etmemiz söz konusu dahi olamaz. Ancak büyük taraftarımızın arasına karışıp bu istenmeyen olaylara sebebiyet verenlerin, aynı bilinçle hareket etmediklerini de söylemek zorundayız.

Fener'in açıklamasından bir bölüm.

Ne kadar utanmaz adamlar ya salonun yarısı parkeye indi hala taraftarımızın arasına karışan falan diyolar. Ne yani aslında sizin taraftarınız böyle şeyler yapmazda araya giren Galatasaraylı provakatörler mi yaptı olanları şakamısınız arkadaş kabahatinizle oturun bari saçma sapan açıklamalar yapmayın.

En az Galatasaray Şampiyon Olmuş Kadar Sevindim.Benim için Basketbol'da artık bir numara Efes Pilsen.Önümüzdeki yılda Şampiyon Olacaklarına ve Avrupa'da Başarı yakalayacaklarına yürekten inanıyorum.