2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kasun ismi idaa edilmiş . Daha ulebcupda gelecegi belli olmayan bi takıma Kasun gibi Eurolige seviyesinde bir oyuncunun gelecegini sanımıyorum ..!

ee meşur bomba patladı mı :p

Ahmet Aydogan' Alıntı:
Bence son 15 yılın en ünlü oyuncusu solda resmini kullandığım Lloyd Daniels idi, müthişti.
Darrell Mitchell şampiyonluğa oynayan bir takımın sorumuluğunu kaldıracak karakterde değil bence.
Yaşı müsait olanlar bilir, bir ara Brian Tolbert gelmişti, müthiş üçlük atardı, takımı da fena oynatmazdı hani. Kız arkadaşı Türkiye'ye transfer olduğundan sene içinde gelmişti takımımıza. Geçen sene İsrail'de oynamış galiba.
Ünlü ama Amerikalı olmayan Eurolig oyuncusu olup milli takımda da oynayan???
Gianluca Basile, Alvertis, Dejan Tomaseviç, Denis Marconato veya Kornel David ???

Ahmet bey dediğinize katılıyorum. zaten ben de dün aynı şeyi yazdım. lloyd Daniels Galatasaray'a gelmiş en ünlü oyuncuydu. Parkelerde Jordan neyse sokaklarda Lloyd Daniels odur die bi laf vardı. ama çok sorunlu ve kariyeri düşüşe geçmiş bir oyuncuydu.

Benim duyduğum isim hepimizi şaşırtacak okuduğum yazılara bakılırsa çünkü bu oyuncunun ciddi Euroleague kariyeri var ve bizim ulebte gruplara kalacağımız belli değil.

Terrell Lyday olmasın Can?

Bu arada forumda adı gecen, Lamayne Wilson Asvel'den Nancy'e, Holon'lu Eric Campbell de Asvel'e transfer olmuş. İki oyuncu da forumda istenen oyunculardı. Baska bahara kaldı...

Bu arada H.Holon hakikaten dagılıyor, Malik ya da Elton dusmez mi payımıza...

Can peki şimdiye kadar tutturan oldu mu? :)

ALLAH razı olsun beşiktaş o da efese gitseydi herkes ligden cekilirdi.... :) :) :)
Basketbolda geçtiğimiz sezon şampiyonluk kovaladığı ligde ve Avrupa?da maddi sıkıntılar yüzünden umduğunu bulamayan, sezon bitimiyle teknik ve idari kadrosu adeta ?dağılan? Beşiktaş Cola Turka, ayağına gelen kısmeti tepti.

Cola Turka?dan aktarılan beş yıllık ödenek ?bir çırpıda? futbola harcandığı için basketbol şubesi büyük sıkıntılar yaşayan siyah - beyazlı kulüp, Hırvat pivotu Sandro Nicevic?in bonservisi için Efes Pilsen?in yaptığı 500 bin dolarlık teklifi geri çevirdi. Nicevic?in, kalmayı düşünmediğini ve ayrılma talebini bildirmesine karşın Beşiktaş yönetimi geri adım atmayınca, devreye İtalyan kulübü Benetton Treviso girdi. Statü gereği sadece Türkiye?de başka bir kulübe gittiği zaman bonservis bedeli olan, yurt dışına transferinde ise serbest kalan Nicevic de, yaşanan sıkıntı üzerine Benetton?a ?bedelsiz? imzayı attı. Böylece Beşiktaş Cola Turka, oyuncuyu Efes Pilsen?e yar etmediği gibi, kasasına tek kuruş girmeden Hırvat pivotu Benetton?a adeta ?hediye etmiş? oldu.

Ve haciz geldi !

Bu arada, bayan basketbol takımı oyuncularının geçtiğimiz sezondan kalan alacakları için başlattığı icra takibi son aşamaya geldi. İnfaz memuru ve alacaklı vekillerin, faiziyle 250 bin YTL?yi aşan tutar için haciz işlemini gerçekleştirmek üzere Akaretler?deki kulüp binasına gittikleri öğrenildi.

Melvin Booker da Virtus Bologna ile anlaşmak üzereymiş :(

Bize gelmiş olsaydı çok iyi olurdu.
Bakalım bugün açıklama olacak mı? Hepimiz bekliyoruz.

