2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ewt 4 numaranın dış sut olarak en az iceri kadar iyi olması gerek bence
eğer bu mantıkla giderlerse iyi bir oyuncuyu daha alırıs gibime gelio

4 numara için şunları söyledi özyer 'point guard zekası olan basketbolu iyi bilen tecrübeli bir 4 numara alıcakmışız ayrıca owens ın dönme ihtimali varmış

Sedat Unal' Alıntı:
salomon hala fb'demi?

-solomon gitti arkadaşlar daha neyi konuşuluyor...

-emir,vidmar,kinsey,marques,

yabancıları bunlar white ın yerine de aynı pozisyonda avrupadan bi oyuncu alcaklarmış....

gecen menejerleri bi yerde konustuydu orda duydum..

Murat İnal' Alıntı:
Kesin lafını kullanamam şu an ama büyük ölçüde anlaşmışlar.

4 numara da Prkacin olabilir sanki.
murat özyer 4 numaramız pg bilgisine sahip 1 avrupalı 4 numara olacak dedi bu bencede prkacin olabilir
bu seneki söylemlerini beğendim yabancı bütçemizi artırdık kaliteli yabancılar alacaz dedi
bu sene şampiyonluğu istiyoruz ligde final oynamazsak başarılı sayılmıyorsunuz dedi
istediğimiz 4 numarayı alamazsak chris owens kalabilir dedi
kapatırkende ayrıca nur abi saygılar dedi bence nur germen görewde olsaydı çok iyi olurdu basketbol bilgisi sağlam

Hımmmm.. Engin ATSÜR iyi bir tercih olabilir ama fizik olarak pek iyi değil,sutu ve saha görüşü iyi olan bir isim ve geçen yılda İtalya da tecrübeler edindi olumlu buluyorum bu hamleyi.

4 Numara Avrupalı tercihide getirilecek isim çok önemli Zizic'i destekleyen bir isim olabilir.

Alper Gülgen' Alıntı:
4 numara için şunları söyledi özyer 'point guard zekası olan basketbolu iyi bilen tecrübeli bir 4 numara alıcakmışız ayrıca owens ın dönme ihtimali varmış
Owens'ın dönme ihtimali mi varmış ?

Geçen sezon takımın alayı Power forvetti zaten :)

Neden Bu takım 3 numara düşünmez ?

Zizic Cimbom'uzda..

Murat Özyer onayladı..

Zizic bu ligin(avrupa) en çok rütbeli kişisi..
Panatinankos'dan gelecek..

5.8 ile bitirmiş..En yüksek 26 atmış..10da 10 ile EuroLeague'de..

Çok yerinde transfer..Çünkü bütün zencileri yolladık..

arkadaslar ENGİN ATSÜR'ü transfer ettikmi kesin olarak yoksa bi temenni mi cevaplarsanıs sevinirim bir yerde göremedim de ondan sordum?

Owens ın kalmasını istiyorum...Çünkü gs de kalırsa kendini özel hisseder.bütün yabacılar gitti ben kaldım diye...vede fazla öz veriyle oynar..

Euroleague'de geçtiğimiz sezonlarda hiç kaçırmadan üst üste en fazla serbest atış atma rekorunu (17) eline geçirmiştir.Ozellikle saha içinde çok yüzdeli atışlar kullanan Zizic iyide ribaunt alır. :)

Engin Atsür olayı gerçekse bende Amerikan Futboluna başlıyorum :)

Bu arada Engin'in Cücü'den daha iyi guard olduğunu düşünmüyorum.

Avrupa işi iyidir de atletik bir takım olmak zorundayız.

1 avrupalı alırsak 2 Abd'li alırız ki yabancı guardın çok üst düzey olması lazım ayrıca Hüseyin, Tufan, Engin gelirse3 oyuncumuzun her an rotasyona gireceği düşünülürse 5 yabancı gerekiyor bize.

hüseyin polat cemal
zizic yabancı
yabancı erdem
tufan murat yabancı
süper yabancı engin

4 Numarada Owens en son tercihtir öyle düşünüyorum.Mutlaka 1.veya2. isim gelecektir tercihlerden.Oyun zekası yüksek birisini istiyorlar bu güzel bir seçim takım aynı anda 2 pasör ile oynamış ve daha kolay sayıya gitme imkanı olmuş olur.

PG olarakda bütçemiz arttı daha iyi yabancılar alacağız dediğine göre artık o tahmin dönemi geride kaldı o söylenenlerin hiç biri olmayacaktır.Öyle umuyorum.Umarım PG olayında da kalburüstü birisini getiririz.

Şampiyonluk(muş) hedefimiz????

Burak Barut' Alıntı:
Engin Atsür olayı gerçekse bende Amerikan Futboluna başlıyorum :)

Bu arada Engin'in Cücü'den daha iyi guard olduğunu düşünmüyorum.

Avrupa işi iyidir de atletik bir takım olmak zorundayız.

1 avrupalı alırsak 2 Abd'li alırız ki yabancı guardın çok üst düzey olması lazım ayrıca Hüseyin, Tufan, Engin gelirse3 oyuncumuzun her an rotasyona gireceği düşünülürse 5 yabancı gerekiyor bize.
benmde endişem o yönde avrupalı almak iyi hoşta pota altı çok yumuşak olursa çok acı çekeriz ve bence 1 ve 2 numara tercihleride çok önemli

murat abi (inal) engin olayı doğru mu yahu lütfen söyle bir de bize ilk haberi veren bi arkadaş vardı isim açıklamadan süper bir avrupalıyla anlaştık pg ise tatışılabilir demişti o arkadaş o bildiği pgyi açıklasa olmaz mı artık

pg olayında nolcak yaw kaliteli birini alalım solomon süper olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...