2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alper Gülgen' Alıntı:
bence 3 numaraya adam lazım sizce?

İki senedir 3 numaraya adam bulamadık ve eksikliğini çok yaşadık.Bence Owens kalabilir orta mesefa şutları genelde iyiydi.Fakat Gaines bu sene özlenecek gibi his var içimde keşke onu Türk yapabilsek.

5 yabancı hakkını kullanmazsak ve gene sene ortasında getirirsek unutun başarıyı Zizic Kral değil ona da top atacak adamlar olmalı.

Alınacak oyuncu hem 3 hem de 4 numara gibi olursa sorun yok ama onu da bizimkiler bulabilir mi soru işareti .

Ali Demirci' Alıntı:
4 Numarada Owens en son tercihtir öyle düşünüyorum.Mutlaka 1.veya2. isim gelecektir tercihlerden.Oyun zekası yüksek birisini istiyorlar bu güzel bir seçim takım aynı anda 2 pasör ile oynamış ve daha kolay sayıya gitme imkanı olmuş olur.

PG olarakda bütçemiz arttı daha iyi yabancılar alacağız dediğine göre artık o tahmin dönemi geride kaldı o söylenenlerin hiç biri olmayacaktır.Öyle umuyorum.Umarım PG olayında da kalburüstü birisini getiririz.

Şampiyonluk(muş) hedefimiz????

Bence o yedekti Ali. Ve ben Dobie yada Woolridge olabilir diyorum Türk yapılıp.

Deniz Baskın' Alıntı:
hüseyin polat cemal
zizic yabancı
yabancı erdem
tufan murat yabancı
süper yabancı engin

polat kocaoğlu ve cemalin çok çok az oynatılcağını ve 5 numara rotasyonumuzu hüso ve zicicden olacağını tahmin ediyorum

4 nuamraya çok kaliteli gelcekse cemal ve polat kocaoğlu rotasyonuyla olur

3 numaraya 2 numaraya ve 1e de kaliteli transferlerle şampiyonluk olabilir

Bütçe zorlanmalı ama bjk gibi olmamalıyız bjk bence rezil oldu ve bu sene daha da beter olacaklar ama onlarda demirörren varken mantıklı bi hamle beklemek mantıksızlık

Prkacin olursa 4 değil 5 olur,Zizic 4 olur..

Kaldı ki tek bacaklı,hantal ve yaşlı Prkacin'e de ihtiyaç yok açıkçası..

Başka bir takımla anlaşmıştı sanki Prkacin..

Ali Demirci' Alıntı:

şu haberlere sinir oluyomah be ahmet dedehayır açıklamasaydı keşke imza atıldıktan sonra açıklasaydı üfff olmazsa çok kötü olur

4 nuamra hem pasör hem de şutör olacak nikolic prkacin karışımı gibi sank

3 numaraya ve 2ye yabancı düşünülyor mu

murat abi kusra bakma ama kaynağın sağlam mı :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":1tlse9s6]bence 3 numaraya adam lazım sizce?

İki senedir 3 numaraya adam bulamadık ve eksikliğini çok yaşadık.Bence Owens kalabilir orta mesefa şutları genelde iyiydi.Fakat Gaines bu sene özlenecek gibi his var içimde keşke onu Türk yapabilsek.

5 yabancı hakkını kullanmazsak ve gene sene ortasında getirirsek unutun başarıyı Zizic Kral değil ona da top atacak adamlar olmalı.

Alınacak oyuncu hem 3 hem de 4 numara gibi olursa sorun yok ama onu da bizimkiler bulabilir mi soru işareti .[/quote:1tlse9s6]
burak bence kesinlikle 3 numaraya ihtiyaç var 4 oynamasına gerek yok britton gibi 3.5 numara olmasın :) savunması sağlam bir 3 numara lazım

zigic olayı ilk kez gsbasket'de çıktı bu da büyük bir başarı forum adına imza da atılır yarın inşallah

almayı düşündükleri 4 numara hem zizic kadar bilindik bir isimmiş hem de şutu iyi ve bir point guard kadar oyunu okuyabilen bir adammış. gurovic de olabilir. o tam dört numara değil 3 buçuk ama bir point guard kadar topa hakim oyunu okuyabilen şutu iyi vb denince aklıma başka biri gelmiyor..Prkacin ve Gurovic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...