Bence diğerlerininde 1 numarada dar kalması ki Telekom pusuda birisi düşşe hemen saldıracaklar bizimde onlara ayak uydurmamız gerektiği anlamına gelmemeli.Onlarla mücadele edeceksek mutlaka belirli bölgelerimizin ağır basması gerekir ki 1 numara bu iş için en güzel yerdir.Sağlam bir isim getirirsek çoğu maça ezik değil eşit başlamış oluruz.

can bari sunu soyle su dakikaya kadar bu isim forumda yazildi yada yazilmadi de zaten hemen hemen hepsi yazildi 100 tane aday var bu kadardan bisey olmaz !!!

Hadi be arkadaşlarım...Çocuk oyuncagımı...Kimse söyleyin şu basketbolcuyu....Ben gece söyleyin dedim...Bazı arkadaşlar öglen acıklarlar dediler...öglen oldu...Kimle ilgileniyosak söyleyinde bitsin bu çile...

ya beyler yeter ya geçen sene hanginiz burdaydınız resmen nöbet tutuyorduk...bu forum başkadır arkadaşlar adam iyi kötü bişiler anlttı işte daha ne istiyorsunuz telekom girsin devreye de kapsın adamı mı istiyorsunuz bu mu istediğiniz...açıklanmıyorsa açıklanmıyor gidelim mert uyguç'u murat özyer'i ve pembe gömlekli adamı dövelim mi?biraz sabredin arkadaşlar bu konu yüzünden daha fazla tartışma yaşamayalım can da sinirlenip bir daha duyduğu hiç bir ismi size az ya da çok yerine hiç anlatmassa noolcak bi düşünün beyler ona göre davranın biraz da sakin olun tartışmamızın bize bi kazancı yok o kadar forum kpatıldı kimse akıllanmadı

Ve Nusret Beykoz'da Tarih: 10 Temmuz 2008 Perşembe
Galatasaray'da geleceği parlak olan Nusret Yıldırım'ın Beykoz'a gönderilmesi şaşkınlık yarattı.

Beko Basketbol Ligi'nden düşen Beykoz transfer çalışmalarını devam ettirirken Galatasaray'ın genç oyuncusu Nusret'i kadrosuna katarak büyük bir iş başardı. Ancak Sarı - Kırmızılıların bu kadar yetenekli bir ismi 3 yıllığına başka takıma göndermesi sürpriz bir gelişme olarak nitelendirildi. Yeniden 1. lige dönmek isteyen Beykoz bir yabancı oyuncu alarak transferi kapatacaklarını açıkladı

Geç kalındı diyorsunuz ama lig de geç başlayacak bu sene o yüzden sabırsız olmak yerine isimler belli olduktan sonra eğer beğenmezsek eleştiriyaparsak daha doğru olur kanısındayım,biraz daha sıkın dişinizi arkadaşlar...

Bence kasun efesle işi bitirdi gibi ama tam net değil yalnız forumda ismi geçen lyod ve tolbert isimleri geçiyor bu saatten sonra bu takıma takım oyuncusu lazım zaten çok sorunumuz var birde sorunlu oyuncularla uğraşamayız kasunu çok istemiştik ama kısmet zaten ilk üç şimdiden belli gibi bekleyelim görelim

kasun süper bir zun ya nba patentli sert iri içeriyi kapatır ayak oyunları da gelişti
sakatlanmasa barca hayatta göndermezdi zaten bir de orlandoda brian hill hiç şans vermedi ketum insan brian hill :shock:

Ee Murat Özyer altyapının en önemli oyuncusunu Beykoza yollayarak herkesin dediği Altyapılara önem veren bir koçumuz var imajına kara kalem çalışması yapmıştır.

He belki vasattır Nusret, o zaman Altyapıda ki gelişmeden de söz edemeyiz değil mi?

Nusretin hangi sebeble gönderilmiş olduğunu bilmiyorum ama alt yapıya ne kadar önem verdiğimizin bir göstergesidir BRAVO tebrik ediyorum ne kadar sağlam bir alt yapımız var o kadar çok oyuncu verdik ki A takıma nusret gibi bir yeteneği takımda yer bulamadık diye beykoza veriyoruz tebrikler . Şimdi alt yapıya şunu yaptı böyle çalıştı diyenlere gereken cevabı vermiş oldular .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...