2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bence guard pozisyonundaki sıkıntımızı geçen sene almanya şampiyonu alba berlin li oyuncu julius jeenkins ile doldurabiliriz muhteşem bir oyuncu hem skorer hemde asist yapabilen taraftarları attığı bir üçlükle coşturabilen bir oyuncu fb li solomon gibi ama bence ondan hem daha iyi hemde sorunsuz inşallah alırız ama şöyle bir sorun çıkabilir alba berlin bu sene eurolig de oynayacağı için bize soğuık bakabilir ama alınırsa çok iyi iş çıkarır.Almanya liginde 18.2 sayı 2.9 ribaunt 2.8 asist 1.2 top çalma 1.8 top kaybı 2 sayılık atışlarda yüzde 57.8,3 sayılık atışlarda yüzde 42.0,serbest atışlarda ise yüzde 81.4 gibi muhteşem istatistikler yakaladı.Ayrıca bu sene uleb cupta 17.9 sayı 3.1 ribaunt 2.8 asist 1 top çalma 1.6 top kaybı 2 sayılık atışlarda yüzde 51.1,3 sayılık atışlarda yüzde 34.2,serbest atışlarda ise 80.9 ile oynadı.Yönetime duyurulur.Araştırmalara devam ediyorum şimdi de 3 ve numaralı oyuncu arıyorum.Bulduğumda inşallah size duyururum.Hayırlı akşaölar herkese.

Mitchell hiç de fena olmaz guard bölgesine..

Yaşı itibariyle bizde oynadığı sezona göre oynadığı takımlar doğrultusunda daha tecrübeli bir oyuncu olmuştur.

Dobie oyun kurucu olarak Perry'den daha iyidir, Perry zaten sg den donme pg ama yine de bana Perry gibi geliyor. En iyi ucuz oyuncu(?) (ucuz olacagını sanmam ya) Ayrıca umarım Mitchell degildir guardımız.

Javtokas mı? :) Can G.Saray tarihinin en unlu oyuncusu dediyse de javtokas olmaz herhalde, Can su abdli olmayan oyuncunun pozisyonunu soyleyebilir misin? Genelde 4 ya da 5 gibi tahmin etmiş millet...

Sırp ya da Hırvat bekliyorum ben... M.Ozyer amerikalı dısında oyuncu alır mıydı :)

Umut erdem' Alıntı:
evet

baktm baya bi...

gs nin isteklerini bence karşılar..

bence küçük takımın skoreri olur perry şampiyonluk hedefse olmamalı eğer diyorlarsa türkiyeye aşina fln penn diyorum daha iyisi yok çünkü anlatılan şekilde biiri gelcekse. Horace jenkinse de razıyım en azından avrupa deneyimi var

berkancatal' Alıntı:
Umut erdem' Alıntı:
evet

baktm baya bi...

gs nin isteklerini bence karşılar..

bence küçük takımın skoreri olur perry şampiyonluk hedefse olmamalı eğer diyorlarsa türkiyeye aşina fln penn diyorum daha iyisi yok çünkü anlatılan şekilde biiri gelcekse. Horace jenkinse de razıyım en azından avrupa deneyimi var
gelse cok tartisilacak olsada ben malik dixon i isterim

Umut ağabey sen ismi sorunca bende bir bakayım dedim. Sayı ortalaması yaklaşık 16. Baktığım site de sadece sayı istatistiği vardı. Bize karşı 7 sayı atmış birde Fülkere karşı 8 sayı atmış diğer bütün büyük maçlarda çok iyi oynamış. Fiba cupda All Star olmuş falan falan. Bizim isteklerimizi karşılar mı, bilmiyorum ama büyük ihtimalle bu oyuncu alıcağız gibi bir his var bende.

Aslında şuan da Banvit'in guardlığını yapan Crispin'i gerçekden isterdim formamızı giymesini. Cüneyt Erden'in daha istikrarlı şut atan ve içeri sağlam penetre eden versiyonu.

Birde Dilerim o Avrupa'lı Tarıq Kirksay'dir bomba transferdir, Galatasaray'ımızın da alabileceği bir oyuncudur.

Umut erdem' Alıntı:
Arkadaşlar şunu yürekten söylüyorum henry dobie =allen ıversen
tek eksigi sutunun allen ıversendan düşük olması...
bence bi form tutarsa avrupanın sayılı guard larından eminim...
scoonie penn ise tam bi takım oyuncusu onu alamayız gibie geliyor ama...
stickland filan düşünmeden alınır bedava sayılır...henry dobie de aynı bedavaya alınır..ama penn öle bedavaya gelmez onu söyleyim...

Bide dünkü transfer haberini veren arkadas yarın gazetelerde sitelerde görürsünüz filan dedi..ama hic bir yerde yok...işallah balon haber degildir..

Yazmıcaktım ama allen iverson dobie esit demek gücüme vede zoruma gitti ayıp sixers taraftarı olarak vede takımama cok büyük emek vermis biri olan iversona ayıp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...