2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alper Gülgen' Alıntı:
ayrıca bu efeste bizim ilgilendiğimiz tüm oyuncuları istiyor zizici efes te istiyormuş inş. zizic olayı kaya gibi olmasın

Sana şu kadar söylüyorum...Artık kaya olayına benzetmez dedehayır bence...o zaman istifa eder..

Umut erdem' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":3h5kqzgv]ayrıca bu efeste bizim ilgilendiğimiz tüm oyuncuları istiyor zizici efes te istiyormuş inş. zizic olayı kaya gibi olmasın

Sana şu kadar söylüyorum...Artık kaya olayına benzetmez dedehayır bence...o zaman istifa eder..[/quote:3h5kqzgv]

dedehayır gaza gelip söyledi ismi bence ama bu iş burdan dönmez

--------------------------------------------------------------------------------

Panathinaikos'un serbest bırakabileceği basında yer alan 28 yaşında 2.07 boyundaki Hırvat pivot Andrija Zizic, Hırvat ligine dönmeyi düşünüyor.

2003-05 yılları arasında 1.5 yıl Cibona Zagreb forması giyen Andrija Zizic, daha sonra Barcelona, Olympiacos ve Panathinaikos gibi dev kulüplerin formasını giymişti. Panathinaikos ile 2007'de Euroleague şampiyonu olan Zizic'in adı Maccabi Tel Aviv ile de anılıyor. Andrija Zizic bu yıl Euroleague'de 5.2 sayı, 1.7 ribaunt ortalamaları yakaladı.

Kaynak:basketbolhaber

Maccabi vaz geçmiş anlaşılan, Galatasaray'ı Maccabi'ye tercih edeceğini sanmıyorum

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":3lui70bz]4 Numarada Owens en son tercihtir öyle düşünüyorum.Mutlaka 1.veya2. isim gelecektir tercihlerden.Oyun zekası yüksek birisini istiyorlar bu güzel bir seçim takım aynı anda 2 pasör ile oynamış ve daha kolay sayıya gitme imkanı olmuş olur.

PG olarakda bütçemiz arttı daha iyi yabancılar alacağız dediğine göre artık o tahmin dönemi geride kaldı o söylenenlerin hiç biri olmayacaktır.Öyle umuyorum.Umarım PG olayında da kalburüstü birisini getiririz.

Şampiyonluk(muş) hedefimiz????

Bence o yedekti Ali. Ve ben Dobie yada Woolridge olabilir diyorum Türk yapılıp.[/quote:3lui70bz]

Kerem,eğer öyle bir seçim yapılacak olsa idi ben istemeyerekte olsa Woolridge derdim.Hem ligi çok iyi biliyor,hem pasörlüğü iyi ve ısınırsa da iyi işler yapıyor.

Dobie,daha artistik ve takım oyunundan uzak gibi duruyor bana.

oo şutör ve pasör 4 nuamrayla da anlaştık dedi demi dedehayır yarın ikisi birden açıklanır en kariyerli 5 numara ve genç türkiyede
4 numara da öyle olacak inşallah 1 numarada 2 numarada 3 de

Sedat Unal' Alıntı:
basket dergiside acıkladı alındı die oraın haberleri güvenilir oluyor hrehal kesin gibi bisi
renkdaş sen ne diyorsun
1. basket dergisi güvenilir değil
2. ahmet dedehayır açıkladı ordan alıyorlar olay yüzde99
3.ilk açıklayan da gscimbomdur

berkancatal' Alıntı:
Sedat Unal' Alıntı:
basket dergiside acıkladı alındı die oraın haberleri güvenilir oluyor hrehal kesin gibi bisi
renkdaş sen ne diyorsun
3.ilk açıklayan da gscimbomdur

biliyorum olayın tüm ayrıntılarını ilk acıklayan cimbomumuz

ben basketdergisinin güvenilir bir kaynak oldugunu bu forum üyelerinin önceki yorumlarına dayanarak söyledim:)

[/quote]
renkdaş sen ne diyorsun
3.ilk açıklayan da gscimbomdur[/quote]

ben basketdergisinin güvenilir bir kaynak oldugunu bu forum üyelerinin önceki yorumlarına dayanarak söyledim:)[/quote]

üslübum biraz kaba olmuş kusra bakma basketdergisini kaynakları genelde forumlar oluyor çünkü forumlarda zaten 1-2 kişi öğreniyor haberleri.

Transferler devam ederse aynı şekilde finali efesle oynar şampiyon oluruz

engin tufan polat cemal erdem hüso türk oalrak çok da yeterli olmasalar yabancılar öyle 1.sınıf olursa şampiyonuz

renkdaş sen ne diyorsun
3.ilk açıklayan da gscimbomdur[/quote]

ben basketdergisinin güvenilir bir kaynak oldugunu bu forum üyelerinin önceki yorumlarına dayanarak söyledim:)[/quote]

üslübum biraz kaba olmuş kusra bakma basketdergisini kaynakları genelde forumlar oluyor çünkü forumlarda zaten 1-2 kişi öğreniyor haberleri.

Transferler devam ederse aynı şekilde finali efesle oynar şampiyon oluruz

engin tufan polat cemal erdem hüso türk oalrak çok da yeterli olmasalar yabancılar öyle 1.sınıf olursa şampiyonuz[/quote]
engini kesin aldıkmı?

murat ozyer 4 numarayi tarif ederken resmen prkacin'i tarif etmis efesin eski oyun kurucusu gibi oynayan prkacin bencede iyi olur diger bir ozelligi hakemleri tehsir altina aliyor ve cok tecrubeli hite ve owens'a karsi inanilmaz bir tutkum var insallah en aindan owensla anlasilir engin atsur bana gore cucu'den daha iyi cunku takimi oynatiyor ve cok fazla sorumluluk almiyor dikkat ettiysenizde murat ozyer 4 numaradan oyunu kurmak istiyor zamaninda oktay hocanin yaptigi gibi

engin - yabanci
murat - yabanci
erdem - tufan
zizic - owens(prkacin)
cemal - polat - kaptan huseyin !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...