2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut erdem' Alıntı:
Malik bize geldigi seneki malik mi:?
yani oyunu aynımı
gecen seneki istatistikleri
17 dakika ortalamayla 10 sayi 2 asist ortalamalarina sahip
2 sayilik atislari %62
3 sayilik atislari %41
serbest atislarda %86 ile atiyor
malik bildigimiz malik cok yuzdeli sokuyor ve rol oyuncusu olmayda ogrendi
ve hapoel holon u sampiyon yapan son saniye basketini atti

ya bu gece nöbete mi başlasak ne...geçe sene lincoln nöbetlerini az tutmadık

Jenkins, Penn ya da Marcus Brown... Kesin Efes'te oynamış, Can'ın yazdıklarından cıkarıyorum bu sonucu. Hoş Jenkins ve Brown ne kadar 1 ne kadar 2 numara tartısılır...

murat ozyer transferde yanlizca arkasina baksa bu is biter malik , hite , fitch , owens , graves bu 5 yabanciyi transfer etsek ve 2 yerli transfer ve elimizdeki 4 sozlesmeli oyuncuyla cok iddiali oluruz bahsedilen butceyide asmaz bu oyuncular ama nedense bu bizde hep var iyi olan gider malik'e murat ozyer'in bakis acisi zamaninda fatih terim'in felipe'ye baktigi gibi !!!

Her ne pahasına olursa olsun Charles Gaines takımda tutulmalıydı..

Onun gibi çok yönlü bir uzun oyuncuyu bulmak zor,hele ki bu vakitte çok zor..

Tugay Aktepe forumdaki en sevdigim insandır...niye ama bilmiyorum.....
Yorumlarınıda severim.....

Tugay kardeşim...Kim geliyor guard olarak sence?

Bide senin düşünceni alalım?

Umut erdem' Alıntı:
Tugay Aktepe forumdaki en sevdigim insandır...niye ama bilmiyorum.....
Yorumlarınıda severim.....

Tugay kardeşim...Kim geliyor guard olarak sence?

Bide senin düşünceni alalım?

Renktaş sevgin için teşekkür ederim,çok naziksin. :)

Bilgimin olmadığı konularda pek yorum yapmayı sevmem aslında ama yine de birkaç görüşüm var oyuncular hakkında.

Daha öncede belirttiğim gibi Darrel Mitchell yaşı itibariyle ve ligimizi tanıyan bir guard olarak görev yapabilir.Ayrıca bizden ayrıldığı süreden itibaren 2 ayrı takımda forma giydi.Biri Euroleague takımı,diğeri ise ULEB Cup takımıydı..

Tecrübe kazandığına inanıyorum..

Tugay bilmiyorum dikkatini cektimi ama..darell mitchellin en sevdigim özelligi 1 e 1 kaldıgında pozisyon kesinlikle basket foul olarak biterdi...dünyada bunu yapan sayılı oyunculardan bence..

Umut erdem' Alıntı:
Tugay bilmiyorum dikkatini cektimi ama..darell mitchellin en sevdigim özelligi 1 e 1 kaldıgında pozisyon kesinlikle basket foul olarak biterdi...dünyada bunu yapan sayılı oyunculardan bence..

Dee Brown hızı ile rakiplerini yarı sahada geçip turnike atıyordu.
Mitchell ise bire birde rakibini geçip turnike atıyordu.Çok da hoşuma giderdi turnikeleri..

Ben bu sene sonunda guard konusunda Dee ile Mitchell'ı karşılaştırdığımda tercihimi Darrel tarafından kullanırdım.

Ayrıca dediğim gibi Avrupa'ya gitti ve 2 ayrı takımda az da olsa tecrübe kazandı..

Umut erdem' Alıntı:

hatirladigim kadariyla telekom deplasmaninda 15 te 1 gibi bir sut yuzdesiyle oynamisti buna bos pozisyonda smac yapmak isterken kacan smacta dahil ama 2. yari toparlanmisti ve graveslede iyi anlasiyorlardi huseyinle ayni sekilde bir uyum yakalayabilirler.

tabii suda var gecen senenin en iyi iki guardi finalde oynadilar ve bu sene yoklar simdi bu sansi iyi degerlendirip maca cikmadan ismiyle bile korku salan bir guard almaliyiz. ikinci olarakta pivot diger pozisyonlarda piyasada cok sayida oyuncu var ve ufak mevlalarla bu transferler yapilabilir ama oncelikle guard ve size en az 2.10 olan bir pivot !!!

walla!ne yalan söyleyin seckin kardeşim...tugaya katılıyorum....ama benim yorumumda şu...mitchelle tanıyoruz neler verip veremiyecegini biliyoruz...şunuda söyleyim mitcell bize gelirse eski mitcel gibi gelmez..daha iyi gelir...kısacası şunu diim ben sana kardeşim...

-dobie,sticland, gibi isimler gelio...mitcell hepsinden yetenekli..

Oyuncu geçen sene oynamış Mitchell'ı tartışmayın.

Dobie, Strickland, Brasswell, Woolridge olabilir.

Kanımca son kararım Dobie :)

Umut erdem' Alıntı:
walla!ne yalan söyleyin seckin kardeşim...tugaya katılıyorum....ama benim yorumumda şu...mitchelle tanıyoruz neler verip veremiyecegini biliyoruz...şunuda söyleyim mitcell bize gelirse eski mitcel gibi gelmez..daha iyi gelir...kısacası şunu diim ben sana kardeşim...

-dobie,sticland, gibi isimler gelio...mitcell hepsinden yetenekli..

ben bu isimlerinde olucagini dusunmuyorum bunlar sadece soylenti. genel menajer bu yuzden getirildi ama ilk izlenimlerim onlarin agirligi guardtan once 5 numaraya cunku fulkeredeki uzunlara bakarak transfere sekil veriyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...